FUJIFILM Flex fotoplakat od Saal Digital

Kod kuponu rabatowego o wartości 75 zł "plakat na dobry początek"*: WD369KAC

Powierzchnia Fujifilm Flex jest znana ze swojej lustrzanej gładkości i ciepłego tonu podstawowego.

*75 zł kupon rabatowy "plakat na dobry początek". Akcja trwa do 31.08.2017. Min. wartość zamówienia 150 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Ten plakat przekonuje nadzwyczajnymi cechami: Po pierwsze wyróżnia się przez intensywnie błyszczącą, lustrzaną powierzchnię. Po drugie godna zauważenia jest jego wytrzymałość. Ten plakat z efektami składa się w 100% z PET, dzięki czemu jest ekstremalnie stabilny i wytrzymały na rozrywanie. Zasługą intensywnych barw jest trójwymiarowy efekt Twoich zdjęć.

Fujifilm Flex wyróżnia się wybitnie błyszczącą, gładką powierzchnią. Imponujące spektrum kolorów z wysoką gęstością optyczną czerni osiągają intensywność i zachwycają szczególnym wrażeniem głębi. Na plakacie z efektem Flex zaprezentują się najlepiej motywy, gdzie istotne jest przedstawienie przestrzeni.

Fotoplakat na Fujifilm Fuji Flex

Fotoplakat Flex o wszechstronnym zastosowaniu

Fuji Flex nadaje się szczególnie do ujęć o intensywnych kolorach. Ten plakat z efektami podkreśla wrażenie głębi zdjęcia i nadaje mu szczególnego, lustrzanego błysku. Doskonale zaprezentuje się w fotografii mody, architektury czy produktów. Także ujęcia portertowe, studyjne czy plenerowe, przy których istotna jest plastyczność, znajdą zastosowanie na Fuji Flex.

Saal Digital PL
Pobierz w App StorePobierz z Google Play