KODAK metaliczny Fotoplakat od Saal Digital

Kod kuponu rabatowego o wartości 75 zł plakat na dobry początek*: WD369KAC

Kodak Metallic charakteryzuje Metallic-Look i wrażenie trójwymiaru.

*75 zł kupon rabatowy "plakat na dobry początek". Akcja trwa do 30.06.2017. Min. wartość zamówienia 150 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez klienta.

Odróżnij się Twoim motywem i powierzchnią tego plakatu od mas. Dzięki błyszczącej powierzchni i metalicznemu wyglądowi powstają nadzwyczajne zdjęcia z głębią przyciągającą spojrzenia. Jest to produkt, który Cię zachwyci! Fotografowie trafnie go opisali jako "chrom na papierze".

W przypadku papieru metalicznego firmy Kodak stosowana jest specjalna kombinacja z laminowanych warstw, dzięki której udało się osiągnąć wrażenie 3D i wybitne, długotrwałe zdjęcia z niezwykle błyszczącym tłem. Profesjonalna emulsja zapewnia ekstremalną ostrość, nasycenie barw i intensywną czerń, dzięki czemu zdjęcie staje się jeszcze bardziej interesujące.

Plakat z efektami od Saal Digital na papierze Kodak Metallic

Ma wiele zastosowań

Wykorzystaj do różnych celów Twój fotoplakat na papierze metalicznym firmy Kodak - począwszy od portretów (ujęcia sportowe, ślubne, imprezy specjalne) a skończywszy na reklamach, np. szyldach reklamowych, materiałach prasowych czy dekoracyjnych.

Zapoznaj się z innymi powierzchniami fotoplakatów

Oprócz dwóch pozostałych plakatów z efektami, masz także do wyboru plakaty klasyczne - błyszczący, matowy, jedwabny oraz plakaty FineArt Photo Rag® i FineArt Pearl.

Profile ICC dla plakatów

Profesjonaliści mogą edytować plakat np. w programach Photoshop lub Lightroom. Aby uzyskać optymalne barwy, udostępniamy Wam dla wszystkich rodzajów papieru profile ICC do pobrania, które posłużą do funkcji próby (softproof).

Dowiedz się więcej o stosowaniu pliku ICC w programie Photoshop lub Lightroom.

1. Obróbka zdjęć

Edytuj zdjęcia w Twoim programie jak dotychczas

2. Softproof

Sprawdź zdjęcia z profilem ICC.

3. Zamawianie

Zamów plakat w Aplikacji Saal Design.

Zamów już teraz fotoplakat na papierze metalicznym firmy Kodak

Wybierz motywy i znajdź dla siebie odpowiedni format. Zacznij już teraz! Pobierz Aplikację Saal Design i zaprojektu Twój plakat lub kolaż.

Z naszą aplikacją możesz w prosty sposób stworzyć niezwykły plakat. Wiele możliwości projektowania umożliwi Ci dopasowanie go do Twoich gustów.

Saal Digital PL
Pobierz w App StorePobierz z Google Play