Fotoksiążka 13 x 20 pionowa

Fotoksiążka w poręcznym formacie

Fotoksiążka 13 x 20 cm pionowa

Też to znasz?

Zdjęcia z ostatniej imprezy albo przyjęcia rodzinnego leżą luzem w szufladzie, bo po prostu nie masz czasu ich uporządkować. Najpierw zamawiasz odbitki, potem kupujesz album i w końcu możesz wkleić zdjęcia. Zaoszczędź czasu i pieniędzy i stwórz Twoją indywidualną fotoksiążkę.

Małe fotoksiążki a dużo miejsca

Ten album potrafi niejedno! Dzięki rozmiarom 13,3 x 19,8 cm można go nie tylko wszędzie ze sobą zabrać, ale i umieścić w nim wiele zdjęć pamiątkowych. Przy tym możesz być bardzo elastyczny wybierając nie tylko ilość stron (20, 28 a nawet 36), ale również rodzaj oprawy - błyszcząca lub jedwabny mat.

Nadaj każdej stronie indywidualną nutę

Z Aplikacją Saal Design masz wolną rękę, jeśli chodzi o projektowanie: Zmieniaj tła lub pozostań przy jednym. Baw się maskami i ramkami, nadaj każdemu zdjęciu indywidualny charakter. Dodaj Twój wybrany tekst i wybieraj między różnymi czcionkami i kolorami. Puść wodze Twojej wyobraźni!

Dwa dodatkowe formaty pionowe

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na Twoje zdjęcia, oferujemy Ci dwa inne formaty pionowe: Fotoksiążkę 15 x 21 oraz 21 x 28. Obie są dostępne w twardej oprawie, błyszczącej lub jedwabny mat, z przyjemną w dotyku powłoką Softtouch. Ilość stron możesz określić według własnych potrzeb - od 26 do 120.

Różne formaty dla Twoich zdjęć

Jeśli chcesz przedstawić Twoje zdjęcia zarówno w formacie pionowym, jak i poziomym, to polecamy Ci zaprojektowanie kwadratowej fotoksiążki. Dzięki temu formatowi masz całkowitą swobodę. Fotoksiążka pozioma jest idealna dla wyrazistych ujęć panoramicznych. Jeśli chcesz przejrzeć szystkie formaty jeszcze raz, wejdź na przegląd fotoksiążek richtig.

Aktualny czas dostawy możesz sprawdzić w każdej chwili

Chcesz wcześniej wiedzieć, kiedy zostanie dostarczona Twoja fotoksiążka? Jeśli tak, to wejdź na stronę czas produkcji i wysyłki.

Fotoksiążki pionowe

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

Dlatego gwarantujemy Ci:

  • produkty foto w znakomitej jakości
  • z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
  • płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
  • bezpośrednio od producenta Saal Digital

Pobierz darmową aplikację już teraz

Aplikacja Windows (7,3 MB)Aplikacja Mac OS X (7,4 MB)

Zdjęcia możesz wgrać ewentualnie PDF-Upload .