Fotoksiążka 16 x 12 pozioma

Fotoksiążka, która nie jest ani za duża, ani za mała

Das querformatige Fotobuch 16 x 12 cm - praktisch und handlich

Więcej możliwości projektowania

Ten format oferuje więcej możliwości kreowania fotoksiążki niż podróżny 13 x 10. Szczególnie wtedy, gdy chciałbyś wstawić więcej niż jedno zdjęcie na jednej stronie. Z formatem 16 x 12 łatwiejsze będzie np. ułożenie zdjęcia poziomego i dwóch pionowych na tej samej stronie. W Aplkacji Saal Design możesz się zainspirować różnymi gotowymi szablonami.

Praktyczna i poręczna

Wielkość tej fotoksiążki sprawia, że jest ona praktyczna i poręczna. Dzięki rozmiarowi 16 x 12 Twoja fotoksiążka zmieści się bez problemu do walizki nie obciążając jej zbytnio. Ten format jest dostępny w miękkiej okładce i 30 stronami.

Pozioma fotoksiążka dostępna w trzech innych formatach

Fotoksiążka 13 x 10 idealna w podróż, dostępna w miękkiej okładce i 30 stronami, jest tylko kilka centymetrów mniejsza od tej 16 x 12. Jeśli chciałbyś jednak mieć fotoksiążkę z większą ilością miejsca, oferujemy Ci dwa pozostałe formaty: Ten trochę większy 28 x 19, idealny dla ujęć panoramicznych, dostępny jako mat lub błyszczący, w którym możesz indywidualnie dopasować ilość stron, od 26 do 120. Największa pozioma fotoksiążka to nasz ekspert od panoram 42 x 28. Z tą fotoksiążką jest prawie wszystko możliwe. Ogromne zdjęcia panoramiczne z maksymalną szerokością do legendarnych 84 cm i nieskończenie wieloma możliwościami projektowania. Do wyboru jest również ilość pojedynczych stron - od 26 do 74.

Nasze fotoksiążki mogą być również kwadratowe lub pionowe

Potrzebujesz elastycznego formatu, w którym możesz do woli bawić się zdjęciami? Jeśli tak, to wybierz nasze kwadratowe fotoksiążki. Do wyboru są trzy różne wielkości, twarda i miękka oprawa matowa bądź błyszcząca.  Takie zdjęcia, jak np. ujęcia nowoczesnej architektury, będą idealnie wyglądały w pionowej fotoksiążce. Tylko Ty możesz zdecydować, jaką wielkość i rodzaj powierzchni będzie miała Twoja fotoksiążka. Jeśli nie możesz się zdecydować, jaką wielkość wybrać, to rzuć okiem na wszystkie formaty fotoksiążek w pigułce.

Die vier Varianten des Querformats in einem Bild.

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

Dlatego gwarantujemy Ci:

  • produkty foto w znakomitej jakości
  • z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
  • płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
  • bezpośrednio od producenta Saal Digital

Pobierz darmową aplikację już teraz

Aplikacja Windows (7,3 MB)Aplikacja Mac OS X (7,4 MB)

Zdjęcia możesz wgrać ewentualnie PDF-Upload .