Fotoksiążka w formacie A3 (pozioma) 42 x 28

Ekspert od panoram

Fotoksiążka pozioma 42 x 28

Fotoksiążka w formacie A3 (pozioma)

Legendarne A3 w poziomie, jest absolutną koniecznością dla high-endowych ujęć zwierząt i krajobrazów. Wykorzystaj każdy centymetr tego mega-formatu. Oprócz zdjęć wstawić możesz również własne teksty, które zindywidualizują Twoją fotoksiążkę. 

Imponująca szerokość 84 cm

Nie tylko legendarna szerokość tego albumu jest nadzwyczajna, ale i wrażenie, jakie pozostawia po sobie. Rozciągnij Twoje panormiczne ujęcie na obie karty i podziwiaj zdumiewające 84 cm szerokości odpowiadające formatowi A3. Do wyboru masz powierzchnię matową lub błyszczącą. Wolną rękę masz też przy wyborze ilości stron - od 26 do 100. Ta fotoksiążka jest dostępna w twardej oprawie z przyjemną w dotyku powłoką SoftTouch. Ponadto format 42 x 28 dostępny jest również jako fotoksiążka XG ze świetną haptyką oraz stronami o grubości 1,08 mm.

Stwórz niezapomnianą fotoksiążkę

W naszej darmowej aplikacji możesz indywidualnie dopasować każdą stronę. Sam zdecyduj, jakie tła, kolory i wzory mają ulepszać Twoją fotoksiążkę. Zainspirować możesz się też naszymi szablonami. Poza tym do wyboru masz też kliparty czy dowolnie stworzone teksty. Niezapomniany egzemplarz na długie lata.

Trzy inne formaty poziomej fotoksiążki

Jeśli chciałbyś mieć mniejszą fotoksiążkę, prezentujemy Ci trzy inne wielkości z naszego asortymentu: tylko kilka centymetrów mniejsze są nasze poziome fotoksiążki o wymiarach 13 x 10 i 16 x 12, które są dostępne w miękkiej okładce i 30 stronami. Jeśli jednak potrzebujesz więcej miejsca na Twoje panoramiczne zdjęcia, możesz się zdecydować na fotoksiążkę poziomą w formacie A4 o wymiarach 28 x 19. Ponadto możesz określić ilość stron (od 26 do 120) i wybrać rodzaj papieru - jedwabny mat lub błyszczący. Rzuć okiem na przegląd wszystkich naszych fotoksiążek.

Dwa dodatkowe formaty

Dużo swobody masz przy kwadratowych fotoksiążkach. Do wyboru masz trzy różne wielkości, oprawę twardą lub miękką, błyszczącą lub jedwabny mat. Dla pionowych ujęć natury czy też portretów polecamy fotoksiążkę pionową. Decyzja co do rodzaju powierzchni i wielkości leży w tym przypadku również w Twoich rękach.

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

Dlatego gwarantujemy Ci:

  • produkty foto w znakomitej jakości
  • z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
  • płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
  • bezpośrednio od producenta Saal Digital

Pobierz darmową aplikację już teraz

Aplikacja Windows (7,3 MB)Aplikacja Mac OS X (7,4 MB)

Zdjęcia możesz wgrać ewentualnie PDF-Upload .