Fotoplakat FUJIFILM Perłowy od Saal Digital

Kod kuponu rabatowego na 75 zł "plakat na dobry początek"*: WD369KAC

Fotoplakat Fujifilm Perłowy z charakterystycznymi perłowymi przebłyskami i delikatnymi srebrnymi refleksami podczas padania światła.

*75 zł kupon rabatowy "plakat na dobry początek". Akcja trwa do 31.12.2017. Min. wartość zamówienia 150 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

FUJIFILM Crystal Archive DPII Digital Pearl Professional Paper jest papierem kolorowym z metalicznie błyszczącą, perłową warstwą, grubszym materiałem i bardzo dużą wytrzymałością. Papier ten został stworzony specjalnie dla wysokiej jakości plakatów. W zależności od padania światła widoczny jest srebrzysty, perłowy blask, który nada również odcieniom skóry subtelnego blasku.

Ten szczególny efekt, który sprawia, że poszczególne kolory metalicznie błyszczą, polega na subtelnych błyszczących pigmentach, które składowane są z warstwą dioksydu tytanu pod wrażliwą na światło emulsją. Dzięki wzajemnemu oddziaływaniu transparencji, załamania i interferencji światła w odbijającej się warstwie, powstaje srebrzyście błyszczący efekt.

Wiele zastosowań

Papier z efektami jest idealny dla wysokiej jakości ujęć mody i produktów, wyrafinowanych portretów, eleganckich zdjęć architektury, jak również ujęć studyjnych czy plenerowych, przy których plastyczność, przestrzeń i wrażenie głębi odgrywają istotną rolę.

Pozostałe powierzchnie plakatów

Zapoznaj się również z naszymi plakatami klasycznymi o powierzchniach matowej, błyszczącej i jedwabnej oraz z plakatami z efektami metalicznym i  flex. Poza tym oferujemy także plakaty FineArt Photo Rag® i Pearl.

Odkryj plakat z efektami Fujifilm Perłowy
Saal Digital PL
Pobierz w App StorePobierz z Google Play