Fotoksiążka 28 x 28

Fotoksiążka z talentem - dużo miejsca i dowolność projektowania

Fotoksiążka 28 x 28

Kwadratowy talent

Ta fotoksiążka to wyróżnienie na tle pozostałych. Tutaj znajdziesz miejsce na każde zdjęcie, czy pionowe, czy poziome. Bez problemu możesz rozciągać zdjęcia na obu stronach lub tworzyć kreatywne kolaże. Obojętne, czy chodzi o zdjęcia ślubne, portrety czy ujęcia natury.

Tyle stron, ile sobie życzysz

Ta fotoksiążka jest dostępna w twardej oprawie z przyjemną w dotyku powierzchnią Soft touch. Dokładny rozmiar wynosi 27,5 x 27,5 cm. Jeśli chodzi o strony, dopasujemy się całkowicie do Twoich życzeń: Wybierz, w zależn ości od formatu, między 26 i 120 stronami oraz między papierem matowym i błyszczącym.

Idealny prezent ślubny

Fotoksiążka 28 x 28 spełni Twoje najśmielsze oczekiwania i utrwali na papierze najpiękniejsze dni Twojego życia. Dlatego jest wśród par młodych i ich rodzin tak bardzo popularna jako Fotoksiążka ślubna. Nie zapominajmy też o Mini fotoksiążce ślubnej, która również będzie wspaniałym prezentem dla gości.

Przeróżne możliwości projektowania

Z Aplikacją Saal Digital możesz dopasować każdą stronę według Twojego gustu. Dodawaj kliparty, ramki, maski czy inne dowolne znaki i napisy. Daj się zainspirować naszymi szablonami, bądź puść całkowicie wodze wyobraźni i stwórz Twoją własną fotoksiążkę.

Kwadratowa fotoksiążka oferuje też dwa inne formaty

Jeśli chciałbyś mieć mini format w kwadracie, to stwórz fotoksiążkę 12 x 12, dostępną w miękkiej okładce. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca i chciałbyś wybrać między twardą i miękką oprawą, to zdecyduj się na fotoksiążkę 19 x19. Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, na którą fotoksiążkę się zdecydować, rzuć okiem na wszystkie formaty fotoksiążek.

Więcej formatów dla Twoich zdjęć

Ekscytujące panoramy znajdą swoje miejsce w fotoksiążkach poziomych. Wybieraj nie tylko pomiędzy 4 różnymi wielkościami, ale również między okładkami: twardą i miękką oraz powierzchniami: matową i błyszczącą. Rozejrzyj się po prostu i ulepsz Twoją fotoksiążkę. Zdjęcia wielkoformatowe pionowe idealnie nadają się na prezentowanie np. nowoczesnej architektury. Tutaj też możesz zdecydować, jaką wielkość, format i powierzchnię ma mieć Twoja fotoksiążka.

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

Dlatego gwarantujemy Ci:

  • produkty foto w znakomitej jakości
  • z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
  • płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
  • bezpośrednio od producenta Saal Digital

Pobierz darmową aplikację już teraz

Aplikacja Windows (7,3 MB)Aplikacja Mac OS X (7,4 MB)

Zdjęcia możesz wgrać ewentualnie PDF-Upload .