Fotoplakat FUJIFILM jedwabisty od Saal Digital

Kod kuponu rabatowego o wartości 75 zł "plakat na dobry początek"*: WD369KAC

Fujifilm jedwabny znany jest z lekkiego jedwabnego rastra i praw autorskich na odwrotnej stronie papieru.

*75 zł kupon rabatowy "plakat na dobry początek". Akcja trwa do 31.05.2017. Min. wartość zamówienia 150 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez klienta.

Dotyk jedwabiu

Klasyczny fotoplakat z delikatnym jedwabistym rastrem jest szczególny w dotyku. Papier jedwabisty charakteryzuje się wyśmienitym odwzorowaniem farb i wieloletnią stabilnością zdjęcia. Zastosowanie znajduje w fotografii portretowej, np. jako zdjęcie do CV.

Powierzchnia na najróżniejsze okazje

Ten plakat nadaje się szczególnie na profesjojnalne portrety, zdjęcia ślubne, ze szkoły czy przedszkola.

Jakość domeną plakatu

Intensywna paleta barw umożliwia doskonałe odtworzenie motywu osiągając przy tym naturalne cienie. Jedwabna powłoka jest wyraźnie wyczuwalna i wyróżnia się przez to od pozostałych.

Inne powierzchnie plakatu

Poznaj również inne nasze powierzchnie. W naszym asortymencie mamy również dwa inne plakaty klasyczne, plakaty z efektami oraz FineArt .

Plakat HighEnd na papierze jedwabnym od Fujifilm

Znakomite oddanie kolorów

Fotoplakat o powierzchni jedwabistej powstaje dzięki najnowszym technologiom, jeśli chodzi o emulsję światłoczułą, łączenie kolorów i ułożenie warstw. Skutkiem tego są imponujące światło i intensywne barwy.

Ochrona przed kopiowaniem: Specjalna, lekko chropowata powierzchnia (jedwabisty raster) sprawia, że zadowalające zeskanowanie zdjęcia jest prawie niemożliwe. Tym samym chronione są Twoje fotoplakaty na tym jedwabistym papierze przed niechcianym kopiowaniem.

Profile ICC dla plakatów

Profesjonaliści mogą edytować plakat np. w programach Photoshop lub Lightroom. Aby uzyskać optymalne barwy, udostępniamy Wam dla wszystkich rodzajów papieru profile ICC do pobrania, które posłużą do funkcji próby (softproof).

Dowiedz się więcej o stosowaniu pliku ICC w programie Photoshop lub Lightroom.

1. Obróbka zdjęć

Edytuj zdjęcia w Twoim programie jak dotychczas

2. Softproof

Sprawdź zdjęcia z profilem ICC.

3. Zamawianie

Zamów plakat w Aplikacji Saal Design.

Zaprojektuj jedwabisty fotoplakat

Z darmową Aplikacją Saal Design

Puść wodze fantazji używając naszej aplikacji. Zaprezentuj Twoje motywy i korzystaj z naszych przykładowych szablonów. Dodawaj kliparty, tła, ramki czy własne teksty. Stań się Twoim własnym designerem!

Saal Digital PL
Pobierz w App StorePobierz z Google Play