Fotoksiążka w formacie A5 - 15 x 21 cm

Poręczna fotoksiążka z klasą

Fotoksiążka A5 15 x 21 cm

Skąd ja to znam?

Wiele pięknych zdjęć pamiątkowych, które leżą niepoukładane w pudełku? Album byłby na nie odpowiednim miejscem, ale brakuje Ci czasu, żeby powkładać do niego zdjęcia?

Fotoksiążka jest w tym przypadku odpowiednim rozwiązaniem!

Zaoszczędź czasu na wywoływaniu zdjęć, kupowaniu albumu, który i tak Ci się może nie spodobać i wklejaniu do niego zdjęć, każdego z osobna. Ostatecznie masz gotowy album, który nie spełnia całkowicie Twoich oczekiwań.

Zaprojektuj fotoksiążkę zgodnie z Twoimi życzeniami

Stwórz fotoksiążkę np. w formacie A5, który jest odpowiedni nie tylko dla zdjęć pionowych. Portrety, zdjęcia z urlopu czy ostatniej wycieczki, uwiecznij wspomnienia w Twojej nowej fotoksiążce! Zaprojektuj ją według własnego gustu z naszą darmową Aplikacją Saal Design. Wybieraj między wieloma kolorami i wzorami, które najbardziej Ci się podobają - Ty tu jesteś designerem.

 

Spersonalizuj każdą stronę Twojej fotoksiążki

Ta fotoksiążka jest dostępna w twardej oprawie z przyjemną w dotyku powierzchnią SoftTouch. Wybierz między jedwabnym matem a powierzchnią błyszczącą i sam decyduj, ile stron ma zawierać Twoja fotoksiążka (w zależności od formatu - od 26 do 120 stron). Pobierz po prostu naszą darmową aplikację i stwórz Twój projekt!

Pozostałe wielkości fotoksiążki pionowej

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na Twoje zdjęcia, oferujemy Ci większy format pionowy: fotoksiążkę 21 x 28 cm, co odpowiada formatowi A4. Również ten album jest dostępny w twardej oprawie z przyjemną powierzchnią SoftTouch. Do wyboru jest też jedwabny mat lub powierzchnia błyszcząca. Ilość stron możesz indywidualnie dopasować do Twoich potrzeb (co najmniej 26, w zależności od formatu do 120). Jeśli jednak bardziej odpowiadałby Ci bardziej kompaktowy format, to zdecyduj się na fotoksiążkę 13 x 20 cm. Dostępna jest ona w miękkiej okładce i może zawierać w zależności od potrzeb 20, 28 łub 36 pojedynczych stron.

Pozostałe fotoksiążki

Wybróbuj naszą kwadratową fotoksiążkę. Użyj zdjęć, które doskonale prezentują się zarówno w pionie jak i poziomie. Ten format pozwala Ci na wiele. Jeśli chodzi natomiast o ujęcia panoramiczne, najlepiej będą się one prezentować w fotoksiążce poziomej. Najlepiej przejrzyj sobie wszystkie wielkości fotoksiążki

Aktualny czas wysyłki możesz sprawdzić w każdej chwili

Chcesz wcześniej wiedzieć, kiedy zostanie dostarczona Twoja fotoksiążka? Jeśli tak, to wejdź na stronę czas produkcji i wysyłki.

Wysoka jakość

Produkty w świetnej jakości są domeną Saal Digital. Naszym zadaniem jest oferowanie Ci jak najlepszych produktów, w których Twoje zdjęcia znajdą odpowiednią oprawę.

Szybka wysyłka

Chcesz trzymać Twój wymarzony produkt możliwie jak najszybciej w rękach? Dzięki zaledwie kilkudniowemu procesowi produkcji gwarantujemy szybką realizację zamówień!

Bezpośrednio od producenta

W Saal Digital otrzymasz produkty bezpośrednio od producenta! Dzięki temu gwarantujemy szybką realizację zamówień i bezproblemową komunikację!

Na naszych produktach nie umieszczamy logo. Dzięki temu otrzymasz neutralny produkt i maksymalną dowolność projektowania!

Płatność bez ryzyka

Oferujemy różne metody płatności: wygodną płatność kartą kredytową lub przez PayPal.

Gwarancja zadowolenia

W Saal Digital zamawiasz bez ryzyka. Gwarancja zadowolenia jest jednym z najważniejszych elementów filozofii naszej firmy. Jeśli mimo to nie będziesz zadowolona/-y, z pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązanie - wyprodukujemy Twoje zamówienie na nowo, wyślemy Ci kupon lub zwrócimy pieniądze.