Fotoksiążka z miękką okładką od Saal Digital

Praktyczne formaty - idealne na skromne podziękowanie

Fotoksiążka z miękką okładką

Małe formaty na skromne podziękowanie

Praktyczne formaty fotoksiążki z miękką okładką są idealne na podziękowanie. Będzie to z pewnością piękna pamiątka dla przyjaciół i rodziny ze szczególnego dnia czy niezapomnianego ślubu.

Odkryj wiele szablonów w Aplikacji Saal Design. Wybierz jeden z nich lub stwórz Twój indywidualny, dodawaj kliparty, tła i korzystaj z różnego rodzaju czcionek.

 

 

Powierzchnia

Wszystkie strony fotoksiążki naświetlane są na prawdziwym papierze fotograficznym. Przy tym używany jest specjalny papier do fotoksiążek "Fujifilm Crystal Archive Album Papier". W zależności od rodzaju, fotoksiążka może mieć okładkę matową lub błyszczącą.

W zależności od rodzaju, do wyboru są różne ilości stron i różne powierzchnie.

  • 12 x 12 cm z 30 stronami i matową powierzchnią
  • 13 x 10 cm z 30 stronami i matową powierzchnią
  • 13 x 20 cm z 20, 28 lub 36 stronami i powierzchniami błyszczącą lub matową
  • 16 x 12 cm z 30 stronami i matową powierzchnią
  • 19 x 19 cm z 20, 28 lub 36 stronami i powierzchniami błyszczącą lub matową

Ilość stron

W porównaniu do fotoksiążki z twardą oprawą, którą można dowolnie powiększać o 2 strony, tutaj masz możliwość wyboru między konkretną ilością stron: 20, 28, 30 lub 36.

Okładka

Wszystkie karty fotoksiążki z miękką okładką, jak i sama okładka, składają się z dwóch sklejonych ze sobą stron z prawdziwego papieru fotograficznego. Dzięki tej technice są nie tylko poręczne, ale i bardziej stabilne. Tak samo jest z fotoksiążką w twardej oprawie, z tą różnicą, że tam okładka jest na grubym kartonie, co czyni ją bardziej wartościową. Przy twardej oprawie możesz również wybrać oprawę z eko skóry.

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich użytkowanie. Dalsze informacje odnośnie cookies można znaleźć tutaj.
OK