Recenzje naszych klientów

Paulina Herman Fotografia

Paulina Herman napisał/-a 03.08.2017-0
Paulina Herman napisał/-a 03.08.2017-0
Paulina Herman napisał/-a 03.08.2017-1
Paulina Herman napisał/-a 03.08.2017-2
Paulina Herman napisał/-a 03.08.2017-3
Paulina Herman napisał/-a 03.08.2017-4
Paulina Herman napisał/-a 03.08.2017-5
Paulina Herman napisał/-a 03.08.2017-6

Paulina Herman Fotografia

Paulina Herman napisał/-a 03.08.2017

Myśleliście kiedyś nad stworzeniem fotoksiążki?

Ja ostatnio miałam możliwość zrobienia swojej, dzięki Saal Digital Polska mogłam wziąć udział w przetestowaniu ich produktu. Książkę zaprojektowałam w specjalnym programie, było w nim wiele gotowych szablonów, ja zdecydowałam się na bardzo prosty układ. Książka przyszła do mnie po paru dniach od złożenia zamówienia. Jakość wykonania bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Kolory dobrze odzwierciedlone, kartki porządne (grube i sztywne), a okładka pokryta tkaniną.

Myślę że ta forma prezentacji zdjęć jest o wiele lepsza od tradycyjnego albumu i przynajmniej mamy pewność, że nikt z krewnych nie skradnie nam ani jednej odbitki!

Naprawdę polecam Wam ten produkt, ja na pewno stworzę jeszcze nie jedną taką fotoksiążkę.

Źródło: https://www.facebook.com/paulinahermanfoto/posts/652150268323095