Fotoksiążka od Saal w porównaniu

z drukowaną fotoksiążką – ogromna różnica w jakości!

Naświetlanie foto – trwałe i olśniewające!

Naświetlanie

Ochrona przed UV papieru Fujifilm wysokiej jakości chroni Twoje zdjęcia przez lata przed obniżeniem jakości spowodowanym promieniami słonecznymi. Dzięki temu fotoksiążka osiąga żywotność sięgającą aż 200 lat. Podczas naświetlania używane są rzeczywiste kolory a nie kolory stworzone za pomocą rastra.

Standardowe, drukowane rozwiązania

Druk

Żaden drukowany wyrób nie osiągnie żywotności fotografii. W przypadku konwencjonalnie drukowanych zdjęć zmniejsza się jakość kolorów już po krótkim okresie czasu. Kolory mieszane są przez punkty o różnej intensywności kolorów podstawowych. Tzn. ostateczny kolor powstaje w Twoim oku przez konieczny dystans do papieru.

Porównanie fotoksiążki od Saal ze standardową fotoksiążką

Łączenie stron na płasko od Saal Digital

Sąsiadujące strony naświetlane są w Saal Digital zawsze razem (jakby to była jedna strona). Dzięki tej technice fotoksiążka jest ekstremalnie płaska. Nie powstaje ani zagięcie ani przesunięcie na środku książki  idealne do wstawiania dużych zdjęciu na całej powierzchni obu stron.

Standardowe łączenie innych sprzedawców

W przypadku drukowanej fotoksiążki wszystkie strony są ze sobą sklejane na środku książki, dlatego powstaje wybrzuszenie na środku fotoksiążki. Na skutek tego utracone zostają ważne elementy zdjęcia czy tekstu, które znajdują się na środku. Przy tym przesunięcie blisko leżących stron jest praktycznie nieuniknione.

Fotoksiążka Saal Digital bez loga

bez logo

Saal Digital rezygnuje z umieszczania swojego logo. Fotoksiążka sprawia wrażenie bardziej wartościowej i jest szczególnie interesująca dla resellerów. Zaoferuj Twoim klientom neutralną fotoksiążkę lub wstaw własne logo i zareklamuj swoją własną markę! W ten sposób możesz zaprezentować fotoksiążkę jako Twój własny produkt.

Fotoksiążki z logiem od innych sprzedawców

z logo

Z reguły oferuje się fotoksiażki z wydrukowanym na nich logiem producenta. Dla resellerów jest to ryzyko utraty klientów, którzy skierują się bezpośrednio do producenta. Poza tym logo mogłoby zakłócić efekt Twoich motywów.

Twoja fotoksiążka jest w ciągu 1-2 dni roboczych gotowa do wysyłki

Jak tylko skończyłeś/aś projektować Twoją fotoksiążkę, możesz ją zamówić. Już w ciągu 1-2 dni roboczych fotoksiążka jest gotowa do wysyłki i krótko potem możesz ją trzymać w rękach. Nasz aktualny czas wysyłki fotoproduktów można sprawdzić online w każdej chwili.

Pobierz darmową aplikację już teraz

Aplikacja Windows (7,3 MB)Aplikacja Mac OS X (7,4 MB)

Zdjęcia możesz wgrać ewentualnie PDF-Upload .