Fotoksiążka w formacie A3 (pozioma) 42 x 28

Ekspert od panoram

Fotoksiążka pozioma 42 x 28

Fotoksiążka w formacie A3 (pozioma)

Legendarne A3 w poziomie, jest absolutną koniecznością dla high-endowych ujęć zwierząt i krajobrazów. Wykorzystaj każdy centymetr tego mega-formatu. Oprócz zdjęć wstawić możesz również własne teksty, które zindywidualizują Twoją fotoksiążkę. 

Imponująca szerokość 84 cm

Nie tylko legendarna szerokość tego albumu jest nadzwyczajna, ale i wrażenie, jakie pozostawia po sobie. Rozciągnij Twoje panormiczne ujęcie na obie karty i podziwiaj zdumiewające 84 cm szerokości odpowiadające formatowi A3. Do wyboru masz powierzchnię matową lub błyszczącą. Wolną rękę masz też przy wyborze ilości stron - od 26 do 100. Ta fotoksiążka jest dostępna w twardej oprawie z przyjemną w dotyku powłoką SoftTouch. Ponadto format 42 x 28 dostępny jest również jako fotoksiążka XG ze świetną haptyką oraz stronami o grubości 1,08 mm.

Stwórz niezapomnianą fotoksiążkę

W naszej darmowej aplikacji możesz indywidualnie dopasować każdą stronę. Sam zdecyduj, jakie tła, kolory i wzory mają ulepszać Twoją fotoksiążkę. Zainspirować możesz się też naszymi szablonami. Poza tym do wyboru masz też kliparty czy dowolnie stworzone teksty. Niezapomniany egzemplarz na długie lata.

Trzy inne formaty poziomej fotoksiążki

Jeśli chciałbyś mieć mniejszą fotoksiążkę, prezentujemy Ci trzy inne wielkości z naszego asortymentu: tylko kilka centymetrów mniejsze są nasze poziome fotoksiążki o wymiarach 13 x 10 i 16 x 12, które są dostępne w miękkiej okładce i 30 stronami. Jeśli jednak potrzebujesz więcej miejsca na Twoje panoramiczne zdjęcia, możesz się zdecydować na fotoksiążkę poziomą w formacie A4 o wymiarach 28 x 19. Ponadto możesz określić ilość stron (od 26 do 120) i wybrać rodzaj papieru - jedwabny mat lub błyszczący. Rzuć okiem na przegląd wszystkich naszych fotoksiążek.

Dwa dodatkowe formaty

Dużo swobody masz przy kwadratowych fotoksiążkach. Do wyboru masz trzy różne wielkości, oprawę twardą lub miękką, błyszczącą lub jedwabny mat. Dla pionowych ujęć natury czy też portretów polecamy fotoksiążkę pionową. Decyzja co do rodzaju powierzchni i wielkości leży w tym przypadku również w Twoich rękach.

Wysoka jakość

Produkty w świetnej jakości są domeną Saal Digital. Naszym zadaniem jest oferowanie Ci jak najlepszych produktów, w których Twoje zdjęcia znajdą odpowiednią oprawę.

Szybka wysyłka

Chcesz trzymać Twój wymarzony produkt możliwie jak najszybciej w rękach? Dzięki zaledwie kilkudniowemu procesowi produkcji gwarantujemy szybką realizację zamówień!

Bezpośrednio od producenta

W Saal Digital otrzymasz produkty bezpośrednio od producenta! Dzięki temu gwarantujemy szybką realizację zamówień i bezproblemową komunikację!

Na naszych produktach nie umieszczamy logo. Dzięki temu otrzymasz neutralny produkt i maksymalną dowolność projektowania!

Płatność bez ryzyka

Oferujemy różne metody płatności: wygodną płatność kartą kredytową lub przez PayPal.

Gwarancja zadowolenia

W Saal Digital zamawiasz bez ryzyka. Gwarancja zadowolenia jest jednym z najważniejszych elementów filozofii naszej firmy. Jeśli mimo to nie będziesz zadowolona/-y, z pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązanie - wyprodukujemy Twoje zamówienie na nowo, wyślemy Ci kupon lub zwrócimy pieniądze.