KODAK metaliczny Fotoplakat od Saal Digital

Kod kuponu rabatowego o wartości 75 zł plakat na dobry początek*: WD369KAC

Kodak Metallic charakteryzuje Metallic-Look i wrażenie trójwymiaru.

*75 zł kupon rabatowy "plakat na dobry początek". Akcja trwa do 30.06.2018. Min. wartość zamówienia 150 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Odróżnij się Twoim motywem i powierzchnią tego plakatu od mas. Dzięki błyszczącej powierzchni i metalicznemu wyglądowi powstają nadzwyczajne zdjęcia z głębią przyciągającą spojrzenia. Jest to produkt, który Cię zachwyci! Fotografowie trafnie go opisali jako "chrom na papierze".

W przypadku papieru metalicznego firmy Kodak stosowana jest specjalna kombinacja z laminowanych warstw, dzięki której udało się osiągnąć wrażenie 3D i wybitne, długotrwałe zdjęcia z niezwykle błyszczącym tłem. Profesjonalna emulsja zapewnia ekstremalną ostrość, nasycenie barw i intensywną czerń, dzięki czemu zdjęcie staje się jeszcze bardziej interesujące.

Plakat z efektami od Saal Digital na papierze Kodak Metallic

Ma wiele zastosowań

Wykorzystaj do różnych celów Twój fotoplakat na papierze metalicznym firmy Kodak - począwszy od portretów (ujęcia sportowe, ślubne, imprezy specjalne) a skończywszy na reklamach, np. szyldach reklamowych, materiałach prasowych czy dekoracyjnych.

Zapoznaj się z innymi powierzchniami fotoplakatów

Oprócz dwóch pozostałych plakatów z efektami, masz także do wyboru plakaty klasyczne - błyszczący, matowy, jedwabny oraz plakaty FineArt Photo Rag® i FineArt Pearl.