Hahnemühle Fine Art Pearl

Kod kuponu rabatowego o wartości 75 zł "plakat na dobry początek"*: WD369KAC

Fine Art Pearl przekonuje imponującym kontrastem i głębiami zdjęcia.

*75 zł kupon rabatowy "plakat na dobry początek". Akcja trwa do 30.06.2017. Min. wartość zamówienia 150 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez klienta.

Od fotografii do sztuki

Ta powierzchnia ma wygląd i haptykę artystycznego papieru i dlatego nadaje się idealnie dla fotografów zorientowanych na sztukę. Przy tym istotna jest specjalna powłoka, która nadaje obrazowi perłowo błyszczącego efektu. Niesamowite kontrasty i głębie obrazu nadają kolorom ogromnej dynamiki.

Czasopisma specjalistyczne określają ten rodzaj papieru Fine Art jako "wyjątkowe zjawisko pośród papierów fotograficznych". Przede wszystkim to jedwabny finish nadaje tej powierzchni bardzo szlachetnego wyglądu.

Fine Art Pearl w pigułce

  • 285 g/m2 ,100% celuloza, czysta biel
  • Szlachetny jedwabisty finish
  • Imponujące kontrasty i głębia zdjęcia
  • Dostępny profil ICC
  • Od 10 x 13 cm do 70 x 105 cm

Profil ICC dla papieru Fineart Pearl od Hahnemühle

Mimo najnowocześniejszej techniki druku i najwyższej jakości papieru fotograficznego, wydruk nigdy nie osiągnie intensywności i ostrości kolorów pokazywanych na monitorze. Ważne jest zatem odpowiednie ustawienie monitora, aby móc ocenić, jak będzie wyglądał wydruk. W tym celu oferujemy Wam profile ICC dla każdego z trzech oferowanych przez nas papierów FineArt od Hahnemühle. Profile ICC możecie pobrać tutaj

 

Przejdź do profili ICC