Fotoksiążka 21 x 28 pionowa

Stwórz z Twojej fotoksiążki A4 niepowtarzalne dzieło

Fotobuch 21 x 28

Umiejętna prezentacja architektury

Ten format idealnie nadaje się np. do ujęć architektury. Jeśli lubisz fotografować budynki czy inne motywy z Twojej ostatniej wycieczki, uwiecznij je w tej pionowej fotoksiążce!

Dużo wolności dla Twoich zdjęć

Wielkość tej fotoksiążki daje Ci możliwość ułożenia zdjęć w dowolny sposób. Jeśli nie masz pomysłu, możesz się zainspirować szablonami z naszej darmowej aplikacji. Oprócz szablonów wypróbuj też ramki i maski, żeby ulepszyć Twoją fotoksiążkę. Nie wahaj się i stwórz Twoją fotoksiążkę już teraz!

Spraw, aby Twoja fotoksiążka była niepowtarzalna!

Daj się zainspirować gotowymi szablonami w naszej darmowej Aplikacji Saal Design. Sam decyduj, jak ułożyć zdjęcia, jakie kolory dodać i jakiego układu graficznego użyć. Dzięki różnym tłom, czcionkom i klipartom Twoja fotoksiążka stanie się wyjątkowa.

Dostępne są jeszcze dwie inne wielkości fotoksiążki pionowej

Jeśli potrzebujesz coś bardziej poręcznego, to sprawdź albo fotoksiążkę 13 x 20 w miękkiej okładce albo format A5 o wymiarach 15 x 21 w okładce twardej z przyjemną powierzchnią SoftTouch. Oba formaty dostępne są na powierzchniach jedwabny mat lub błyszczącej.

Fotoksiążki Saal w innych formatach

Fotoksiążka kwadratowa nadaje się do zdjęć zarówno poziomych, jak i pionowych. Ten format oferuje Ci mnóstwo możliwości projektowania. Jeśli masz dużo zdjęć panoramicznych, z pewnością zainteresuje Cię fotoksiążka pionowa . Korzystaj z dużego wyboru formatów naszych fotoksiążek. Ich przegląd znajdziesz na stronie wszystkie formaty fotoksiążki.

Aktualny czas wysyłki możesz sprawdzić w każdej chwili

Oferujemy Ci nie tylko wysoką jakość naszych usług, ale chcemy również, aby fotoksiążka trafiła w Twoje ręce najszybciej, jak to możliwe. Z reguły fotoksiążka jest w ciągu 1-2 dni roboczych gotowa do wysyłki. Chcesz wcześniej wiedzieć, kiedy zostanie dostarczona Twoja fotoksiążka? Jeśli tak, to wejdź na stronę czas produkcji i wysyłki.

Wysoka jakość

Produkty w świetnej jakości są domeną Saal Digital. Naszym zadaniem jest oferowanie Ci jak najlepszych produktów, w których Twoje zdjęcia znajdą odpowiednią oprawę.

Szybka wysyłka

Chcesz trzymać Twój wymarzony produkt możliwie jak najszybciej w rękach? Dzięki zaledwie kilkudniowemu procesowi produkcji gwarantujemy szybką realizację zamówień!

Bezpośrednio od producenta

W Saal Digital otrzymasz produkty bezpośrednio od producenta! Dzięki temu gwarantujemy szybką realizację zamówień i bezproblemową komunikację!

Na naszych produktach nie umieszczamy logo. Dzięki temu otrzymasz neutralny produkt i maksymalną dowolność projektowania!

Płatność bez ryzyka

Oferujemy różne metody płatności: wygodną płatność kartą kredytową lub przez PayPal.

Gwarancja zadowolenia

W Saal Digital zamawiasz bez ryzyka. Gwarancja zadowolenia jest jednym z najważniejszych elementów filozofii naszej firmy. Jeśli mimo to nie będziesz zadowolona/-y, z pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązanie - wyprodukujemy Twoje zamówienie na nowo, wyślemy Ci kupon lub zwrócimy pieniądze.