Fotoksiążka w jakości High-End od Saal Digital

Twój kod rabatowy o wartości 75 zł*:  FB328GUM

Fotoksiążka w jakości High-End od Saal Digital

*Akcja trwa do 31.03.2017. Kupon rabatowy "fotoksiążka na dobry początek". Min. wartość zamówienia to 125 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami. Do jednorazowego użycia przez klienta.

Nowość 4 rodzaje okładek

Wygląd metalicznego srebra i złota oraz imitacja drewna o kolorze łupkowym lub krecim

trusted: Fotoksiążka, której jakość trudno przebić. fotoMagazin: Zwycięzca testu w naświetlaniu Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy. Bardzo spodobała nam się matowa okładka fotoksiążki. Jakość na najwyższym poziomie (...), że Saal Digital ustala nowe kryteria na rynku. Atrakcyjna cena, również jeśli chodzi o fotoobrazy i druki FineArt Fotoksiążka od Saal Digital jest w znakomitej jakości.

Twoja fotoksiążka bezpośrednio z laboratorium fotograficznego

Spersonalizuj cały fotoalbum i odkryj mnóstwo możliwości projektowych naszego programu, aby zaprezentować zdjęcia z jak najlepszej strony. Na życzenie możesz udoskonalić Twoją fotoksiążkę szczególnymi dodatkami, np. okładką z wysokiej jakości eko skóry i idealnie dopasowanym pudełkiem prezentowym.

Perfekcyjne uzupełnienie Twojej fotoksiążki

Album i jego opakowanie tworzą całość. Nie tylko z zewnątrz. Elegancki wygląd i pełna ochrona w jednym. Pudełko prezentowe na fotoksiążkę jest produktem w sprawdzonej jakości Saal. Dostępne jest w błyszczącej bieli lub matowym antracycie, dla wszystkich twardych opraw, bez loga czy kodu kreskowego.

Płaskie łączenie stron

Bez zagięcia na środku - pozwala na rozmieszczenie zdjęć idealnie
na płasko

Saal Digital rezygnuje z umieszczania loga na swoich produktach. Na życzenie również bez kodu kreskowego.

Indywidualna liczba stron

Możliwe bezproblemowe dodawanie po dwie strony

Błyskawicznie

Dzięki produkcji trwającej z reguły 1-2 dni, gwarantujemy błyskawiczną przesyłkę 

Trwałość kolorów

Dajemy Ci 75 lat gwarancji na trwałość kolorów

Jaki format do Ciebie pasuje?

Format poziomy

Format kwadratowy

12 x 12
12 x 12
od 55 zł
19 x 19
19 x 19
od 125 zł
28 x 28
28 x 28
od 200 zł

Format poziomy

13 x 10
13 x 10
od 45 zł
16 x 12
16 x 12
od 55 zł

Łączenie panoramiczne

Panoramiczne łączenie stron

Łączenie panoramiczne umożliwia Ci rozmieszczenie zdjęcia na obu stronach bez utraty istotnych elementów w miejscu typowego zagięcia. Łączenie na płasko sprawdza się głównie w przypadku dużych, panoramicznych motywów.

Wartościowe wnętrze

Zarówno strony w Twojej fotoksiążce, jak i jej okładka są naświetlane na prawdziwym papierze fotograficznym. Dla wieloletniej żywotności i znakomitych kolorów. Dostępne na papierze matowym i błyszczącym.

Fotoksiążka w okładce o jakości premium

unpadded
matowy
Eko skóra biała
Eko skóra biała
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra krem
Eko skóra krem
Eko skóra tytan
Eko skóra tytan
Eko skóra koniak
Eko skóra koniak
Kolorze łupkowym
Kolorze łupkowym
Kolorze krecim
Kolorze krecim
Metaliczne złoto
Metaliczne złoto
Metaliczne srebro
Metaliczne srebro
matowy
matowy
błyszczący
błyszczący
z watowaniem
padded
bez watowania
unpadded

Okładka z prawdziwego papieru fotograficznego

Zaprojektujcie sami!

Odkryj wiele różnych możliwości naszej aplikacji i skorzystaj z dowolności podczas projektowania. Zaprojektuj indywidualną okładkę i zaprezentuj Twoją fotoksiążkę jak najlepiej! Okładka naświetlana jest na papierze matowym lub błyszczącym Fujifilm Crystal Archive Album Paper.

Papier fotograficzny Fujifilm Album Paper

Papier błyszczący: dzięki tej powierzchni uzyskasz niezwykłą głębię kolorów oraz szczególny błyszczący efekt.
Papier matowy: matowa powierzchnia zachwyca laminowaniem SoftTouch i zapewnia miękką, aksamitną strukturę.

Fotoksiążka bez kodu

Bez kodu

Opcjonalnie możliwe jest zamówienie fotoksiążki bez kodu kreskowego, dzięki czemu fotoksiążka z Twoimi zdjęciami nabierze jeszcze bardziej eleganckiego i szlachetnego charakteru.

Bez logo producenta

Na naszych produktach nie umieszczamy logo naszej firmy. Niemniej jednak, fotoksiążki mają niewielki kod kreskowy na ostatniej stronie oraz na tylnej okładce. Kod ten nie zawiera informacji o nas - producencie, ani o Tobie - kliencie.

Okładka z watowaniem

Watowana okładka, czy to na papierze fotograficznym, czy też na eko skórze, jest niesamowita - przyjemna w dotyku okładka robi wrażenie bardzo szlachetnej.

Ulepsz Twój fotoalbum dodatkiem specjalnym wybierając opcję "z watowaniem". Podczas watowania oprawa zostanie wypełniona 3 mm gąbką. Ta opcja jest dostępna zarówno dla okładek z eko skóry, jak i dla tych z papieru fotograficznego. Weź fotoksiążkę do rąk i poczuj różnicę!

Fotoksiążka XG (ekstra gruba)

Fotoksiążka XG (ekstra gruba) zawiera grubsze strony niż normalna fotoksiążka. Strony mają grubość 1,08 mm i gramaturę 600 g/m².

Strony w fotoksiążce

Odkryj dwie różne linie fotoksiążek z naszego portfolio: Fotoksiążkę i Fotoksiążkę XG. Różnica polega na grubości i ilości stron. W przypadku fotoksiążki sklejane są ze sobą dwie strony papieru fotograficznego, na skutek czego jedna karta, wliczając warstwę kleju, ma grubość 0,34 mm. Natomiast strony w Fotoksiążce XG są dodatkowo kaszerowane na kartonowym materiale o gramaturze 600 g/m², w związku z czym wykazują one grubość 1,08 mm.

Sam/a wybierz ilość stron!

W zależności od rodzaju, fotoksiążka jest dostępna w ilości stron od 26 do 120. Fotoksiążka XG może natomiast zawierać od 10 do 36 stron. W każdej chwili możesz rozszerzyć Twój projekt o dwie następne strony. Dzięki łączeniu na płasko możliwe jest bezproblemowe rozłożenie jednego zdjęcia na dwu stronach. Nie powstaje przy tym zgrubienie między nimi, typowe dla tradycyjnych fotoksiążek, dzięki czemu nie ma utraty części zdjęcia.

Pudełko na fotoksiążkę

Pudełko prezentowe

Pudełko i fotoksiążka to perfekcyjne połączenie. Elegancki wygląd i idealna ochrona fotoksiążki w jednym.

Dokładnie dopasowane

Pudełko na fotoksiążkę w sprawdzonej jakości Saal dostępne jest w kolorze białym błyszczącym lub w matowym antracycie. Opakowanie to jest dostosowane do każdego formatu fotoksiążki, nie ma na nim nadruku logo ani kodu kreskowego.

Nasze szablony

Szablony na fotoksiążkę

Ślub

Odkryj nasze szablony z motywem ślubnym! Począwszy od zaokrąglonych ornamentów w szablonie Curlicues, po świeże, wiosenne szablony a skończywszy na eleganckim Golden Dove.

Szablony z motywem ślubnym

Dziecko

Dzieci rosną tak szybko! Zachowaj najpiękniejsze wspomnienia! Zdjęcia Twojego Maluszka mogą otoczyć żywe szablony, jak np. Lola lub szablony ze zwierzątkami, jak np. Ben.

Szablony z motywami dziecięcymi

Profil ICC dla fotoksiążek

Profesjonaliści mogą edytować fotoksiążkę np. w programach Photoshop lub Lightroom. Aby uzyskać optymalne barwy, udostępniamy Wam dla fotoksiążki matowej i błyszczącej profile ICC do pobrania, które posłużą do funkcji próby (softproof).

Dowiedz się więcej o stosowaniu pliku ICC w programie Photoshop lub Lightroom.

1. Obróbka zdjęć

Edytuj zdjęcia w Twoim programie jak dotychczas.

 

 

2. Softproof

Sprawdź zdjęcia z profilem ICC.

3. Zamawianie

Zaprojektuj i zamów plakat w Aplikacji Saal Design.

Twoje korzyści z Saal Digital

Prosto od producenta

Jak tylko zakończysz projektowanie, możesz zamówić Twoją fotoksiążkę. W ciągu 1-2 dni będzie ona gotowa do wysyłki. Niedługo po tym album będzie w Twoich rękach. Aktualny czas dostawy poszczególnych produktów możesz sprawdzić online w każdej chwili.

Metody płatności

Za produkty zamówione u Saal Digital możesz płacić bezpiecznie przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard.

Opinie naszych klientów

Monika 21.03.2017
Dzięki uprzejmości Saal Digital Polska wykonałam swoją pierwszą foto-książkę. Jak dotąd nie wiedziałam jak mogę zaprezentować swoje produkty Klientom w wersji papierowej do momentu wykonania foto-książki, która swoją jakością świetnie się sprawdza. Przede wszystkim sam program do projektowania jest łatwy w obsłudze z wieloma funkcjami, który można pobrać ze strony firmy. Obsługa i kontakt jest bardzo komunikatywny, do tego szybka realizacja i wysyłka. Godne polecenia :)
Włodzimierz 20.03.2017
Właśnie otrzymałem fotoksiążkę. Jestem pod wrażeniem jakości wykonania oraz jakości zdjęć. Jak dla mnie jest mega. Śmiało mogę polecać ten produkt moim klientom
Opinia klienta z 19.03.2017
Super prezdnt dla bliskiej osoby!
Dawid 19.03.2017
Dzięki uprzejmości firmy Saal Digital Polska mogłem wykonać swoją profesjonalną foto-książkę! Poniżej zamieszczam dla was efekty tego co udało mi się stworzyć oraz moje odczucia względem otrzymanego produktu. Po pierwsze firma proponuje bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze program do stworzenia naszej wymarzonej książki. Taką rzeczywiście możemy tam stworzyć, są tam setki gotowych rozwiązań typu szablony, dodatki itp. Oczywiście możemy też sami od początku do końca działać nad projektem nie wykorzystując gotowych rozwiązań – daje to bardzo dużą swobodę w działaniu. Co do samego produktu jest bardzo dobry jakościowo. Solidne wykonanie, żywe, w pełni oddane kolory przemawiają jak najbardziej na plus tej książki. Myślę, że to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć namacalne, profesjonalne portfolio czy niesamowitą pamiątkę na lata! Polecam serdecznie :)
Kinga 18.03.2017
Dzisiaj do mnie doszła książka , ta książka jest w dobrej jakości, wysyłka szybka aplikacja prosta także jestem zadowolona
Szymon 18.03.2017
Ogólnie, całość wypada na piątkę z plusem, fajnie zorganizowana aplikacja, szablony umożliwiają ogarnięcie fotoksiążki w bardzo intuicyjny sposób. Jak dla mnie jedynym mankamentem było to że nie można zdjęć dodawać bezpośrednio z jakiegoś folderu tylko trzeba znaleść zdjęcie przez aplikację, ale to drobnostka. Jedynie przy projektowaniu okładki miałem problem z "linijką" gdyż wg tej linijki element miał 9cm a według właściwości elementu miał 18cm, ale wystarczy chwila myślenia i da się to ogarnąć ;) Ogólnie, bardzo jestem zadowolony, ciekawi mnie jak to wyjdzie bo obecnie czekam na przesyłkę. Więcej nt samej fotoksiążki, naturalnie napiszę dopiero po jej otrzymaniu, ale jak narazie na etapie projektowania jestem więcej niż zadowolony :)
julianna 17.03.2017
bardzo fajne wykonanie fotoksiążki , będę polecać znajomym :D
Opinia klienta z 17.03.2017
Wszystko na TAK!!! Cudowny produkt.
Jarosław 17.03.2017
Kolejny raz miałem możliwość wypróbowania produktu firmy SaalDigital. I znowu zostałem bardzo mile zaskoczony bardzo szybką realizacją i doskonała jakością. Kolejny raz polecam produkty Tej firmy.
Wojciech 16.03.2017
Dzięki uprzejmości firmy Saal Digital Polska maiłem przyjemność przetestować jeden z wielu produktów tej drukarni mianowicie była to fotoksiążka . Na rynku jest wiele takich firm ,ale ta jest wyróżniająca ze względu na bardzo wysoki standard oferowanego druku . A więc po kolei . Czas realizacji błyskawiczny dodam ,że produkt jest wysyłany z Niemiec a zamówienie było realizowane w np w poniedziałek rano a popołudniu w czwartek świetnie zapakowany materiał był już w docelowym miejscu wielki plus i duże zaskoczenie .Jakość wykonania mam tu na myśli grubość kartek łączenie stron jest bdb na łączeniach nie widać ,żadnego kleju czy po częstrzym przeglądaniu stron zużycia druku na łączeniu . Odwzorowanie kolorów jest idealne a to za sprawą udostępniania na stronach producenta profili ICC co przy wydruku jest podstawą do kalibracji monitora pod wydruk by sooft proofingem można było sprawdzić jak prawdopodobnie będzie wyglądał druk oczywiście mowa tu o monitorach graficznych i skalibrowanych . Samo zamówienie jest bardzo proste i intuicyjne dodatkowo jest bardzo wiele opcji szablonów do wyboru przy realizacji np fotoksiążki i to od ciebie i twojej kreatywności zależy jak będzie wyglądał finalny produkt . Bardzo polecam w/w produkt osoby traktujące na poważnie wydruk nie zawiodą się i będą wracać . Dziękuję za możliwość przetestowania produktu w/w firmy i polecam ją każdemu #saaldigitalpolska
Opinia klienta z 15.03.2017
Książka jakościowo wykonana na bardzo dobrym poziomie. Jestem bardzo zadowolona i będę polecać ją każdemu.
Opinia klienta z 14.03.2017
W dniu 14.03.2017 zamówiłam u Państwa foto książkę. Jestem bardzo zadowolona z szybkiej i rzetelnej obsługi, która chętnie odpowiada na dodatkowe pytania i służy pomocą. Edytor jest prosty w obsłudze a dodatkowe funkcje zdecydowanie ułatwiają projektowanie produktu. Duży wybór produktów sprawia, że każdy może dopasować i zaprojektować coś dla siebie, dzięki czemu klienci zachowują swą indywidualność i projektują oryginalne zestawy zdjęć.
Kuba 14.03.2017
Świetnie ,świetnie,świetnie ! :) Wszystko jak najbardziej na plus . Począwszy od aplikacji ,gdzie tworzyłem swoją foto książkę aż do momentu odpakowania jej po odebraniu od kuriera. Jestem bardzo zadowolony z usługi oraz kodu rabatowego ,dzięki któremu mogłem przetestować Wasz produkt . Mam nadzieję że w przyszłości będzie jeszcze okazja do przetestowania innych. Dla mnie jest to świetna pamiątka. Dla innych może to być wspaniały prezent na każdą okazję ! Gorąco polecam i pozdrawiam
Renata 14.03.2017
Fotoksiążka bardzo mi się podoba, wydruk i kolory na wysokim poziomie. Dziękuję.
Maciej 13.03.2017
Jest!!! Nareszcie przyszła, moja pierwsza fotoksiążka firmy #saaldigitalpolska i jestem zachwycony!!! Jakość wykonania rewelacyjna, bardzo dobre odwzorowanie odcieni szarości, od dawna szukałem czegoś w czym mógłbym trzymać swoje portfolio uzupełniane kolejnymi tomikami fotoksiążki i wygląda na to że znalazłem. Jedyna moja uwaga, sugestia, byłoby rewelacyjnie gdyby była możliwość materiałowej okładki. Z czystym sumieniem polecam, bo firma spełniła wszelkie moje oczekiwania. Błyskawiczne wykonanie oraz szybka wysyłka. Polecam
Aleksander 13.03.2017
Witam, skorzystałem z oferty testu fotoksiążki i jestem zadowolny. Jakość jest świetna, obsługa klienta również a wysyłka zupełnie mnie zaskoczyła. Skończyłem projekt póznym wieczorem a już nazajutrz przedpołudniem dostałem informację o wysyłce ! Aplikacja ma parę bardzo fajnych funkcji których brakuje mi w innym programie - innej firmy który używałem. Projektowanie fotoksiążki poszło szybko i sprawnie natomiast nie wiem dlaczego kiedy próbowałem zprojektować jakiś czas później drugą fotoksiążkę aplikacja działała fatalnie - to znaczy zdjecia "ladowały się prawie w nieskończoność i nie było ich widać na podglądzie a po zapisaniu, restartu komputera i próbie kontynuacji równeiż nie było ich widać. Musiałem zacząć od nowa i tym razem poszło ok. Nie wiem jaka była przyczyna. Jednak za funkcje mocno ułatwiające projektowanie wystawiam ocenę bardzo dobrą. Co do strony internetowej to brakuje mi tylko gramatur papieru przy wyborze danej fotoksiążki. Ogólnie polecam!
Katarzyna 10.03.2017
Zacznijmy od oczywistości - jakość fotoksiążki rewelacyjna. Świetny kontakt z klientem, do tego ekspresowa realizacja zamówienia. Nie wspominając już o intuicyjnej aplikacji, która sprawia, że stworzenie swojego wymarzonego kolażu dla nikogo nie będzie problemem. Po prostu polecam z całego serca, gdy znów będę planować takie zamówienie to zdecydowanie w Saal Digital.
Opinia klienta z 10.03.2017
Fotoksiążka od Saal Digital Polska to ciekawe rozwiązanie dla osób takich jak ja- zajmujących się fotografią. Mogę w ten sposób przedstawić swoje portfolio potencjalnym klientom. Dzięki testom mogłam zrobić sobie jeden egzemplarz. Wykonanie jest bardzo solidne, wzięłam okładkę z watowaniem, jest sztywna, gruba i starannie zrobiona. Środek również zachwyca- strony są dość grube, papier śliski- pięknie oddaje głębię zdjęć i kolorów. Niebawem zabiorę się za zamówienie kilku kolejnych- tym razem w prezencie- zbliża się moja rocznica ślubu. Znacie te fotoksiążki? Jeśli nie- koniecznie sobie sprawcie taki prezent. Polecam!
Anna 10.03.2017
Zamowilam fotoksiazke. Wprawdzie zamowilam nie taki rozmiar jak mialam w zamiarze i nie jestem zadowolona, no ale to moja wina a nie firmy. Natomiast obsluga i szybkosc wysylki zasluguje tutaj na pochwaly! Co dla mnie bylo bardzo wazne to kluczowe elementy przy realizacji fotoksiazki takie jak: - latwa aplikacja! Sciagam aplikacje (express!), projektuje intuicyjnie ksiazke (express!), nic sie nie zawiesza, nigdzie nie trzeba szukac, czytac, uczyc sie jak obslugiwac program - duzy plus! - czat od razu mi sie pojawil jak zaczelam fotoksiazke projektowac - na plus! - duzo opcji z opisami i zdjeciami jest pokazanych, zaprezentowanych. Jesli sa jakies opcje dodatkowe to sa tez przykladowe zdjecia (na przyklad rozne okladki) tak wiec widac o co chodzi i co ewentualnie domowic, bo ladnie wyglada. - Saal rezygnuje z umieszczania swojego logo na wszystkich produktach i to jest super! Bo jako fotograf chce, zeby fotoksiazka byla czysta i bez logo do producenta fotoksiazki. - natomiast w przypadku wersji standardowej, na tylnej stronie okładki i na ostatniej stronie wewnętrznej, widoczny jest mały kod. Nie zawiera on żadnych informacji, które prowadziłyby do Saal jako producenta czy do mnie jako klienta. - mozna zrezygnowac z tego kodu za 25zl - Nie do konca rozumiem dlaczego tak i czemu za to trzeba placic 25 zl. - super funkcja na koncu projektu "sprawdz projekt", ktora rowniez pokazuje, gdzie sa zrobione bledy (na przyklad puste pole tekstowe) i wskazuje co poprawic, - pokazuje sie tez na koncu informacja "znaleziono puste strony" co jest super, natomiast nie jest pokazane gdzie, a szkoda :) - Przesylka kurierem byla super szybkaaa! Chyba 2-3 dni to trwalo max. -
Paulina 09.03.2017
Otrzymałam dzisiaj książkę i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest bardzo dobrze wykonana - tak jak chciałam. Produkt bardzo starannie i dobrze zabezbieczony. Jestem pozytywnie zaskoczona. Nic dodać, nic ująć. Super!
Edyta 09.03.2017
Otrzymałam książkę w środę a w sobotę po południu ją zaprojektowałam... jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości jej wykonania ... brawo. co do jakości kolejny ogromny plus ... karty bardzo grube - co jest niezwykle rzadkie w książkach innych firm. to jest tutaj w standardzie. kolory, ostrość zdjęć rewelacyjna... zajmuję się fotografią i wiem że nie będzie to moje ostatnie zamówienie tutaj... szczerze polecam
Opinia klienta z 07.03.2017
Dziękuję za wspaniałą fotoksiążkę .Dla mnie niesamowicie pozytywne jest to, że realizacja zamówienia przebiegła bardzo szybko, kolejna rzecz to wiernie odtworzone kolory. Program do projektowania książki jest prosty i intuicyjny. Mogę z dumą pokazywać książkę znajomym i klientom, którzy są pod dużym wrażeniem. Z czystym sercem mogę polecać produkty Waszej Firmy ! :) Ela Gorzelak
Agnieszka 07.03.2017
Dziękuję za przepiękny, profesjonany album!
Stefania 06.03.2017
Przepiękna oprawa naszych wspomnień, w dodatku wykonanie z najlepszych materiałów. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, już nigdy więcej nie zamówię fotoksiążki u konkurencji. Polecam z czystym sumieniem. http://krauziaki.pl/wspomnienia-fotoksiazce-saal-digital/
Ania 05.03.2017
Zamówiłam fotoksiażkę i realizacja zamówienia przerosła moje oczekiwania! Przesyłka expresowa! Prosty i przejrzysty program do układania zdjęć w zamówieniu! Jakość pierwsza klasa! Obłędna książka w pozytywnym słowa tego znaczeniu! Polecam wszystkim! Radość i jakość gwarantowane!
Adam 03.03.2017
Witajcie :) Po ostatniej recenzji z Saal Digital Polska zdecydowałem się na fotoksiążkę :) Wykonanie jest po prostu świetne. Twarde, lśniące strony, odwzorowane kolory, Twarda matowa okładka. Świetna jakość, szybka dostawa i realizacja zamówienia. Naprawdę jest ona godna polecenia! :) Dzięki niej przez wiele lat gdy wezmę ją do ręki wspomnienia w niej zawarte przywołają mi uśmiech na twarzy :) https://www.facebook.com/adam.bardzinski.fotografia/photos/a.1194810393862487.1073741828.1194545400555653/1471844019492455/?type=3&theater
Jarosław 03.03.2017
Kolejny raz miałem możliwość wypróbowania produktu firmy SaalDigital. I znowu zostałem bardzo mile zaskoczony bardzo szybką realizacją i doskonała jakością. Moja recenzja: https://web.facebook.com/yaroczfoto/photos/a.1501242923516350.1073741833.1500448116929164/1649774461996528/?type=3&theater Jarosław Czerniak yaroczfoto
Julita 03.03.2017
Zamówiłam u Państwa fotoksiążkę w oprawie imitującej drewno i jestem zachwycona zarówno okładką jak i jakością papieru oraz wydrukiem zdjęć. Kolory oraz kontrasty są fantastycznie przeniesione na papier. Szczerze mówiąc jeszcze mi się nie zdarzył tak dobry wydruk. Jedyną uwagę jaką mogłabym mieć do fotoksiążki jest brak pierwszej i ostatniej pustej strony. Co prawda kartki ze zdjęciami są bardzo dobrze przyklejone do okładki, ale mam wrażenie, że trochę to traci na ogólnym odbiorze fotoksiążki. Państwa profesjonalizm jednak pod każdy względem zasługuje na pochwałę. Dziękuję za współpracę i zapewne do usłyszenia.
Magda 03.03.2017
Polecam , cudowna ksiazka .
Paulina 03.03.2017
Dziękuję za wspaniałą książkę którą od Państwa otrzymałam. Jest to doskonała pamiątka na długie lata która nie ulegnie zniszczeniu dzięki wspaniałej jakości oraz grubości kartek. Czas realizacji oraz przesyłki był mega szybki z czego jestem niezmiernie zadowolona. Opinia na moim fanpagu pojawi się niebawem. :)
Łukasz 02.03.2017
Dzis po trzech dniach od zamówienia dotarła do mnie fotoksiążka od @saal.dogital.polska. Jakość pozytywnie mnie zaskoczyła i przerosła moje oczekiwania. Kartki wydrukowane na grubym fotograficznym papierze i do tego wzmocniona okładka to produkt, którego szukałem a czas realizacji zamówienia poprostu mistrzowski. Dziekuje i pozdrawiam. Łukasz Boehnke-Luc Art Photo
Łukasz 02.03.2017
Będzie krótko.... POLECAM:)
Elżbieta 01.03.2017
Dziękuję bardzo za możliwość wypróbowania produktów Państwa firmy. Obsługa na najwyższym poziomie, produkt wysokiej jakości, piękne kolory. Jestem zachwycona swoją fotoksiążką. Z dumą prezentuję ją rodzinie, znajomym oraz klientom. Na pewno nie raz jeszcze skorzystam z usług Saal-Digital. Polecam Ela Bereta
Krzysztof 28.02.2017
Na tą chwilę wystawiam najwyższą notę, na pięć gwiazdek zasługuje program do edycji, szybkość produkcji, wysyłka oraz obsługa klienta. Od momentu wysłania pliku do momentu wysłania do mnie gotowej książki minęło raptem 12 godzin. Co do jakości to jestem spokojny, to już druga fotoksiążka od saal-digital.
Julia 27.02.2017
Super jakość dobry program do komponowania książki
Opinia klienta z 27.02.2017
Niedawno trafiam na fotoksiążkę od @saal.digital od razu postanowiłam ją przetestować. Nie spodziewałam się jednak tak doskonałej jakości. Zdjęcia są świetnie wyeksponowane, kolorowe i oddają 100% tego, co działo się przed aparatem. Sam proces tworzenia fotoksiążki jest równie przyjemny, jak efekt po jej otrzymaniu. Nigdy nie widziałam tak precyzyjnego łączenia stron, bez konieczności ucinania zdjęcia. Jestem zachwycona!
Karolina 25.02.2017
Dziękuję za możliwość testowania produktu. Fotoksiążka, którą otrzymałam w pełni zgadzała sie z moim projektem. Jest to wartościowy produkt - kosztowny, ale z całą pewnością efektowny i w wysokiej jakości. W pełni mnie satysfakcjonuje. Kolory idealne, grubość stron też, okładka watowana bez zarzutu. Można ze spokojem polecać firmę Saal Digital ! :)
Rafał 24.02.2017
Fotoksiążka doskonałej jakości, wykonana estetycznie. Druk najwyższej jakości, na pięknym i grubym papierze. Projekt w 100% zgodny z produktem który otrzymałem. Wysyłka ekspresowa, gotową fotoksiążkę miałem już po 2 dniach!! Dedykowane oprogramowanie do tworzenia projektów bardzo intuicyjne i przyjazne użytkownikowi, nauka jego obsługi zajmuje kilka sekund, zawiera wszystkie niezbędne opcje, a nawet więcej. Polecam!
Katarzyna 24.02.2017
Solidna firma godna polecenia !
Agnieszka 23.02.2017
Dostałam swój zamówiony album i jestem bardzo zadowolona wręcz zachwycona. Od zamówienia upłynęło 5 dni a już fotoksiążkę trzymam w swoich łapkach :) Jakość rewelacyjna, zdjęcia takie jakie widzę na monitorze, kolory identyczne. Cały opis ahyy i ohyy oraz zdjęcia na moim blogu, gdyby ktoś nie wierzył :) http://szkatulkaami.blogspot.com/2017/02/fotoksiazka-jako-ulotka-bizuteryjna.html Jeszcze raz dziękuję i będę Was polecać dalej :) Pozdrawiam
Monika 23.02.2017
Dziękuję @saal.digital za możliwość przetestowania albumu. Wybrałam Fotoksiążkę XG ( Ekstra gruba ) 21 x 28 z matową okładką i stronami wewnętrznymi wydrukowanymi na papierze błyszczącym. Papier wygląda wspaniale, doskonały do zdjęć glamour, chętnie przetestowałabym jeszcze papier matowy - trochę bardziej pasujący do mojej twórczości. Jestem bardzo wymagająca, ale nie zawiodłam się. Fotoksiążka jest zrealizowana perfekcyjnie! Świetna jakość zdjęć, idealne kolory, grube sztywne kartki. Wybrałam standardową okładkę, która okazała się solidna i z pewnością wytrzymała, doskonale sprawdzi się jako oprawa portfolio, służącego do częstego oglądania. Dodatkowo skorzystałam ze świetnej promocji, płacąc jedynie za przesyłkę. Wielka satysfakcja, polecam!
Krystyna 23.02.2017
Przed chwilą odebrałam przesyłkę.Otwieram... i co widzę, piękne zdjęcia, niestety tylko niektórych, z moich prac.Ilość stron w promocji była oczywiście ograniczona. Fotoksiążkę promującą moją stronę na fb "Robione ręcznie/ mniej lub bardziej zręcznie" zamówiłam dzięki promocji firmy Saal Digital Fotoserwis "@ saal.digital.polska" Po pobraniu aplikacji stworzyłam własną fotoksiążkę za darmo. Skorzystałam z propozycji i jestem bardzo zadowolona, zamiast odsyłać potencjalnych klientów na stronę, mogę im pokazać swoje prace. Zdjęcia na błyszczącym papierze są bardzo realistyczne, cała książka robi wrażenie, mam nadzieję , że nie tylko na mnie :) Jedynie napisanie mojego nazwiska małą literą niezbyt mi się podobało / w nalepce adresowej i fakturze /. Jeśli chcecie skorzystać polecam, macie wybór tematyki zdjęć, oprawy, papieru itd. Krystyna WiKI
Anna 22.02.2017
Witam, jeszcze nie otrzymałam książki, ale korespondowałam z obsługą klienta i otrzymałam rzetelną odpowiedz oraz szybką. Dodatkowo strona internetowa jest czytelna, ogólna ocena dobra. Jestem bardzo ciekawa wydruku i jakości książki. p.s Recenzję na blogu oraz instagramie wystawie po otrzymaniu produktu.
Marta 21.02.2017
Dzięki uprzejmości @saal_digital mogłam zaprojektować sobie taki oto piękny album. Jakoś wydruku oraz staranność wykonania spełniły moje oczekiwania. Zarówno druk czarno biały jak i kolorowy oddaje jakość jak oryginalne zdjęcia. Plusem jest bardzo wygodny program, który pomaga nam w stworzeniu albumu. Album jest świetnym pomysłem zarówno na prezent jak i może być naszym pierwszym portfolio. Z pewnością polecam współpracę z tą firmą oraz liczę na kolejną współpracę!
Anna 21.02.2017
Miałam przyjemność przetestować jedną z usług firmy Saal Digital Polska , w związku z tym zamieszczam krótką recenzję na ten temat: Aby złożyć zamówienie, ściągnęłam program, służący do projektowania, dostępny na stronie firmy. Program jest prosty w obsłudze, posiada duży wybór dodatków, tj. tła, napisy, obrazki. Wybrałam Fotoksiążkę XG ( Ekstra gruba ) 21 x 28 z błyszczącą okładką i matowymi stronami wewnętrznymi. Ze względu na rodzaj fotografii ( rysunki moich portretów ) wybrałam stonowane kolory bez dodatkowych ozdobników. Realizacja mojego zamówienia odbyła się błyskawicznie ! W ciągu kilku dni dostałam Fotoksiążkę adresowaną z Niemiec. Album posiada bardzo twardą okładkę i grube, sztywne strony. Jakość zdjęć, ich wyrazistość jest bardzo dobra. Kolorystyki ocenić nie potrafię, gdyż zamówiłam fotoksiążkę w czarno - białych kolorach :) Ze względu na TEST, miałam możliwość zrealizować zamówienie bez zapłaty. Standardowa cena za wybraną przeze mnie usługę to około 200 zł. Jest to sporo, ale dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i profesjonalizm, to naprawdę polecam !
Patrycja 21.02.2017
Same zalety!!! - zdjęcia w bardzo dobrej jakości - kolory bardzo intensywne, jak w rzeczywistości - bardzo wyraźne napisy - ramki które można dopasować do każdego typu zdjęć (po najprostsze do najbardziej artystycznych) - nawet najmniejsze elementy bardzo wyraźne - przede wszystkim łatwość obsługi programu do tworzenia fotoksiążki - szybka wysyłka - bardzo zgrabny format dopasowany do potrzeb każdego - piękna okładka z sztucznej skóry - matowe strony Serdecznie polecam każdemu kto chce mieć dobrze wykonaną książkę ze swoimi zdjęciami!
Opinia klienta z 19.02.2017
Super!!!
Zoom Studio 17.02.2017
W ostatnim czasie miałam przyjemność testowania jednego z produktu firmy Saal Digital. W wielu opcji produktowej jakie proponuje firma, ja wybrałam fotoksiążkę. Z racji tego, że już posiadam w swoich fotograficznych zasobach jedną fotoksiążke i wiele odbitek, to z niecierpliwością czekałam na zamówienie, żeby sprawdzić i przekonać się jak jest tym razem. Ale od początku... Wybór produktów i samo projektowanie jest bardzo intuicyjne i odbywa się przez dedykowana aplikację pobieraną ze strony Saal Digital.Wcześniej miałam wybrane już zdjęcia, pozostało tylko zaczytanie z dysku, ułożenie na odpowiednich stronach w odpowiadającym nam układzie, potwierdzić zamówienie i czekać na kuriera. A czekałam aż 2 dni! I w końcu mam, otwieram i... szczerze to nie myślałam, że będę tak pozytywnie zaskoczona. Oto moje wrażenia z samej fotoksiążki: 1. Błyszczący papier na okładce i w środku prezentuje się rewelacyjnie, a watowanie okładki dodatkowo pozytywnie wpływa na odbiór. 2. Jakość zdjęć jest na najwyższym poziomie - odwzorowanie kolorów identyczne jak na monitorze, widoczne wszystkie szczegóły. 3. Strony są świetnie połączone, nie widać śladów odklejania. 4. Strony są grube co sprawia wrażenie solidności Reasumując: Fotoksiążka Saal Digital to produkt na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim Wam z całym przekonaniem. Ja zapewne jeszcze nie raz skorzystam z produktów firmy Saal Digital bo uważam, że warto!
Grzegorz 13.02.2017
Witam. Dzięki uprzejmości Saal-Digital miałem możliwość przetestowania fotoksiążki. Na reklamę natrafiłem na fb, długo zwlekałem z wysłaniem swojego zgłoszenia myśląc że raczej nie mam szans na otrzymanie tej oferty . Ku mojemu zdziwieniu wiadomość zwrotną na maila że się zakwalifikowałem otrzymałem dosłownie po paru godzinach, nie ukrywam że byłem mega zadowolony i trochę zdziwiony że jednak tak !! To był strzał w dziesiątkę !! Od samego początku , od wysłania zgłoszenia aż po odbiór przesyłki po prostu wszystko fenomenalnie !! Fenomenalnie !! inni powinni się od was uczyć . Często słyszałem od znajomych że zamówili fotoksiążke ale nie są zadowoleni , po pokazaniu im waszej byli zachwyceni. A więc dobrze trochę o całości , od początku. Zacznę może od drugiej strony , czyli zamówienia i dostawy. Powiem tak, szok, szok i jeszcze raz szok !! Jak możliwe jest wysłanie projektu o godzinie 21.24 wieczorem w niedziele a w środę otrzymania przesyłki o 14.45 do rąk ?! Z Niemiec ! A jednak , jednak to możliwe choć naprawdę po wielu, wielu zakupach internetowych w naszym kraju to było nie do uwierzenia. Saal-Digital mega pozytyw , mega plus ! Co do samej już fotoksiążki nie zawiodłem się. Jakość wydruku, stron, całokształt - fenomenalne. Odwzorowanie koloru, ostrość zdjęć, najdrobniejszy detal - wszystko perfekcyjnie oddane w druku. Ja wybrałem błyszczący papier, o odpowiednio dobranej gramaturze, powoduje że trwałość produktu jest gwarantowana, dokładność i jakość wydruku na najwyższym poziomie. Grubość stron wystarczająca , tego się obawiałem najbardziej , można wybrać mega grubość ale dla mnie podstawowa jest w zupełności wystarczająca. Watowana okładka strzał w dziesiątkę. Wstawiłem z ciekawości fotki czarno białe i co ? nie mogłem oderwać wzroku od nich , po prostu bajka. Po ściągnięciu programu całe projektowanie ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za możliwość przetestowania fotoksiążki . Na 100% jakości i zadowolenia Saal-Digital otrzymuje 101 %
Marta 08.02.2017
Zamówiłam foto książkę z ekstra grubymi stronami i muszę przyznać, że prezentuje się imponująco. Aż sama nie wierzyłam, że zrobiłam takie ładne zdjęcia :) Tworzenie w programie przebiegało szybko i bezproblemowo. Jako fotograf chętnie polecę foto książkę jako album dla moich klientów.
Anndrzej 08.02.2017
dziękuje za szybką obsługę
Katarzyna 07.02.2017
Wszystko mega!
Opinia klienta z 06.02.2017
Nie zawiodłam się. Jakość wydruku, stron, całokształt - fenomentalne. Odwzorowanie koloru, ostrość zdjęć, najdrobniejszy detal - wszystko prefekcyjne oddane w druku. Idealna obsługa, przejrzystość w projektowaniu, kontrola nad stanem zamówienia. Na pewno będę wracać i korzystać wiele razy z usług :)
Tomasz 03.02.2017
......chciałem dać krótki opis, nie da się, :) 40 lat fotografuję, moja rozrywka, relaks, z czasem [nie wiem kiedy :) ] przeobraziło się to "w nałóg"..... :) Jesteście najlepsi ! jak się to mówi w Polsce, niemiecka precyzja pod każdym względem, jakość nie do opisania, choć zlecam moje prace profesjonalnym wykonawcom to Wasza Foto książka bije Wszystkie inne firmy z których usług korzystałem do tej pory. Od tego momentu pozyskaliście stałego klienta. Zajmuję się fotografią krajobrazową, portretową i ślubną. Proporcje formatów co do portretów czy panoram krajobrazu są wymarzone ! Program : prosty i intuicyjny co jest bardzo ważnym elementem pracy. Papier, jakość, dokładność oraz przyjemny aksamitny dotyk wywołuje dodatkowe pozytywne wrażenia. Całość na ocenę celującą !!! Dziękuję. Tomek M.
Opinia klienta z 03.02.2017
Powiem tak: Książka rewelacja, wykonana jest po prostu cudownie, po szybkim dotarciu do mnie od razu otworzyłem, i to co zobaczyłem w środku, zwaliło z nóg. Jakość świetna, od razu się zakochałem. Bardzo mi się podoba, znajomym oraz rodzinie tak samo, mama szczególnie zachwycona. Kontakt z obsługą w jak najlepszym porządku. Pomocni, na emaile szybko odpisują i martwią się o klienta, czy wszystko w porządku, czy nie trzeba w czymś pomóc. Najlepsze oceny za wszystko, Polecam po całości ich firmę jako wykonywanie fotoksiążek oraz obsługi. Pozdrawiam i polecam. Michał
Aleksandra 02.02.2017
Jakiś czas temu miałam przyjemność przetestować od Państwa pierwszą fotoksiążkę Muszę przyznać, że Saal Digital Polska spełnił pokładane nadzieje w stosunku do jakości oferowanego produktu. Jakość wydruku oraz zachowanie kolorystyki na bardzo dobrym poziomie. Książka wydana w dobrej jakości. Bardzo dużym plusem jest twarda okładka, a ze względów sentymentalnych możliwość umieszczenia dedykacji. Pochwalić też muszę stały kontakt w trakcie realizacji zamówienia oraz sam szablon służący do ułożenia własnej fotoksiążki. Tempo wysyłki ekspresowe. Jestem zachwycona i polecam innym znajomym oraz chętnie skorzystam jeszcze z oferowanych przez Saal Digital Polska usług.
Piotr 02.02.2017
Z napisaniem tej opinii dość długo zwlekałem nie bez powodu. Fotoksiążka która zamówiła znajoma rozkleiła się na na pierwszej okładkowej stronie i chciałem sprawdzić czy kwestia kiepskiej jakość czy po prostu wypadek przy pracy, na szczęście w moim przypadku jest wszystko ok i przez dłuższy czas użytkowania nic się nie zepsuło a u znajomej wystarczyło podkleić klejem do papieru i też cały czas jest ok. Brakuje wyboru dostawcy...niestety kurier zgubił moją przesyłką gdzieś w magazynie po stronie niemieckiej i tu DUŻY plus dla drukarni, gdyż po informacji że tak sie stało od razu zaproponowali że wydrukują nową i po kilku dniach już ją miałem...po około 2tyg. doszła zguba i teraz mam dwie...nie za bardzo wiem po co mi dwie takie same ale skoro są to sprawdzę na ile zmieni się jedna używana w porównaniu z tą zapakowaną ;) Tak w skrócie z plusów (mimo małych potknięć) to dobra jakość, szybka produkcja i wysyłka, wygodna aplikacja i profile kolorystyczne z minusów mimo wygodnej aplikacji nie znalazłem w niej opcji wyśrodkowania zdjęcia na stronie i brakuje do wyboru papieru satynowego, jest tylko mat i błysk. Ogólnie polecam.
Paweł 01.02.2017
Nie będę się rozpisywał. Jakość i PRO przez duże P na najwyższym poziomie. Zarządzanie barwą tak bardzo istotne z punktu widzenia fotografa oceniam na 5+. Szkoda tylko że na stronie internetowej jest mało wzmianek, że są to usługi profesjonalne!!! Moim zdaniem strona powinna bardziej agresywnie informować o swoim profesjonalizmie.
Opinia klienta z 01.02.2017
Jakość ? produkty które miałem przyjemność otrzymać są najwyższej jakości, odwzorowanie kolorów które ma duże znaczenie jest fenomenalne, takie jak sobie wyobrażałem. Błyszczący papier o odpowiednio dobranej gramaturze, powoduje że trwałość produktu jest gwarantowana, dokładność i jakość wydruku na najwyższym poziomie. Dziś w dobie cyfrowej fotografia zalewa świat, oglądanie namacalnych dzieł sprawia naprawdę olbrzymią przyjemność i pozwala na dłuższą chwilę zatrzymać się...
Przemysław 01.02.2017
Realizując sesje zdjęciowe angażujemy najlepszy team. Zależy nam na profesjonalizmie. Stąd wybór wykonawcy naszego portfolio był niemal oczywisty-zaufaliśmy drukarni Saal Digital. Intuicyjna aplikacja pozwoliła nam na swobodną edycję i stworzenie naszego portfolio. Postawiliśmy na jakość! Efekty naszych realizacji prezentują sie zjawiskowo na ekstragrubych (bo, aż 600 g/m²) stronach fotoksiążki. Sama jakość wydruku-spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Intensywne kolory, ostrość w najmniejszym szczególe. Jeśli tak jak my-cenicie sobie profesjonalizm i jakość Saal Digital będzie nalepszym wyborem.
Opinia klienta z 31.01.2017
Jakiś czas temu miałam przyjemność przetestować produkt oferowany przez Saal Digital Polska . Mój wybór padł na fotoksiążkę, która stała się jednocześnie doskonałym pretekstem i okazją do prezentacji zdjęć w formie portfolio. Tworzenie poszczególnych rozkładówek wsparte jest intuicyjnym programem ułatwiającym projektowanie. Kreator zawiera gotowe szablony, które znacznie przyspieszają pracę. Całe projektowanie ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Okładkę można w pełni spersonalizować, zamieszczając na niej dodatkową grafikę bądź tekst. Ja zdecydowałam się zamieścić w tylnej części okładki zdjęcia, do których mam szczególny sentyment. Samą oprawę można wzmocnić dodatkowym watowaniem, co finalnie wpływa na jej miękkość. Czas oczekiwania na realizację zlecenia to zaledwie kilka dni, co jest ogromnym plusem. Moje pierwsze wrażenie, w chwili kiedy przeglądnęłam portfolio mogę wyrazić jedynie słowami: pełen profesjonalizm i precyzja w każdym detalu! Jestem zachwycona sposobem odwzorowania barw oraz jakością druku. Twarda okładka w wersji matowej oraz grube karty tworzą solidną i jednocześnie aksamitną strukturę, co w połączeniu z głębią kolorów daje doskonały efekt. Polecam gorąco produkty z uwagi na profesjonalizm i jakość wykonania!
Marek 28.01.2017
Zero problemów przy projektowaniu oraz wysyłaniu danych. Perfekcyjna jakość, ekspresowe tempo wykonania i dostarczenia. Na tle innych tego typu usług rewelacja.
Magdalena 27.01.2017
Zdecydowanie jestem zadowolona z jakości usług świadczonych przez Saal Digital. Fotoksiążka przyszła do mnie w ekspresowym tempie, a jej jakość przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Intensywne kolory, solidna okładka, porządne, grube kartki. Nie ma nic, do czego mogłabym się przyczepić :) Produkt najwyższej jakości! Zdecydowanie polecam wszystkim moim znajomych i z pewnością skorzystam jeszcze z Państwa usług! :)
Opinia klienta z 27.01.2017
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości fotoksiązki, szybkości realizacji zamówień i bardzo profesjonalnej obsługi klienta.
Opinia klienta z 26.01.2017
Dziekuje! :)
Lidia 26.01.2017
Super! Książka jest piękna! Czas wysyłki trochę długi ale to zrozumiałe :) program do tworzenia bardzo intuicyjny :) jakość pierwszą klasa!
Malgorzata 25.01.2017
Zamawialam juz kilka razy i z pewnoscia jeszcze skorzystam, Fotoksiazki sa po prostu piekne, zdjecia nabieraja wyjatkowosci
Karolina 25.01.2017
Miałam możliwość przetestowania serwisu i zamówienia wybranej fotoksiążki. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jakość wykonania jest na piątkę. Piękne, intensywne kolory (choć niektóre zdjęcia wyszły ciemniejsze niż w rzeczywistości ), grube karty z papieru fotograficznego. Aplikacja do tworzenia książki jest intuicyjna, z mnóstwem szablonów i dodatków do wykorzystania. Można tworzyć i bawić się do woli. Po przygotowaniu projektu pozostało przesłać zamówienie do realizacji. Tutaj pojawił się problem. Słabszy sprzęt sobie nie poradzi, bo w momencie przesyłania projektu następuje znaczne obciążenie systemu. Konieczne było wyeksportowanie zapisanego projektu i przesłanie go z mocniejszego komputera. Po tym zabiegu wszystko przebiegło już bez problemu. Wysyłka ekspresowa - książka trafiła do mnie w 2 dniu roboczym po otrzymaniu maila potwierdzającego jej wysłanie. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, czy warto, mogę śmiało powiedzieć, że BARDZO POLECAM!
Sebastian 23.01.2017
Ostatnio otrzymałem możliwość przetestowania nowej fotoksiążki firmy saal-digital. Wysłałem zgłoszenie i teraz trzymam w ręku efekt końcowy, czyli już wydrukowana fotoksiążkę. Projekt fotoksiążki przygotowałem w darmowym programie dostępnym na stronie saal-digital.pl. Program jest dość intuicyjny. Po uruchomieniu jest możliwość wyboru rodzaju fotoksiążki: gruba, zwykła, z miękką okładką. Ja wybrałem zwykłą o nazwie Fotoksiązka. Potem można wybrać format od klasycznych zdjęciowych np. 15x21 do ogromnych 42x28 (A3 poziomo). Ja wybrałem A4 pionowo. Następnie ukazuje nam się okno gdzie możemy wybrać parametry fotoksiążki takie jak Ilość stron, okładkę, watowanie okładki, dodatkowe opakowanie i coś co mnie osobiście dziwi czyli mały znaczek kodowany. Ja wybrałem sobie błyszczącą okładkę i matowy środek. Oczywiście wybrałem też opcje z kodem. Trochę się go obawiałem ale teraz wiem, że niepotrzebnie. Jest on tak mały, że prawie go nie widać, dzięki jego umieszczeniu na ostatniej stronie i okładce z tyłu można oszczędzić 25zł. Następnie można wybrać projekt rozmieszczania zdjęć. Ja na początku wybrałem całkowity automat ale szybko się z tego wycofałem. Automat jest dla leniwych lub do zdjęć, których rozmieszczenie nie ma aż tak wielkiego znaczenia np. zdjęcia psów w schronisku (nie ma znaczenia który pies jest z którym na stronie). Przy fotografii ślubnej odpowiednia kompozycja jest wręcz wymagana. Nie poszedłem całkiem w profesjonalizm i nie wybrałem tabula rasa ale projekt z gotowymi szablonami tylko bez zdjęć. Projekt taki umożliwił mi szybsze rozmieszczanie zdjęć z pełną kontrolą gdzie i jakie mają one być. Samo projektowanie i układanie zdjęć był banalnie proste. Łatwo nimi manewrować powiększać, przesuwać, nakładać na siebie itp. Pod tym względem program bardzo dopracowany z mnóstwem opcji. Potem zostało mi tylko zapisać projekt i przesłać do realizacji. Minusem jest tylko to, że można płacić tylko kartą kredytową albo prze PayPal nie możliwości zapłaty przez zwykły przelew bankowy lub bankowość internetową. Ostatecznie fotoksiążka dotarła do mnie dość szybko po już w dwa dni po zamówieniu. Sama fotoksiążka jest bardzo dobrze wykonana. Posiada grubą sztywną okładkę. Choć wydaje mi się , że zdjęcie umieszczone na okładce jest nieco ciemniejsze niż w oryginale oraz nieco mniej ostre. Każda ze stron jest sztywna i niełatwo ją zagiąć co sprawia, że nawet wielokrotne przeglądanie jej nie uszkodziło. Jakość zdjęć wewnątrz oceniam na bardzo dobrą. Zdjęcia posiadają żywe kolory jest zachowany odpowiedni kontrast i jaskrawość. Doskonale jest też zachowany balans bieli. Biały jest biały, a nie wpadający w błękit czy różowy. Czarny jest też czarny a nie szary. Dzięki temu, że posiada matowe strony nie widać na niej odcisków palców i dokładnie o to mi chodziło, bo fotoksiązka jest port folio i będzie wielokrotnie przeglądana. Na ostatniej stronie i na tylnej okładce umieszczony jest znaczek o którym już wcześniej pisałem, ale wierzcie mi naprawdę on w niczym nie przeszkadza. Podsumowując: fotoksiązka firmy Saal jes łatwa w przygotowaniu i posiada bardzo intuicyjny i rozbudowany program Saal Digital. Przygotowane projekty można zapisać a potem je otworzyć do dalszej pracy lub wysłać bezpośrednio zlecenie. Minusem jest brak możliwość zapłaty poprzez przelew bankowy. Sam fotoksiążka jest bardzo dobrze wykonana z wysokiej jakości materiałów. Zdjęcia drukowane SA w dobrej jakości i kolorystyce a papier jest sztywny i niełamliwy. Całość z przesyłką oceniam na bardzo dobrą.
Sławomira 20.01.2017
Miałam niezmierną przyjemność skorzystania z usługi testowania fotoksiążki Saal Digital. Ciekawa jakości nowego dla mnie dostawcy z całą pozytywną energią podeszłam do zadania. Jako model testowy obrałam rozmiar 19x19 okładkę matową z watowaniem, powierzchnię stron wewnętrznych matową, ilość stron 30. Opcje tą można nabyć w kwocie 300 zł. W ramach testowania fotoksiążkę otrzymałam za darmo pokrywając niewielkie koszty dostawy. Jestem zachwycona jakością wydruku. Niejednokrotnie korzystałam z usług firm zajmujących się wydrukami i jakość owych usług często pozostawiała wiele do życzenia. W produkcie firmy saal digital odwzorowanie kolorów, jakość papieru , gramatura papieru fotograficznego według mojej opinii znajduje się na najwyższym poziomie. Dostępność oprogramowania (możliwości tworzenia własnych projektów zarówno dla laików poprzez udostępniony darmowo program do tworzenia fotoproduktów, jak i dla profesjonalistów poprzez udostępnienie pluginów na Psa) stanowi nie małą pomoc dla potencjalnego sądzę że szerokiego grona odbiorców. W pełni polecam produkty Saal Digital i zapewniam że moje z nimi spotkanie nie będzie jednorazową przygodą ;-) bo kroi nam się stała współpraca . Pozdrawiam Serdecznie przesympatyczną obsługę Saal Digital i was wszystkich czytających tą recenzję ;-) ps. opinię ta zamieszczam na moim funpage https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1399343060136449&id=100001823041510 blogu : http://ja-s-min.blogspot.com/
KAROL 20.01.2017
Dziękuję
KAROL 20.01.2017
Dziękuje
Dawid 16.01.2017
Świetny kontakt, bezproblemowo przebiegł cały proces zamówienia. Jakość, którą zobaczyłem wcześniej u osoby, która mi poleciła aktualną promocję była super, ale gdy dziś otrzymałem swój produkt to po prostu oszalałem, wykonanie na wysokim poziomie! Moje zamówienie dotyczyło Fotoksiążki XG (extra gruba) 28x19, błyszczące strony wew., okładka błyszcząca z watowaniem - takie portfolio własnych zdjęć bądź zdjęć jako portfolio firmy poleciłbym każdemu. Dziękuję i pozdrawiam
Barbara 05.01.2017
Skuszona dobrymi opiniami zamówiłam fotoksiążkę w Saal Digital. Cóż za przyjemność spotkała mnie, gdy otrzymałam moje zamówienie. Fotoksiążka, w formacie A4, w poziomie po prostu wyszła znakomicie. Okładka kusi, by zajrzeć do środka, a to co tam znajdziemy jest najlepsze. Rewelacyjna jakościowo rozkładówka! A te sztywne, grube strony, które najbardziej mniej urzekają, biją na głowę wszystkie dotychczasowe strony z fotoksiążek jakie miałam okazję otrzymać. Naprawdę widać, że jest to pamiątka na lata, nie bojąca się ciągłego oglądania. Cena adekwatna do jakości produktu. Do tego szybka wysyłka i proste oprogramowanie do projektowania. Jedyny mankament to fakt, że gdy ułoży się zdjęcia na łączeniu rozkładówek, to w przyszłości prawdopodobnie delikatnie przetrze się tusz w tym miejscu. Jednak to nie wina produktu, a nieprzemyślanej decyzji złożenia właśnie w ten sposób zdjęć. Ja z czystym sercem gorąco polecam!
Anna 03.01.2017
Bardzo przyjemna i łatwa w obsłudze aplikacja do tworzenia fotoksiążki.
Jarek 03.01.2017
Wysoka jakość. Gorąco Polecam!
Magda 02.01.2017
Nie wiem, jak Wy, ale ja już sobie prezent pod choinkę zrobiłam. Kilka dni temu otrzymałam przesyłkę z fotoksiążką od Saal Digital Polska. Oprogramowanie do tworzenia fotoksiążki jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. nie miałam problemów, korzystając z niego. Można używać gotowych szablonów, lub tworzyć własne. Wybrałam fotoksiążkę o formacie A4 w pionie, w twardej okładce, bez watowania. Zdecydowałam się na strony błyszczące (chociaż wiem, że łatwo na nich odbijają się ślady palców). Jestem pod wrażeniem wykonania. Strony są grube i pięknie błyszczą. Kolejna sprawa, czyli szybkość realizacji zamówienia - jestem pod ogromnym wrażeniem. Od momentu wysłania przeze mnie projektu, do otrzymania fotoksiążki upłynęło 3,5 dnia, co w okresie przedświątecznym uważam za realizację ekspresową (a dodam tylko, że przesyłka wykonywana jest w Niemczech). Uwiecznianie wspomnień w formie fotoksiążki uważam za świetny pomysł, a produkt od firmy Saal Digital Polska jest godny polecenia :) Za całość, czyli od przygotowania, po realizację i czas dostarczenia, a także jakość produktu, mogę spokojnie przyznać 5:)
Opinia klienta z 02.01.2017
Polecam każdemu! :)
Opinia klienta z 29.12.2016
SUPER
Karina 19.12.2016
Zgłosiłam się do testu foto-książki, ale produkt który otrzymałam przerósł moje oczekiwania. Super jakoś, piękne naturalne, nie przekłamane kolory.
Edyta 18.12.2016
Nasza rodzinna firma (usługi foto-video) postanowiła skorzystać z produktu firmy SAAL-DIGITAL i przetestować fotoksiążkę. Wybraliśmy projekt Fotoksiążka XG (ekstra gruba) i jesteśmy w szoku ! Po otwarciu paczki oniemieliśmy z wrażenia!!!! całość super zapakowana w grubym kartonie ,a sama fotoksiążka jest powalająca ! grube piękne strony robią ogromne wrażenie na oglądającym ,okładka jest masywna jak czołg :) dzięki tej książce już mamy 4 zamówienia w ciągu 3 dni. Czas realizacji,czas dostawy i kontakt jest na najwyższym poziomie! od tej chwili jesteśmy Waszymi klientami.Bardzo dziękujemy za możliwość skorzystania z tej promocji !
Wlodzimierz 18.12.2016
Próbowałem w CEWE ale były kłopoty z szeregowaniem zdjęć wg nazwy. Wybrałem XXL panorama ale po paru próbach zrezygnowałem i wybrałem Saal.
Karolina 17.12.2016
Paczuszka doszła, a fotoksiążka... Rewelacyjna! To co zobaczyłam w momencie otwierania jej z opakowania i wszystkich dodatków przewyższyło moje oczekiwania! Program też super, trzeba się oczywiście do niego przyzwyczaić, nauczyć się, popróbować i wszystko da się zrobić. Ma wiele opcji także to nie jest tylko kopiuj-wklej i jedziemy dalej. Można zmiejszać i powiększać zdjęcia, dodawać test, gdzie w moim zamówieniu trochę go było. Przyznam się, że nie tylko dla recenzji, ale sprawdzi się również jako pamiątka, prezent, coś co będzie a będzie. Wkrótce zamieszczę również opinię u Was lub na moim funpage'u. Wysyłka i czas produkcji superszybki co bardzo mnie również zaskoczyło. Projekt wysłałam bardzo późnym wieczorem w niedziele, a w czwartek była już u mnie przesyłka. Pozdrawiam.
Opinia klienta z 17.12.2016
Jakość zgodna z oczekiwaniem.
Paulina 17.12.2016
Zdecydowanie POLECAM ! Powalająca jakość a do tego bardzo szybka realizacja zamówienia ( zaledwie 3 dni). Intuicyjna aplikacja sprawia ze projekt albumu nie zajmuje więcej niż godzinę. Zdecydowanie polecam, i napewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Saal Digital !
Adam 15.12.2016
Świetna jakość produktu, rewelacyjna aplikacja i czas realizacji. Absolutnie nie ma do czego się przyczepić!!!
Marta 15.12.2016
Niniejszym po któtce chciałam napisać swoją opinię o foto książce. Jest to produkt najwyższej jakości. Odwzorowanie kolorów jest idealne takie jakie było na monitorze a to pewnie za sprawą profilu ICC. Wysoka rozdzielczość solidne wykonanie. Współpraca z firmą bez zastrzeżeń. Produkt jest warty swojej ceny. Strona internetowa przejrzysta i zachęcająca. Szersza recenzja ukaże się wkrótce jako, że właśnie edytuję video recenzję na youtube. Pozdrawiam!
Opinia klienta z 15.12.2016
Jestem bardzo zadowolony. Bardzo wysoka jakość. I co było dla mnie ważne - bardzo szybka realizacja i dostawa. Na pierwszy raz wybrałem format 15 x 21 z błyszczącą okładką i matowymi stronami i efekt przeszedł moje oczekiwania. Bardzo dobra jakość zdjęć a sama fotoksiążka wygląda bardzo solidnie i elegancko. Aplikacja jest stosunkowo prosta w użyciu. Jedyny problem miałem czasem z dopasowaniem wielkości zdjęcia do konkretnej ramki na stronie. Program wstawiał zdjęcie powiększone tak, że boki wychodziły poza ramkę mimo, ze w fazie przygotowawczej przycinałem zdjęcia do formatu lub proporcji boków. Ale to jedyny minus, być może spowodowany moją niewiedzą lub raczej pośpiechem. Musze chyba trochę potrenować bardziej zaawansowanych prac. A jak na pierwszy raz to naprawdę było łatwo i wyszło super. Już myślę o przygotowaniu porządnego, dużego albumu w przyszłym roku.
Opinia klienta z 13.12.2016
Jestem już bardzo zadowolona choć jeszcze nie otrzymałam foto książki.Fotoksiążke projektuje się bardzo szybko, choć aplikacja sprawiała wrażenie trudnej, jednak zostałam mile zaskoczona.Gotowe szablony pozwalają na szybkie załadowanie i wklejenie zdjęć, można dobrać ramki, tła itp.jestem bardzo mile zaskoczona.
Piotr 10.12.2016
Powiedzieć, że efekt testu zamówionej w Saal Digital fotoksiążki jest pozytywny to powiedzieć zdecydowanie za mało :) Wziąłem udział w teście i przyznaję, że z przyjemnością mogę wywiązać się z obietnicy zrecenzowania otrzymanego produktu. Zamówiona przeze mnie fotoksiążka 28x28 (błyszcząca okładka i błyszczące strony) dotarła do mnie zaledwie kilka dni od wgrania projektu na serwer dostawcy usługi. Jakie było pierwsze wrażenie? Fantastyczna jakość wykonania, zdjęcia - kolor, ostrość - wyglądają dokładnie tak, jak je przygotowałem i widziałem na monitorze, efekt grubych kart i zdjęć rozłożonych na dwie sąsiednie strony rewelacyjny. Właściwie przez kolejnych kilka dni album musiał leżeć ciągle pod ręką, bo z przyjemnością zaglądaliśmy do niego dość często :) Co warto podkreślić wśród zalet tej usługi? Przede wszystkim zamawiana z oferty fotoksiążka jest de facto fotoalbumem (warto zwrócić na to uwagę szczególnie przy porównywaniu ofert) czyli zdecydowanie szlachetniejszą wersją tego rodzaju albumu fotografii. Grube karty i otwieranie kolejnych stron na płasko to coś, co wyróżnia takie rozwiązanie i zdecydowanie polecam je każdemu, kto oczekuje efektu "wow!" - trudno oderwać wzrok od wydrukowanej w ten sposób panoramy Portofino w wersji 28x56cm! Druga zaleta: tak jak przygotowałeś zdjęcia (a przecież napracowałeś się przy tym) to dostaniesz. Nie ma tu miejsca na niuanse kolorystyczne i niedokładnie skalibrowane urządzenia usługodawcy - wszystkie zdjęcia wyglądają dokładnie tak, jak zostały przeze mnie obrobione. Dalej warto wymienić stosunkowo prostą w obsłudze aplikację, dużą liczbę wstępnie przygotowanych szablonów, dość intuicyjną pracę przy przygotowywaniu albumu i profile barwne do weryfikacji efektu końcowego kolorów zdjęcia. Wybrałem błyszczącą okładkę oraz błyszczące strony wewnętrzne i polecam taki wybór, jeżeli chcesz podkreślić efekt wyrazistych zdjęć (np. z podróży), bogatych kolorystycznie, bez wad typu nieostrość. Można wziąć wykończenie matowe i np. watowaną okładkę, ale akurat do mnie nie przemawia taka wersja. Może jeżeli kiedyś zdecyduję się na album np. ze zdjęciami czarno-białymi, to zamówię wersję matową? Co można poprawić? Mnie przeszkadzało, że aplikacja raczej nie korzysta z systemowego profilu barwnego monitora. Czyli np. po przygotowaniu zdjęcia w Lightroomie i przejściu do projektu albumu w aplikacji, barwy na zdjęciu wyglądają inaczej. Oczywiście jest to tylko efekt pozorny, tylko w czasie ich wyświetlania w aplikacji, w otrzymanym fotoalbumie wyglądają już idealnie tak samo jak je przygotowałem, ale trochę przeszkadza to w pracy. I druga rzecz, na którą warto zwrócić uwagę, to mimowolne przesunięcie ramki ze zdjęciem względem innych zdjęć. Wiadomo - zdjęcia w ramach szablonu i jednej strony muszą być wyrównane do jednej linii. Jeżeli chcesz zaznaczyć konkretne zdjęcie (klik myszką), aby wykonać na nim jakąś operację, to może się zdarzyć (zdarza się), że poza samym kliknięciem aplikacja odnotuje także minimalny ruch ramki i ją przesunie. Może i przesunięcie jej minimalne (część milimetra lub niewiele więcej), ale jednak będzie to widoczne na stronie. Gdy zauważyłem ten efekt to przeglądnąłem cały, już gotowy, projekt i znalazłem miejsca, gdzie takie przesunięcie "zrobiło się". Trzeba na to uważać. Może kiedyś autorzy aplikacji wyraźnie rozdzielą te dwie operacje - wybór ramki (klik) i jej przesunięcie? Kilka wskazówek praktycznych do projektu albumu (do wersji kwadratowej 28x28): Jeżeli masz świetne zdjęcie dobrej jakości (np. krajobraz) i wydaje Ci się, że w wersji "duże zdjęcie" będzie dobrze wyglądało, to wykorzystaj możliwość rozłożenia takiego zdjęcia na całe dwie strony. Dlaczego? Bo warto! Zobaczysz, w tym albumie to BĘDZIE dobrze wyglądało :) I nie bój się, że "oj, tylko jedno zdjęcie na dwóch stronach, to taka strata miejsca...". Efekt takiego wielkiego zdjęcia rekompensuje "stratę", zobaczysz - to na tym zdjęciu oglądający zatrzymuje się najdłużej! Z drugiej strony - nie umieszczaj zbyt wielu zdjęć na jednej stronie, wydaje się, że 6 poziomych zdjęć (tego samego rozmiaru) to maksimum. No chyba, że masz jakiś specjalny zamysł artystyczny. Ale z pewnością takich stron w albumie nie powinno być zbyt wiele. I wybieraj różne szablony na kolejne strony, ale nie przesadzaj z tą różnorodnością - wybierz np. 3-4 wersje układu, które będziesz potem wykorzystywać w całym albumie. Ja używałem tych z wąskimi marginesami i jestem z efektu bardzo zadowolony. Podsumowując: fantastyczny efekt, piękny album, radość z oglądania swoich zdjęć w takiej wersji i wspaniała pamiątka rodzinna. Szczerze polecam. Saal Digital, ja tu pewnie jeszcze wrócę! :)
Opinia klienta z 09.12.2016
Mile zaskoczyła mnie dokładność wydruku. Zaprojektowanie foto-książki jest bardzo proste aplikacja która jest dość intuicyjna i czytelna. Duży plus za rozkładówkę . Czas oczekiwania ekspresowy co jest mega atutem! Pięknie odwzorowane kolory, książka jest solidnie wykonana, strony są grube i mocne.
Jarosław 08.12.2016
Znakomita jakość w połączeniu z super szybką przesyłką! Nic dodać nic ująć sama przyjemność i po raz kolejny już dziękuję ekipie z saal ;)
Jacek 07.12.2016
Zdecydowanie polecam firmę Saal Digital dla zwolenników fotografii i dobrej jakości. Fotoksiążka, którą zamówiłem w tej firmie, oprócz dużej jakości wydruku cieszy oko nienagannym spasowanie sąsiadujących stron co przy dużych, dwustronnicowych kadrach jest bardzo ważne. Składanie plików w programie Saal proste i bardzo przyjazne. Obsługa przy realizacji zamówienia merytoryczna, sprawna i szybka. Cena ... cena jak widać też może być niższa bo skorzystałem z promocji i bardzo chętnie piszę się na następną. Polecam z ręką na sercu.
Zuzanna 07.12.2016
Jestem zachwycona fotoksiążką. Udało mi się ją przetestować i na pewno nie raz skorzystam z tej opcji w przyszłości. Jakość zachwyca, czas realizacji zamówienia również. Mimo iż książka idzie do nas z Niemiec- dochodzi błyskawicznie!
Grażyna 07.12.2016
Przyznam, że już dawno nie wywoływałam zdjęć, dlatego też zdecydowałam się na fotoksiążkę i wybrałam format 28 x 19 A4 poziomo :) Dzięki bardzo rozbudowanej aplikacji #saaldigital i przeróżnym funkcjom stworzyłam idealną książkę. Zamówienie zostało zrealizowane w ciągu kilku dni i jestem pod wrażeniem. To jest najlepsza fotoksiążka jaką do tej pory miałam, ponieważ strony i twarda okładka są naświetlane na papierze fotograficznym, a to robi spektakularne wrażenie. Jakość wydruku zdjęć jest niesamowita. Fotografie są bardzo wyraźne i mają "żywe" kolory, dlatego też niektóre zajmują całe strony. Cena jak na fotoksiążkę jest dość wysoka, ale jej jakość rekompensuje wszystko. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent to polecam bardzo, ponieważ będziecie zadowoleni w 100% z takiej spersonalizowanej fotoksiążki. Dziękujemy za wspaniałą fotoksiążkę z naszymi wakacyjnymi wspomnieniami
Jarosław 06.12.2016
Odebrałem. Stawiam obok innych i uczciwie dzielę się opinią. Z minionych lat mam cztery fotoksiążki innej firmy (każdy kto trochę zna ten rynek, wie o którą firmę chodzi). Zawsze wybieram dużą poziomą, bo lubię ten format. Format SAAL ma inny stosunek boków, co powoduje, że książka jest jeszcze bardziej pozioma. To trochę utrudnia zarządzanie powierzchnią, ale przy oglądaniu daje rewelacyjne efekty. Warto trochę pogłówkować. W porównaniu do poprzedniego programu, zaskoczyła mnie wielość dostępnych teł, clipartów, czcionek, zarządzania tekstem, ramek i ogólnie wszystkiego. Trzeba pamiętać, że jakość druku fotoksiążki SAAL nie wybacza błędów fotografa. Jeśli w innej firmie udawało mi się czasami przemycić (np. w mniejszym formacie) troszkę nieostre zdjęcia, to tutaj na tle ostrych jak żyleta zdjęć, jedna nieostrość wygląda jak kwiatek u kożucha. Genialnym rozwiązaniem jest klejenie wewnętrznych kart (widzących się kart) w taki sposób, że zdjęcie płynnie przechodzi na łączeniu z lewej na prawą. W innej firmie tak mi zszyli w grubszej ciut książce zdjęcie, że lewa ręka witała się z prawą. Pewnym minusem i mam nadzieję, że SAAL to rozwiąże jest brak wbudowanej prostego oprogramowania do obróbki zdjęć: zmiany kontrastu, nasycenia barw, korekta gamma, etc. Niby można to zrobić w innych, prostych programach do przeglądania zdjęć, ale szkoda, że nie jest dostępne z poziomu programu, w którym się aktualnie pracuje. Cena jest adekwatna do jakości, gdyby była o 10 - 15 proc. niższa, wróżę firmie SAAL poważne osiągnięcia na naszym rynku. Ogólnie dobrze++, do celującej trochę (niewiele) brakuje.
Tomasz 06.12.2016
Niesamowity prezent od Saal Digital! :) Pierwsza profesjonalna fotoksiążka z przekładanymi twardymi kartami. Nieskazitelnie piękna oprawa, miękka okładka i jakość wydruku, budzi super uczucie w przeglądaniu albumu! :) Oczywiście wszystko za sprawą wysokiej jakości zdjęć, dzięki którym możemy uzyskać taki efekt. Zdecydowanie gorąco mogę polecić wszystkim którzy chcą taki album zdjęciowy na półce, nie tylko dla fotografów, ale i rodzin oraz par młodych. :) Zdjęcia dostępne w linku: https://web.facebook.com/rzezbienie.swiatlem/?ref=bookmarks
Opinia klienta z 05.12.2016
Fotoksiążka jest super! Polecam każdemu!
Agnieszka 03.12.2016
Po raz kolejny los się do mnie uśmiechnął: zostałam wybrana do zaszczytnego grona testerów fotoksiążki firmy Saal Digital. Czasem naprawdę nie wierzę w szczęście, które mnie spotyka, chyba, że to kolejny, wcześniejszy prezent na urodziny. Sam proces tworzenia książki sprawił mi ogromną przyjemność i nie chodzi tylko o wybór zdjęć. Dzięki specjalnej aplikacji mogłam wybrać wszystko, począwszy od okładki, poprzez liczbę stron, aż do wyboru tła. Jak zwykle postawiłam na kolor – przecież to mój znak rozpoznawczy ;) Wybrałam format A4 i aż 34 strony. Bardzo zaskoczył mnie szybki termin realizacji fotoksiążki. Już po dwóch dniach trzymałam ją w ręku. Słowa „jestem zachwycona efektem” nie są w stanie w pełni oddać stopnia zachwycenia ;) Moje pejzaże, sarny i inne czary-mary w fotoksiążce od Saal Digital! Doskonałej jakości portfolio i piękny album w jednym. Wielkie, wielkie dzięki!!
Opinia klienta z 02.12.2016
Fotoksiążka rewelacyjnie wykonana. Zdjęcia dokładnie jak na ekranie monitora. Papier i okładka - same superlatywy. Dlaczego zatem nie 5 gwiazdek? Pudełko na fotoksiążkę było roklejone - zarówno wewnętrzna tektura okładki jak i bok od razu odpadły - wygląda na to, ze klej za szybko zaschnął. Musiałem skleić na nowo, jednak nieco popsuło to cały efekt. Nie zmienia jednak faktu, że kolejna fotoksiażkę zamówię na pewno zamówię w tym samym miejscu.
Pokaż wszystkie (100)
Pokaż mniej