Powierzchnie fotoksiążki w jakości High End

Różne powierzchnie dla Twojej fotoksiążki

Odkryj różne możliwości, jak uszlachetnić Twoją fotoksiążkę. Od pierwszej do ostatniej strony.

Odkryj różne powierzchnie fotoksiążki w twardej okładce. Do wyboru masz prawdziwy papier fotograficzny matowy lub błyszczący. Poza tym, do dyspozycji jest okładka premium w różnych kolorach, na którą możesz nanieść osobisty napis!

Strony wewnętrzne fotoksiążki naświetlane są na matowym lub błyszczącym papierze. Dowiedz się więcej o różnych cechach tych powierzchni i wybierz jedną, pasującą do Twojej fotoksiążki. Na stronie ceny fotoksiążki znajdziesz przegląd cen dla wszystkich formatów i powierzchni.

Uszlachetnij Twoją fotoksiążkę specjalną okładką z indywidualnym napisem

Uszlachetnij Twoją fotoksiążkę okładką z eko skóry w kolorach czarny szafir, biały, koniak, krem i tytan.

Stylowa i indywidualna prezentacja

Uszlachetnij Twoją fotoksiążkę specjanymi rodzajami okładki i absolutnym highlightem – możliwością dodania indywidualnego napisu! Okładki premium zachwycają nie tylko wyglądem, ale i przyjemną w dotyku, miękką strukturą. Stylowa i przede wszystkim elegancka prezentacja Twojej fotoksiążki.

Wisienka na torcie: osobisty napis na okładce

Możliwość umieszczenia dowolnego napisu na specjalnej okładce to absolutny highlight! Skorzystajcie już teraz z możliwości projektowania napisu, wybierzcie swoją ulubioną czcionkę, jej kolor oraz wielkość. Osobisty napis nada fotoksiążce indywidualnej nuty.

Niesamowity efekt: Fotoksiążka z okładką o strukturze płótna

Okładka o wyglądzie płótna nada szczególnego wyglądu Twojej fotoksiążce. Dzięki delikatnej strukturze tej eleganckiej okładki, fotoksiążka będzie szczególna w dotyku i świetnie wkomponuje się w regał z innymi książkami. Ta składająca się w 100% z bawełny okładka może zostać zaprojektowana klipartami lub polami tekstowymi. Dzięki jasnym i przyjaznym kolorom okładki, fotoksiążka będzie idealnym miejscem dla Twoich zdjęć.

 

 

Fotoksiążka w płóciennej okładce z możliwością umieszczenia na niej klipartów lub pól tekstowych.

Okładka matowa lub błyszcząca

Już przy wyborze motywu może się okazać, czy okładka ma być matowa, czy błyszcząca. Decydujące będą charakterystyczne cechy różniące obie te powierzchnie.

Fotoksiążka jest opcjonalnie dostępna z okładką błyszczącą lub matową. Strony wewnętrzne mogą mieć inną powierzchnię niż okładka.

Zaprojektujcie sami!

Odkryj wiele różnych możliwości naszej aplikacji i skorzystaj z dowolności podczas projektowania. Zaprojektuj indywidualną okładkę i zaprezentuj Twoją fotoksiążkę jak najlepiej! Okładka naświetlana jest na papierze matowym lub błyszczącym Fujifilm Crystal Archive Album Paper.

Papier fotograficzny Fujifilm Album Paper

Papier błyszczący: dzięki tej powierzchni uzyskasz niezwykłą głębię kolorów oraz szczególny błyszczący efekt.
Papier matowy: matowa powierzchnia zachwyca laminowaniem SoftTouch i zapewnia miękką, aksamitną strukturę.

Strony wewnętrzne naświetlane na prawdziwym papierze fotograficznym

Strony wewnątrz fotoksiążki są z papieru Fujicolor Crystal Archive Album Paper. Każda karta składa się z dwóch sklejonych ze sobą stron, dzięki czemu są one szczególnie stabilne.

Niezależnie od okładki, strony wewnętrze mogą byc albo błyszczące albo matowe.

Błyszczące strony wewnętrzne

Dzięki błyszczącemu papierowi fotograficznemu uzyskujemy efekty w znakomitej jakości. Ta powierzchnia nadaje się szczególnie dla motywów o żywych kolorach. W zależności od sposobu przechowywania, dzięki ochronie UV, żywotność może wynosić nawet do 200 lat.

  • Wspaniały błyszczący efekt
  • Żywe kolory
  • Fascynujące wrażenie głębi

Matowe strony wewnętrzne

Jedwabista powierzchnia wewnętrznych stron z delikatną, równomierną strukturą, sprawia wrażenie elegancji i bardzo wysokiej jakości. Dzięki matowej powierzchni prawie niewidoczne są odciski palców i blaski.

  • Wrażenie wysokiej jakości
  • Optymalne odzwierciedlenie kolorów
  • Brak odcisków palców

Przyjemna w dotyku - fotoksiążka XG (ekstra gruba)

Fotoksiążka XG przekonuje grubymi kartami i ich łączeniem na płasko - layflat. W przeciewieństwie do standardowej fotoksiążki, karty XG wzmocnione są specjalnym materiałem, dzięki czemu wykazują gramaturę 600 g/m². Fotoksiążka XG dostępna jest z  maksymalnie 36 stronami.

 

 

Macht Eindruck: Das Fotobuch XT

Udoskonal Twoją fotoksiążkę

Ulepsz okładkę dodatkiem specjalnym - dodatkową, miękką warstwą waty. Ta sprawi, że Twoja fotoksiążka będzie wyglądać na jeszcze bardziej elegancką i wartościową. Podczas watowania oprawa zostanie wypełniona 3 mm gąbką.
Różnica, którą widać i czuć.

Opcjonalnie możesz wybrać watowanie okładki Twojej fotoksiążki. Jest to możliwe zarówno dla okładek z papieru fotograficznego, jak i z eko skóry.