Mini fotoksiążka 12 x 12

Szczególnie popularna jako Mini fotoksiążka ślubna

Mini-fotoksiążka 12 x 12 cm - mała, kwadratowa i mimo to z dużą ilością miejsca

Obojętnie, czy szybkie ujęcia czy, zdjęcia ślubne

Fotoksiążka 12 x 12 od Saal może wiele mimo małego formatu. Dzięki kwadratowemu formatowi zmieszczą się tutaj zarówno zdjęcia pionowe, jak i poziome. Nieistotne jest przy tym, czy są to szybkie ujęcia, portrety, zdjęcia natury czy też zdjęcia ślubne.

Popularna jako Mini fotoksiążka ślubna

Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, idealnym miejscem na nie jest Mini fotoksiążka ślubna. Jest to mus nie tylko dla samej pary młodej. Mini fotoksiążka nadaje się również jako mała, życzliwa pamiątka dla rodziców, znajomych czy przyjaciół. Dokładne wymiary wynoszą 12 x 12. Ta fotoksiążka jest dostępna w miękkiej oprawie i 30 stronami.

Stwórz fotoksiążkę według Twoich upodobań

Z Aplikacją Saal Design, którą możesz pobrać za darmo, masz prawie całkowitą dowolność projektowania. Każdą stronę możesz zaprojektować, jak Ci się tylko podoba. Rozmaite tła mogą być łączone z przeróżnymi kolorami i wzorami. Jeśli chcesz, możesz również dodać kliparty lub oprawić Twoje zdjęcie w pasującą ramkę.

Poznaj nasze pozostałe kwadratowe fotoksiążki

Potrzebujesz więcej miejsca, ale chcesz, żeby Twoja fotoksiążka zachowała kompaktowy wygląd? W takim razie możesz wybrać między fotoksiążką o rozmiarach 19 x 19, która jest dostępna w twardej i miękkiej okładce, lub fotoksiążką 28 x 28 w twardej okładce z przyjemną w dotyku powierzchnią Soft Touch.

Miękka okładka jest dostępna z 20, 28 i 36 stronami. W przypadku fotoksiążki z twardą oprawą możesz wybrać, w zależności od formatu i zapotrzebowania, między 26 i 120 stronami. Wszystkie dostępne formaty znajdziesz na stronie głównej fotoksiążki.

Inne fotoksiążki

Masz dużo zdjęć panoramicznych i potrzebujesz odpowiedniego formatu? Zobacz w takim razie nasze cztery poziome fotoksiążki. Możesz wybrać między twardą i miękką oprawą, jedwabnym matem i wysokim połyskiem. Takie zdjęcia, jak np. ujęcia nowoczesnej architektury, będą idealnie wyglądały w pionowej fotoksiążce.

Wszystkie formaty fotoksiążek w pigułce

Nie możesz się zdecydować na odpowiedni format? Nie ma sprawy, tutaj zajdziesz wszystkie formaty fotoksiążki

Kwadratowa fotoksiążka idealna na prezent jako minialbum ślubny.

Wysoka jakość

Produkty w świetnej jakości są domeną Saal Digital. Naszym zadaniem jest oferowanie Ci jak najlepszych produktów, w których Twoje zdjęcia znajdą odpowiednią oprawę.

Szybka wysyłka

Chcesz trzymać Twój wymarzony produkt możliwie jak najszybciej w rękach? Dzięki zaledwie kilkudniowemu procesowi produkcji gwarantujemy szybką realizację zamówień!

Bezpośrednio od producenta

W Saal Digital otrzymasz produkty bezpośrednio od producenta! Dzięki temu gwarantujemy szybką realizację zamówień i bezproblemową komunikację!

Na naszych produktach nie umieszczamy logo. Dzięki temu otrzymasz neutralny produkt i maksymalną dowolność projektowania!

Płatność bez ryzyka

Oferujemy różne metody płatności: wygodną płatność kartą kredytową lub przez PayPal.

Gwarancja zadowolenia

W Saal Digital zamawiasz bez ryzyka. Gwarancja zadowolenia jest jednym z najważniejszych elementów filozofii naszej firmy. Jeśli mimo to nie będziesz zadowolona/-y, z pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązanie - wyprodukujemy Twoje zamówienie na nowo, wyślemy Ci kupon lub zwrócimy pieniądze.