Fotoksiążka 13 x 10 pozioma

Ta fotoksiążka jest idealna w podróż

Ideal für unterwegs. Das kleine Fotobuch im Querformat

Też to znasz?

Zdjęcia z ostatniego urlopu albo przyjęcia rodzinnego leżą luzem w szufladzie, bo po prostu nie ma czasu ich uporządkować. Najpierw zamawiasz odbitki, potem kupujesz album i w końcu możesz wkleić zdjęcia. Po pewnym czasie stwierdzasz, że rogi zdjęć się pozaginały i album nie robi już dużego wrażenia. Oprócz wysiłku i straty czasu dochodzą do tego koszty!

Rozwiązaniem jest fotoksiążka w podróż

Prawdziwa fotoksiążka w podróż jest świetnym rozwiązaniem. Dostępna jest w miękkiej okładce i 30 stronami. Dzięki jej kompaktowym rozmiarom 13,3 x 10 cm zmieści się bez problemu w każdą walizkę. Zamiast iść do znajomych z wielkim, nieporęcznym albumem, możesz u nas stworzyć w krótkim czasie Twoją indywidualną fotoksiążkę.

 

 

Ty jesteś projektantem Twojej fotoksiążki

Darmowa aplikacja oferuje Ci wiele możliwości projektowania Twojej fotoksiążki, jak Ci się tylko podoba. Puść wodze wyobraźni: wybieraj spośród przeróżnych teł, kolorów i wzorów. Dodawaj teksty i kliparty według własnych upodobań. Spraw, aby Twoja fotoksiążka różniła się od innych. W tym celu pobierz po prostu Aplikację Saal Design!

Poznaj też inne nasze formaty

Chciałbyś korzystniej prezentować Twoje pionowe i poziome zdjęcia? W takim razie rzuć okiem na nasze kwadratowe fotoksiążki. Bądź elastyczny i wybieraj między trzema różnymi wielkościami, twardą i miękką oprawą, papierem błyszczącym i jedwabnym matem. Zdjęcia pionowe, jak np. ujęcia nowoczesnej architektury, będą idealnie wyglądały w pionowej fotoksiążce. Tutaj także możesz decydować, jaką wielkość i inne właściwości ma mieć Twoja fotoksiążka.

Trzy pozostałe formaty poziomej fotoksiążki

Fotoksiążka 16 x 12 jest również dostępna w miękkiej okładce i 30 stronami. Jeszcze więcej przestrzeni oferuje profesjonalona panorama 28 x 19. Dostępna jest ona w twardej, błyszczącej lub matowej oprawie (matowy jedwab). Ilość stron (26 - 120 stron) możesz dopasować osobiście. Nasz ekspert od panoram w rozmiarze 42 x 28 oferuje dla każdego zdjęcia jeszcze więcej przestrzeni i możliwości projektowania. Rozciągnij Twoje zdjęcia na obu stronach o niesamowitej szerokości 84 cm. W tym przypadku możesz także określić ilość stron (26 - 74 stron). Wszystkie fotoksiążki zebraliśmy jeszcze raz dla Ciebie w jednym miejscu.

Fotobücher im Querformat

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

Dlatego gwarantujemy Ci:

  • produkty foto w znakomitej jakości
  • z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
  • płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
  • bezpośrednio od producenta Saal Digital

Pobierz darmową aplikację już teraz

Aplikacja Windows (7,3 MB)Aplikacja Mac OS X (7,4 MB)

Zdjęcia możesz wgrać ewentualnie PDF-Upload .