Fotoksiążka 28 x 28

Fotoksiążka z talentem - dużo miejsca i dowolność projektowania

Fotoksiążka 28 x 28

Kwadratowy talent

Ta fotoksiążka to wyróżnienie na tle pozostałych. Tutaj znajdziesz miejsce na każde zdjęcie, czy pionowe, czy poziome. Bez problemu możesz rozciągać zdjęcia na obu stronach lub tworzyć kreatywne kolaże. Obojętne, czy chodzi o zdjęcia ślubne, portrety czy ujęcia natury.

Tyle stron, ile sobie życzysz

Ta fotoksiążka jest dostępna w twardej oprawie z przyjemną w dotyku powierzchnią Soft touch. Dokładny rozmiar wynosi 27,5 x 27,5 cm. Jeśli chodzi o strony, dopasujemy się całkowicie do Twoich życzeń: Wybierz, w zależn ości od formatu, między 26 i 120 stronami oraz między papierem matowym i błyszczącym.

Idealny prezent ślubny

Fotoksiążka 28 x 28 spełni Twoje najśmielsze oczekiwania i utrwali na papierze najpiękniejsze dni Twojego życia. Dlatego jest wśród par młodych i ich rodzin tak bardzo popularna jako Fotoksiążka ślubna. Nie zapominajmy też o Mini fotoksiążce ślubnej, która również będzie wspaniałym prezentem dla gości.

Przeróżne możliwości projektowania

Z Aplikacją Saal Digital możesz dopasować każdą stronę według Twojego gustu. Dodawaj kliparty, ramki, maski czy inne dowolne znaki i napisy. Daj się zainspirować naszymi szablonami, bądź puść całkowicie wodze wyobraźni i stwórz Twoją własną fotoksiążkę.

Kwadratowa fotoksiążka oferuje też dwa inne formaty

Jeśli chciałbyś mieć mini format w kwadracie, to stwórz fotoksiążkę 12 x 12, dostępną w miękkiej okładce. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca i chciałbyś wybrać między twardą i miękką oprawą, to zdecyduj się na fotoksiążkę 19 x19. Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, na którą fotoksiążkę się zdecydować, rzuć okiem na wszystkie formaty fotoksiążek.

Więcej formatów dla Twoich zdjęć

Ekscytujące panoramy znajdą swoje miejsce w fotoksiążkach poziomych. Wybieraj nie tylko pomiędzy 4 różnymi wielkościami, ale również między okładkami: twardą i miękką oraz powierzchniami: matową i błyszczącą. Rozejrzyj się po prostu i ulepsz Twoją fotoksiążkę. Zdjęcia wielkoformatowe pionowe idealnie nadają się na prezentowanie np. nowoczesnej architektury. Tutaj też możesz zdecydować, jaką wielkość, format i powierzchnię ma mieć Twoja fotoksiążka.

Wysoka jakość

Produkty w świetnej jakości są domeną Saal Digital. Naszym zadaniem jest oferowanie Ci jak najlepszych produktów, w których Twoje zdjęcia znajdą odpowiednią oprawę.

Szybka wysyłka

Chcesz trzymać Twój wymarzony produkt możliwie jak najszybciej w rękach? Dzięki zaledwie kilkudniowemu procesowi produkcji gwarantujemy szybką realizację zamówień!

Bezpośrednio od producenta

W Saal Digital otrzymasz produkty bezpośrednio od producenta! Dzięki temu gwarantujemy szybką realizację zamówień i bezproblemową komunikację!

Na naszych produktach nie umieszczamy logo. Dzięki temu otrzymasz neutralny produkt i maksymalną dowolność projektowania!

Płatność bez ryzyka

Oferujemy różne metody płatności: wygodną płatność kartą kredytową lub przez PayPal.

Gwarancja zadowolenia

W Saal Digital zamawiasz bez ryzyka. Gwarancja zadowolenia jest jednym z najważniejszych elementów filozofii naszej firmy. Jeśli mimo to nie będziesz zadowolona/-y, z pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązanie - wyprodukujemy Twoje zamówienie na nowo, wyślemy Ci kupon lub zwrócimy pieniądze.