Fotoksiążka 13 x 20 pionowa

Fotoksiążka w poręcznym formacie

Fotoksiążka 13 x 20 cm pionowa

Też to znasz?

Zdjęcia z ostatniej imprezy albo przyjęcia rodzinnego leżą luzem w szufladzie, bo po prostu nie masz czasu ich uporządkować. Najpierw zamawiasz odbitki, potem kupujesz album i w końcu możesz wkleić zdjęcia. Zaoszczędź czasu i pieniędzy i stwórz Twoją indywidualną fotoksiążkę.

Małe fotoksiążki a dużo miejsca

Ten album potrafi niejedno! Dzięki rozmiarom 13,3 x 19,8 cm można go nie tylko wszędzie ze sobą zabrać, ale i umieścić w nim wiele zdjęć pamiątkowych. Przy tym możesz być bardzo elastyczny wybierając nie tylko ilość stron (20, 28 a nawet 36), ale również rodzaj oprawy - błyszcząca lub jedwabny mat.

Nadaj każdej stronie indywidualną nutę

Z Aplikacją Saal Design masz wolną rękę, jeśli chodzi o projektowanie: Zmieniaj tła lub pozostań przy jednym. Baw się maskami i ramkami, nadaj każdemu zdjęciu indywidualny charakter. Dodaj Twój wybrany tekst i wybieraj między różnymi czcionkami i kolorami. Puść wodze Twojej wyobraźni!

Dwa dodatkowe formaty pionowe

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na Twoje zdjęcia, oferujemy Ci dwa inne formaty pionowe: Fotoksiążkę 15 x 21 oraz 21 x 28. Obie są dostępne w twardej oprawie, błyszczącej lub jedwabny mat, z przyjemną w dotyku powłoką Softtouch. Ilość stron możesz określić według własnych potrzeb - od 26 do 120.

Różne formaty dla Twoich zdjęć

Jeśli chcesz przedstawić Twoje zdjęcia zarówno w formacie pionowym, jak i poziomym, to polecamy Ci zaprojektowanie kwadratowej fotoksiążki. Dzięki temu formatowi masz całkowitą swobodę. Fotoksiążka pozioma jest idealna dla wyrazistych ujęć panoramicznych. Jeśli chcesz przejrzeć szystkie formaty jeszcze raz, wejdź na przegląd fotoksiążek richtig.

Aktualny czas dostawy możesz sprawdzić w każdej chwili

Chcesz wcześniej wiedzieć, kiedy zostanie dostarczona Twoja fotoksiążka? Jeśli tak, to wejdź na stronę czas produkcji i wysyłki.

Fotoksiążki pionowe

Wysoka jakość

Produkty w świetnej jakości są domeną Saal Digital. Naszym zadaniem jest oferowanie Ci jak najlepszych produktów, w których Twoje zdjęcia znajdą odpowiednią oprawę.

Szybka wysyłka

Chcesz trzymać Twój wymarzony produkt możliwie jak najszybciej w rękach? Dzięki zaledwie kilkudniowemu procesowi produkcji gwarantujemy szybką realizację zamówień!

Bezpośrednio od producenta

W Saal Digital otrzymasz produkty bezpośrednio od producenta! Dzięki temu gwarantujemy szybką realizację zamówień i bezproblemową komunikację!

Na naszych produktach nie umieszczamy logo. Dzięki temu otrzymasz neutralny produkt i maksymalną dowolność projektowania!

Płatność bez ryzyka

Oferujemy różne metody płatności: wygodną płatność kartą kredytową lub przez PayPal.

Gwarancja zadowolenia

W Saal Digital zamawiasz bez ryzyka. Gwarancja zadowolenia jest jednym z najważniejszych elementów filozofii naszej firmy. Jeśli mimo to nie będziesz zadowolona/-y, z pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązanie - wyprodukujemy Twoje zamówienie na nowo, wyślemy Ci kupon lub zwrócimy pieniądze.