Recenzje naszych klientów

Anna Stankiewicz Fotografia

Anna Stankiewicz napisał/-a 03.08.2017-0
Anna Stankiewicz napisał/-a 03.08.2017-0
Anna Stankiewicz napisał/-a 03.08.2017-1
Anna Stankiewicz napisał/-a 03.08.2017-2
Anna Stankiewicz napisał/-a 03.08.2017-3
Anna Stankiewicz napisał/-a 03.08.2017-4
Anna Stankiewicz napisał/-a 03.08.2017-5

Anna Stankiewicz Fotografia

Anna Stankiewicz napisał/-a 03.08.2017

Niedawno dzięki uprzejmości firmy https://www.facebook.com/saal.digital.polska/ miałam możliwość przetestować jeden z oferowanych przez tą firmę produktów-fotoksiążkę. Poniżej moja recenzja.

Aplikacja do projektowania zawiera naprawdę przejrzyste i czytelnie informacje, jest intuicyjna – dzięki czemu cały proces przebiega super sprawnie i nie męczy. Realizacja i wysyłka błyskawiczna. Ogromny plus za zapakowanie-pełna ochrona zawartości. Album piękny! To co mnie zachwyciło najbardziej to cudowny mat i gruby papier. Szczególnie okładka jest naprawdę fajnie matowa. A takie lubię. Widać solidne wykonanie, wysoką jakość zespolenia rozkładówek- można je rozłożyć zupełnie na płasko.

Dziękuję Saal Digital i już planuję sięgnąć po kolejny produkt.

Źródło: https://www.facebook.com/AnnaStankiewiczFotograf/posts/288875311585556