Kompaktowa fotoksiążka 19 x 19

Dostępna w twardej i miękkiej oprawie

Fotoksiążka 19 x 19

Obojętne, czy szybkie ujęcia, portrety, czy zdjęcia ślubne

W przypadku tej fotoksiążki można mówić o prawdziwym talencie. W kwadratowej formie zmieszczą się perfekcyjnie zdjęcia zarówno poziome, jak i pionowe. Przeróżne fotografie, np. portrety czy zdjęcia z urlopu znajdą tutaj miejsce i będą się znakomicie prezentować.

Trochę większa Mini fotoksiążka ślubna

Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, ten model jest ciekawą alternatywą do Mini-fotoksiążki ślubnej. Rozmiar 19 x 19 cm oferuje nie tylko więcej miejsca na Twoje zdjęcia pamiątkowe, ale również pozwala Ci wybrać pomiędzy miękką i twardą oprawą oraz między jedwabnym matem i wysokim połyskiem wewnątrz fotoksiążki. Bądź elastyczny przy wyborze stron: W zależności od rodzaju mozliwe jest od 26 do 120 stron w twardej oprawie i 20, 28 lub 36 w miękkiej.

Twoja fotoksiążka to pokaz kreatywności

Dzięki darmowej Aplikacji Saal Design możesz się wyszaleć. Każdą stronę Twojej fotoksiążki możesz ukształtować według własnego gustu. Pomogą Ci w tym przygotowane dla Ciebie szablony. Czy zdecydujesz się na różne tła, czy też na jedno szczególne, zależy tylko od Ciebie. Twoją fotoksiążkę dopełnią kliparty i ciekawe napisy.

Dwie kolejne kwadratowe fotoksiążki

Jeśli chciałbyś raczej mniejszą fotoksiążkę, to zdecyduj się na format 12 x 12, dostępny w miękkiej okładce. Jeśli jednak życzysz sobie coś większego, rozmiar  28 x 28 z twardą oprawą i przyjemnym w dotyku Soft Touch będzie idealny dla Ciebie.

Jeśli chciałbyś przejrzeć wszystkie formaty i wielkości fotoksiążki, możesz się rozejrzeć na stronie high-endowa fotoksiążka.

Inne formaty fotoksiążki

Dla ekscytujących ujęć panoramicznych możesz zaprojektować fotoksiążkę poziomą . Do wyboru masz 4 różne wielkości. Poza tym możesz wybrać między jedwabnym matem a wysokim połyskiem oraz miękką a twardą oprawą. Znajdź najbardziej pasującą powierzchnię dla Twoich zdjęć. Pionowe zdjęcia wielkoformatowe, jak np. ujęcia nowoczesnej architektury, czują się najlepiej w poziomej fotoksiążce. Tutaj też możesz zdecydować, jaką wielkość i powierzchnię będzie miała Twoja fotoksiążka.

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

Dlatego gwarantujemy Ci:

  • produkty foto w znakomitej jakości
  • z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
  • płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
  • bezpośrednio od producenta Saal Digital

Pobierz darmową aplikację już teraz

Aplikacja Windows (7,3 MB)Aplikacja Mac OS X (7,4 MB)

Zdjęcia możesz wgrać ewentualnie PDF-Upload .