Przegląd formatów fotoksiążki

Odkryj różnorodny świat fotoksiążek

Znajdź odpowiedni format dla Twoich zdjęć: poznaj dziesięć naszych formatów oraz mnóstwo możliwości ulepszania książek z twardą oprawą. W zależności od rodzaju, możesz wybierać między miękką lub twardą oprawą, powierzchniami matową lub błyszczącą, liczbą stron aż do 120!

Dokładne formaty fotoksiążek oraz informacje o PDF-Upload znajdziesz w zakładce dla profesjonalistów profi info.

Zaprojektuj fotoksiążkę w praktycznym formacie

Nasze formaty fotoksiążki pionowej

Wiele klientów korzysta z tego formatu przy ujęciach architektury lub przy wielkoformatowych zdjęciach, ale oczywiście nie tylko w tych przypadkach. Z nasza aplikacją możesz upiększać Twoje motywy i indywidualnie je uplasowywać. W zależności od rodzaju, fotoksiążka pionowa dostępna jest w miękkiej i twardej oprawie, na powierzchni jedwabny mat lub błyszczącej.

Poznaj trzy pozostałe wielkości i dowiedz się, który format najlepiej pasuje do Twoich zdjęć.

Wybieraj spośród trzech różnych fotoksiążek i czerp korzyści z kwadratowego formatu

Kwadratowa fotoksiążka

Ten egzemplarz to prawdziwy multitalent. Z uwagi na wielkość, masz wiele możliwości dowolnego ułożenia Twoich zdjęć. Najmniejszy format jest szczególnie lubiany jako "minialbum ślubny", np. jako pamiątka dla przyjaciół czy znajomych. Wiele możliwości projektowych dopełnia ten rodzaj fotoksiążki. Nic nie stoi na drodze, żeby stworzyć indywidualną fotoksiążkę!

Zamów kwadratową fotoksiążkę od Saal i czerp korzyści z trzech różnych wielkości i, w zależności od rodzaju, z aż 120 stron!

Fotoksiążka pozioma w czterech różnych wielkościach

Fotoksiążka pozioma od Saal

Ten format jest dostępny w czterech różnych wymiarach. Najchętniej używany jest do przedstawiania ujęć panoramicznych, ale i zdjęcia rodzinne czy z urlopu znajdą tutaj mnóstwo miejsca. 

Z darmową aplikacją, którą można pobrać z naszej strony, możesz dziecinnie prosto zaprojektować Twoją fotoksiążkę.

Poznaj cztery nasze fotoksiążki i daj się ponieść wyobraźni!