Fotoksiążka 16 x 12 pozioma

Fotoksiążka, która nie jest ani za duża, ani za mała

Das querformatige Fotobuch 16 x 12 cm - praktisch und handlich

Więcej możliwości projektowania

Ten format oferuje więcej możliwości kreowania fotoksiążki niż podróżny 13 x 10. Szczególnie wtedy, gdy chciałbyś wstawić więcej niż jedno zdjęcie na jednej stronie. Z formatem 16 x 12 łatwiejsze będzie np. ułożenie zdjęcia poziomego i dwóch pionowych na tej samej stronie. W Aplkacji Saal Design możesz się zainspirować różnymi gotowymi szablonami.

Praktyczna i poręczna

Wielkość tej fotoksiążki sprawia, że jest ona praktyczna i poręczna. Dzięki rozmiarowi 16 x 12 Twoja fotoksiążka zmieści się bez problemu do walizki nie obciążając jej zbytnio. Ten format jest dostępny w miękkiej okładce i 30 stronami.

Pozioma fotoksiążka dostępna w trzech innych formatach

Fotoksiążka 13 x 10 idealna w podróż, dostępna w miękkiej okładce i 30 stronami, jest tylko kilka centymetrów mniejsza od tej 16 x 12. Jeśli chciałbyś jednak mieć fotoksiążkę z większą ilością miejsca, oferujemy Ci dwa pozostałe formaty: Ten trochę większy 28 x 19, idealny dla ujęć panoramicznych, dostępny jako mat lub błyszczący, w którym możesz indywidualnie dopasować ilość stron, od 26 do 120. Największa pozioma fotoksiążka to nasz ekspert od panoram 42 x 28. Z tą fotoksiążką jest prawie wszystko możliwe. Ogromne zdjęcia panoramiczne z maksymalną szerokością do legendarnych 84 cm i nieskończenie wieloma możliwościami projektowania. Do wyboru jest również ilość pojedynczych stron - od 26 do 74.

Nasze fotoksiążki mogą być również kwadratowe lub pionowe

Potrzebujesz elastycznego formatu, w którym możesz do woli bawić się zdjęciami? Jeśli tak, to wybierz nasze kwadratowe fotoksiążki. Do wyboru są trzy różne wielkości, twarda i miękka oprawa matowa bądź błyszcząca.  Takie zdjęcia, jak np. ujęcia nowoczesnej architektury, będą idealnie wyglądały w pionowej fotoksiążce. Tylko Ty możesz zdecydować, jaką wielkość i rodzaj powierzchni będzie miała Twoja fotoksiążka. Jeśli nie możesz się zdecydować, jaką wielkość wybrać, to rzuć okiem na wszystkie formaty fotoksiążek w pigułce.

Die vier Varianten des Querformats in einem Bild.

Wysoka jakość

Produkty w świetnej jakości są domeną Saal Digital. Naszym zadaniem jest oferowanie Ci jak najlepszych produktów, w których Twoje zdjęcia znajdą odpowiednią oprawę.

Szybka wysyłka

Chcesz trzymać Twój wymarzony produkt możliwie jak najszybciej w rękach? Dzięki zaledwie kilkudniowemu procesowi produkcji gwarantujemy szybką realizację zamówień!

Bezpośrednio od producenta

W Saal Digital otrzymasz produkty bezpośrednio od producenta! Dzięki temu gwarantujemy szybką realizację zamówień i bezproblemową komunikację!

Na naszych produktach nie umieszczamy logo. Dzięki temu otrzymasz neutralny produkt i maksymalną dowolność projektowania!

Płatność bez ryzyka

Oferujemy różne metody płatności: wygodną płatność kartą kredytową lub przez PayPal.

Gwarancja zadowolenia

W Saal Digital zamawiasz bez ryzyka. Gwarancja zadowolenia jest jednym z najważniejszych elementów filozofii naszej firmy. Jeśli mimo to nie będziesz zadowolona/-y, z pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązanie - wyprodukujemy Twoje zamówienie na nowo, wyślemy Ci kupon lub zwrócimy pieniądze.