Kompaktowa fotoksiążka 19 x 19

Dostępna w twardej i miękkiej oprawie

Fotoksiążka 19 x 19

Obojętne, czy szybkie ujęcia, portrety, czy zdjęcia ślubne

W przypadku tej fotoksiążki można mówić o prawdziwym talencie. W kwadratowej formie zmieszczą się perfekcyjnie zdjęcia zarówno poziome, jak i pionowe. Przeróżne fotografie, np. portrety czy zdjęcia z urlopu znajdą tutaj miejsce i będą się znakomicie prezentować.

Trochę większa Mini fotoksiążka ślubna

Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, ten model jest ciekawą alternatywą do Mini-fotoksiążki ślubnej. Rozmiar 19 x 19 cm oferuje nie tylko więcej miejsca na Twoje zdjęcia pamiątkowe, ale również pozwala Ci wybrać pomiędzy miękką i twardą oprawą oraz między jedwabnym matem i wysokim połyskiem wewnątrz fotoksiążki. Bądź elastyczny przy wyborze stron: W zależności od rodzaju mozliwe jest od 26 do 120 stron w twardej oprawie i 20, 28 lub 36 w miękkiej.

Twoja fotoksiążka to pokaz kreatywności

Dzięki darmowej Aplikacji Saal Design możesz się wyszaleć. Każdą stronę Twojej fotoksiążki możesz ukształtować według własnego gustu. Pomogą Ci w tym przygotowane dla Ciebie szablony. Czy zdecydujesz się na różne tła, czy też na jedno szczególne, zależy tylko od Ciebie. Twoją fotoksiążkę dopełnią kliparty i ciekawe napisy.

Dwie kolejne kwadratowe fotoksiążki

Jeśli chciałbyś raczej mniejszą fotoksiążkę, to zdecyduj się na format 12 x 12, dostępny w miękkiej okładce. Jeśli jednak życzysz sobie coś większego, rozmiar  28 x 28 z twardą oprawą i przyjemnym w dotyku Soft Touch będzie idealny dla Ciebie.

Jeśli chciałbyś przejrzeć wszystkie formaty i wielkości fotoksiążki, możesz się rozejrzeć na stronie high-endowa fotoksiążka.

Inne formaty fotoksiążki

Dla ekscytujących ujęć panoramicznych możesz zaprojektować fotoksiążkę poziomą . Do wyboru masz 4 różne wielkości. Poza tym możesz wybrać między jedwabnym matem a wysokim połyskiem oraz miękką a twardą oprawą. Znajdź najbardziej pasującą powierzchnię dla Twoich zdjęć. Pionowe zdjęcia wielkoformatowe, jak np. ujęcia nowoczesnej architektury, czują się najlepiej w poziomej fotoksiążce. Tutaj też możesz zdecydować, jaką wielkość i powierzchnię będzie miała Twoja fotoksiążka.

Wysoka jakość

Produkty w świetnej jakości są domeną Saal Digital. Naszym zadaniem jest oferowanie Ci jak najlepszych produktów, w których Twoje zdjęcia znajdą odpowiednią oprawę.

Szybka wysyłka

Chcesz trzymać Twój wymarzony produkt możliwie jak najszybciej w rękach? Dzięki zaledwie kilkudniowemu procesowi produkcji gwarantujemy szybką realizację zamówień!

Bezpośrednio od producenta

W Saal Digital otrzymasz produkty bezpośrednio od producenta! Dzięki temu gwarantujemy szybką realizację zamówień i bezproblemową komunikację!

Na naszych produktach nie umieszczamy logo. Dzięki temu otrzymasz neutralny produkt i maksymalną dowolność projektowania!

Płatność bez ryzyka

Oferujemy różne metody płatności: wygodną płatność kartą kredytową lub przez PayPal.

Gwarancja zadowolenia

W Saal Digital zamawiasz bez ryzyka. Gwarancja zadowolenia jest jednym z najważniejszych elementów filozofii naszej firmy. Jeśli mimo to nie będziesz zadowolona/-y, z pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązanie - wyprodukujemy Twoje zamówienie na nowo, wyślemy Ci kupon lub zwrócimy pieniądze.