Fotoksiążka w formacie A4 (pozioma) 28 x19

Profesjonalna panorama

Fotoksiążka w formacie poziomym A4 28 x 19

Zdjęcia panoramiczne z maksymalną szerokością do 56 cm

Ta fotoksiążka spełni prawie wszystkie Twoje życzenia. Ujęcia panoramiczne mogą się rozciągać na dwu stronach, maksymalnie do 56 cm szerokości. Dzięki panoramicznemu łączeniu (na płasko) nie powstaje zagięcie między stronami. Na zdjęcia pionowe również znajdzie się tutaj dużo miejsca, co pozwoli na wyeksponowanie ich niesamowitej wielkości. Ułóż zdjęcia w rzędzie lub zaprojektuj kolaż. Jeśli potrzebujesz wzorca, sięgnij po nasze szablony. W przypadku tej fotoksiążki żadne zdjęcie nie będzie Ci się wydawać za małe. Przekonaj się sam!

Dużo miejsca dla wielu zdjęć

Wielkość tej fotoksiążki jest zaskakująca. Dokładne wymiary odpowiadające formatowi A4 w poziomie to 28,3 x 19,3 cm. Na takim formacie możesz umieścić nie jedno zdjęcie. Nie tylko to jest zaletą tej fotoksiążki, ale również możliwość użycia od 26 aż do 120 stron! Ten fotoalbum jest dostępny w okładce twardej, matowej lub błyszczącej, z przyjemną w dotyku powierzchnią Soft touch.

Trzy inne formaty poziomej fotoksiążki

Jeśli ta fotoksiążka jest dla Ciebie zbyt duża, mamy dla Ciebie dwa inne egzemplarze w naszym asortymencie: Tylko kilka centymetrów mniejsze są nasze poziome formaty o wielkości 13 x 10 i 16 x 12. Oba są dostępne z miękką okładką i z 30 stronami. Jeśli jednak potrzebujesz więcej miejsca na Twoje panoramy, to polecamy naszego eskperta od panoram o wymiarach 42 x 28, co odpowiada formatowi A3. W tym przypadku możesz nie tylko określić liczbę pojedynczych stron (od 26 do 100), ale i rozciągnąć Twoje panoramiczne ujęcie do szerokości legendarnych 84 cm. Rzuć okiem na przegląd wszystkich naszych fotoksiążek.

Dwa dodatkowe formaty

Bądź elastyczny przy projektowaniu i zdecyduj się na kwadratową fotoksiążkę. Oprócz tego wybieraj między różnymi wielkościami, okładką matową lub błyszczącą, twardą lub miękką. Takie zdjęcia, jak np. ujęcia nowoczesnej architektury, będą idealnie wyglądały w pionowej fotoksiążce. W tej kwestii decyzja co do powierzchni i wielkości fotoksiążki również należy do Ciebie.

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.

Dlatego gwarantujemy Ci:

  • produkty foto w znakomitej jakości
  • z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych gotowe do wysyłki
  • płatność przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
  • bezpośrednio od producenta Saal Digital

Pobierz darmową aplikację już teraz

Aplikacja Windows (7,3 MB)Aplikacja Mac OS X (7,4 MB)

Zdjęcia możesz wgrać ewentualnie PDF-Upload .