Fotoksiążka w jakości High-End od Saal Digital

Twój kod rabatowy o wartości 75 zł*:  FB328GUM

Fotoksiążka w jakości High-End od Saal Digital

*Akcja trwa do 31.03.2018. Kupon rabatowy "fotoksiążka na dobry początek". Min. wartość zamówienia to 125 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

trusted: Fotoksiążka, której jakość trudno przebić. fotoMagazin: Zwycięzca testu w naświetlaniu Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy. Bardzo spodobała nam się matowa okładka fotoksiążki. Jakość na najwyższym poziomie (...), że Saal Digital ustala nowe kryteria na rynku. Atrakcyjna cena, również jeśli chodzi o fotoobrazy i druki FineArt Fotoksiążka od Saal Digital jest w znakomitej jakości.

Płaskie łączenie stron

Bez zagięcia na środku - pozwala na rozmieszczenie zdjęć idealnie
na płasko

Saal Digital rezygnuje z umieszczania loga na swoich produktach. Na życzenie również bez kodu kreskowego.

Błyskawicznie

Dzięki produkcji trwającej z reguły 1-2 dni, gwarantujemy błyskawiczną przesyłkę 

Trwałość kolorów

Dajemy Ci 75 lat gwarancji na trwałość kolorów

Jaki format do Ciebie pasuje?

Łączenie panoramiczne

Panoramiczne łączenie stron

Łączenie panoramiczne umożliwia Ci rozmieszczenie zdjęcia na obu stronach bez utraty istotnych elementów w miejscu typowego zagięcia. W przypadku większości formatów, dostępna ilość stron to od 26 do nawet 160. Wyjątek stanowi format 42x28, w przypadku którego maksymalnie do dyspozycji jest 100 stron. Projekt fotoksiążki można powiększać, dodając po 2 strony.

Trzy rodzaje rozkładówek

Jeśli chodzi o rozkładówki, to do wyboru są trzy warianty. Wybierz spośród powierzchni błyszczącej, matowej lub matowej premium Twojego faworyta! W przypadku wszystkich powierzchni kładziemy nacisk na odzwierciedlenie kolorów i gwarancję wysokiej jakości Saal Digital.

Fotoksiążka w okładce o jakości premium

unpadded
matowy
Eko skóra biała
Eko skóra biała
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra czarny szafir
Eko skóra krem
Eko skóra krem
Eko skóra tytan
Eko skóra tytan
Eko skóra koniak
Eko skóra koniak
Kolorze łupkowym
Kolorze łupkowym
Kolorze krecim
Kolorze krecim
Metaliczne złoto
Metaliczne złoto
Metaliczne srebro
Metaliczne srebro
Płótno ecru
Płótno ecru
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny niebieski
Płótno jasny różowy
Płótno jasny różowy
Płótno białe
Płótno białe
matowy
matowy
błyszczący
błyszczący
z watowaniem
padded
bez watowania
unpadded

Indywidualna i stylowa prezentacja

Skorzystajcie z maksymalnej dowolności przy projektowaniu fotoksiążki i wybierzcie pasującą okładkę. Do wyboru są okładki matowe lub błyszczące z papieru fotograficznego, na których można umieścić zdjęcia, tekst i kliparty a także różne okładki specjalne.

Okładki specjalne z indywidualnym napisem

Okładki specjalne, czyli te o wyglądzie skóry, metaliku, drewna lub płótna, nadadzą fotoksiążce szczególnego charakteru. Każda z tych okładek dostępna jest w różnych kolorach. Oprócz tego, okładkę specjalną można spersonalizować własnym tekstem lub wybranym klipartem. Oczywiście nie jest to koniecznością i okładka może pozostać minimalistyczna, bez napisów i klipartów.

Strony wewnętrzne fotoksiążki

Papier fotograficzny błyszczący

Papier fotograficzny błyszczący

Ten papier charakteryzuje się wysoką jakością i jest odpowiedni w przypadku motywów o wyrazistych kolorach;

  • żywe kolory
  • fascynujące wrażenie głębi
Papier fotograficzny matowy

Papier fotograficzny matowy

Matowa powierzchnia wykazuje delikatną, jednolitą strukturę, dzięki czemu cieszy się uznaniem wśród oglądających.

  • wysoka jakość
  • brak odcisków palców
Papier matowy high end

Papier high end mat

Niepowlekany papier, naturalny w dotyku.

 

  • brak odbłysków
  • mniejsza wrażliwość na wilgoć
Papier artystyczny

Druk artystyczny

Papier artystyczny jest szczególny w dotyku i charakteryzuje się delikatną strukturą. 

  • różni się wyglądem od pozostałych papierów
  • szczególny w dotyku

Pudełko na fotoksiążkę

Pudełko na fotoksiążkę

Pudełko prezentowe

Pudełko i fotoksiążka to perfekcyjne połączenie. Elegancki wygląd i idealna ochrona fotoksiążki w jednym.

Dokładnie dopasowane

Pudełko na fotoksiążkę w sprawdzonej jakości Saal dostępne jest w kolorze białym błyszczącym lub w matowym antracycie. Opakowanie to jest dostosowane do każdego formatu fotoksiążki, nie ma na nim nadruku logo ani kodu kreskowego.

Fotoksiążka bez kodu

Fotoksiążka bez kodu

Bez kodu

Opcjonalnie możliwe jest zamówienie fotoksiążki bez kodu kreskowego, dzięki czemu fotoksiążka z Twoimi zdjęciami nabierze jeszcze bardziej eleganckiego i szlachetnego charakteru.

Bez logo producenta

Na naszych produktach nie umieszczamy logo naszej firmy. Niemniej jednak, fotoksiążki mają niewielki kod kreskowy na ostatniej stronie oraz na tylnej okładce. Kod ten nie zawiera informacji o nas - producencie, ani o Tobie - kliencie.

Okładka z watowaniem

Watowana okładka, czy to na papierze fotograficznym, czy też na eko skórze, jest niesamowita - przyjemna w dotyku okładka robi wrażenie bardzo szlachetnej.

Okładka z miękkim watowaniem

Uszlachetnij okładkę, wybierajac fotoksiążkę "z watowaniem". Taka okładka zostanie wypełniona dodatkową, 3 mm wartstwą waty.

Wyczuwalna różnica

Jak tylko weźmiesz fotoksiążkę do rąk, nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz różnicę! Ta opcja dostępna jest dla wszystkich rodzajów okładek.

Fotoksiążka XG (ekstra gruba)

Fotoksiążka XG (ekstra gruba) zawiera grubsze strony niż normalna fotoksiążka. Strony mają grubość 1,08 mm i gramaturę 600 g/m².

Strony w fotoksiążce

Różnica polega na grubości i ilości stron. W przypadku fotoksiążki sklejane są ze sobą dwie strony papieru. Natomiast strony w Fotoksiążce XG są dodatkowo kaszerowane na kartonowym materiale o gramaturze 600 g/m², dzięki czemu są szczególne w dotyku.

Sam/a wybierz ilość stron!

Z uwagi na grubsze strony fotoksiążki XG, możliwa ilość stron to od 10 do 36 stron. W każdej chwili możesz rozszerzyć Twój projekt o dwie następne strony, kończąc maksymalnie na ilości 36 stron.

Recenzje naszych klientów

Chcielibyście zaprojektować fotoksiążkę ze wspomnieniami, ale nie wiecie dokładnie, jaki projekt będzie najlepszy? Aby się zainspirować, możecie obejrzeć recenzje nadesłane przez naszych klientów!

Wójtowicz

Zdjęcie na papierze to coś rzadko dzisiaj spotykanego. Nie bez powodu mówią, że fotografia analogowa miała "klimat", i choć zdjęcia cyfrowe wywołane na papierze fotograficznym to nie to samo, wrażenie, jakie robi to samo zdjęcie oglądane na ekranie komputera, a na żywo, jest zupełnie inne. Sama czasem wywołuję moje prace z ciekawości, chcę zobaczyć, jak prezentują się jako namacalne obrazy. Dzięki Saal Digital Polska miałam okazję zrobienia całej fotoksiążki. Forma jaką wybrałam, to jak widać, mini portfolio. Wybrałam zdjęcia z ostatnich lat, starając się ułożyć je w spójną całość. Aby stworzyć swoją książkę na Saal Digital należy pobrać i zainstalować dedykowaną aplikację z ich strony. Przerażona ilością czasu, jaką miałabym poświęcić na tworzenie projektu, odkładałam to jak tylko się dało (choć nie tak długo, jak napisanie tej recenzji) czyli do ostatniej chwili. Okazało się, że nie taki diabeł straszny - program jest intuicyjny - mi na pewno pomogła znajomość InDesign, ale taka wiedza zupełnie nie jest potrzebna przy używaniu tej aplikacji. Do wyboru mamy stworzenie projektu od podstaw w aplikacji, użycie gotowych szablonów lub wgranie projektu właśnie z InDesign. Ja wybrałam opcję pierwszą oraz format kwadratowy o wymiarze 28x28cm, niestety nie ma do wyboru większych kwadratów, ani pionowych książek, po mojej większa jest pozioma 42x28cm i to tyle. Mniejszych rozmiarów jest większy wybór. Papier oczywiście matowy (za co Saal odejmuje nam 25zł od zakupu, a ja na prawdę nie rozumiem ludzi, którzy wywołują na błyszczącym, klejącym, palcującym się, papierze, na którym w dodatku niewiele widać bo robią się na nim odbłyski), okładka biała, choć kusiła mnie eko skóra, nie dało się na niej zrobić loga, więc wzięłam zwykłą kartonową, bez watowania - i tak okazuje się solidna, na okładkę dodałam swoje logo. Pamiętam, że skończyłam i wysłałam projekt do zamówienia w niedzielę, a książka przyszła do mnie już w środę, więc nie czeka się praktycznie wcale, na prawdę duży plus za tempo. Za to cena 20zł za wysyłkę jest trochę spora. Moje wrażenia: okładka, jak wspomniałam solidna, szycie porządne, książkę można bez problemu otworzyć całkiem na poziomo. W środku papier fotograficzny, czyli taki, który jak za dawnych czasów naświetla się aby wywołać zdjęcie- dla mnie na plus. Papier jest gruby, dobrej jakości, strony nie gną się przy przeglądaniu, kolory są nasycone, dobrze odwzorowane. Jak widać plusów jest wiele, minusów prawie wcale, ogólnie polecam wywoływanie zdjęć i oglądanie ich na żywo. Dla fotografów jest to (powinno być) szczególnie ważne, ale myślę, że dla każdego jest to przyjemność, choćby oglądając zdjęcia pamiątkowe. Taka fotoksiążka to jedna z form prezentowania swoich prac, czy wspomnień. Link do Saal Digital: www.saal-digital.pl To tyle moich wypocin, zapraszam do oglądania.

Często zadawane pytania dot. fotoksiążki od Saal Digital

Czy wszystkie fotoksiążki mają panoramiczne łączenie layflat?

Tak, łączenie na płasko - panoramiczne jest standardem we wszystkich fotoksiążkach od Saal Digital.

Jak zmienić format fotoksiążki?

Zapisz projekt fotoksiążki a jeśli zdecydujesz się na zmianę formatu, to możesz jeszcze jej dokonać, korzystając z funkcji przekształcania artykułu. Więcej można się dowiedzieć tutaj: Przekształć artykuł. Prosimy o zachowanie poprawnej ilości stron oraz o zapisanie projektu pod nową nazwą.

Jaka jest minimalna/maksymalna ilość stron?

W fotoksiążce dostępne jest, w zależności od rodzaju papieru, od 26 do 160 stron. Wyjątkiem jest tylko fotoksiążka 42x28, gdzie ilość stron jest ograniczona do 100.

Teksty i kliparty na okładce z eko skóry czy o strukturze płótna?

Na okładce z eko skóry i tej o strukturze płótna możliwe jest umieszczanie tekstów o różnych czcionkach i kolorach oraz klipartów.

Czy dostępna jest korekta pisowni?

Tak, w naszej aplikacji jest funkcja korekty pisowni. Błędy są podkreślane na czerwono. Pojedyncze słowa można dodawać do słownika.

Można wstawić napis na grzbiecie fotoksiążki?

Tak, wystarczy wstawić pole tekstowe i kliknąć na "Do grzbietu książki". Wtedy pole tekstowe zostanie umieszczone właśnie na grzbiecie.

Nie ma tu Waszego pytania? Zapytaj nas.

To są opinie naszych klientów

bardzo dobra
4.9 / 5
z 767 opinii
5 gwiazdek
751
4 gwiazdki
16
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wycinek z ostatnich opublikowanych opinii klientów
Iwona 21.03.2018
"Zamawiałam u Państwa fotoksiążkę - jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo ładny wydruk, bardzo starannie zrobiona i do tego bardzo szybko. Nie było problemu z kontaktem z Państwem. Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to aplikacja, projektowanie w niej sprawiło mi trochę problemów. Ogólnie bardzo polecam i w przyszłości skorzystam z Państwa usług."
Mirosław 21.03.2018
"Super jakość, bardzo szybki czas realizacji i niesamowicie intuicyjna obsługa aplikacji. Polecam wszystkim i na pewno tu wrócę."
Opinia klienta z 21.03.2018
"Dziękuję za możliwość testowania Waszej fotoksiążki. Nie umiem się doczekać przesyłki!"
Opinia klienta z 20.03.2018
"Fotoksiążka super wykonana :) jestem bardzo zadowolona. Na pewno nie ostatnia na moim regale :) polecam. Szybka wysyłka, łatwa aplikacja."
Opinia klienta z 20.03.2018
"PRODUKT JEST NA SUPER ,SUPER , SUPER :) DZIĘKUJĘ ZA MOŻLIWOŚĆ PRZETESTOWANIA WASZEGO PRODUKTU :)"
Opinia klienta z 20.03.2018
"Genialne. Jestem zadowolony i będę korzystał."
Monika 20.03.2018
"Jakość książki w porównaniu do konkurencji rewelacyjna! Gruby i elegancki papier , świetna jakość wydruku. Jedyne do czego bym się przyczepiła to fakt iż po zapisaniu szkicu w koszyku projekt znika ,nalezy cała transakcję doprowadzić do końca ,o czym nie wiedziałam i utraciłam mój mozolnie wypracowany projekt. Na szczęście sam produkt zrekompensował mi to."
Marta 19.03.2018
"Opinia na: https://www.instagram.com/p/BggTQk4BZ4z/ Jakość przeszła najśmielsze moje oczekiwania! Wszystko wykonane z największą starannością, nasze zdjęcia w perfekcyjnym wydaniu. Program do projektowania nieskomplikowany, łatwo i miło się sklejało kolejne strony. Polecam z czystym sumieniem i na pewno sięgnę jeszcze po niejeden produkt Waszej firmy. Dziękuję za możliwość przetestowania fotoksiążki!"
Magdalena 18.03.2018
"Jestem bardzo zadowolona z mojej fotoksiążki wymarów 19x19. Aplikacja do stworzenia produktów firmy, bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze. Bardzo szybka wysyłka. Natomiast co jest najważniejsze to jakość i estetyka wykonanego produktu. Myślę, że w przyszłości nie raz skorzystam jeszcze z Państwa usług. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za współpracę."
Ewelina 17.03.2018
"Świetna jakość, idealna książka z wspomnieniami."
Katarzyna 16.03.2018
"Super jakość super kontakt super szybka wysyłka"
Beata 15.03.2018
"Jestem bardzo zadowolona z fotoksiążki, którą udało mi się stworzyć w aplikacji Saal Digital. Na samym początku wybrałam odpowiedni format 15x21 i ilość 26 stron. Projektowanie jest bardzo proste, bo aplikacja sama pomaga nam przy układaniu zdjęć. Realizacja zamówienia jest bardzo szybka, bo w zaledwie 3 dni fotoksiążka była już w moich rękach (dostawa jest kurierem). Pierwsze co przykuło moją uwagę po odpakowaniu fotoksiążki, to bardzo ładne, żywe kolory oraz wysoka jakość papieru (kartki są sztywne przez to nie ma możliwości, że będą się nieestetycznie zaginać). Jestem zachwycona wykonaniem fotoksią zki, kolorami, ostrością i wykonaniem. Wygląda bardzo profesjonalnie i ekskluzywnie gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z usług Saal Digital."
Karolina 14.03.2018
"Testować Wasz produkt to sama przyjemność, cieszę się że to akurat mi się udało. Foto książka od pierwszego rozpakowania wielkie wow, strona po stronie, coś pięknego. Dziękuję i ogromnie polecam!"
Katarzyna 14.03.2018
"Piękna foto książka starannie wykonana na najwyższym poziomie. Czas realizacji bardzo szybki. Polecam gorąco"
Rafał 14.03.2018
"Fotoksiążka super, piękne kolory i mega wydruk. Polecam każdemu i na pewno niedługo będę zamawiał kolejne produkty tym razem już dla swoich klientów :)"