Zgłoś się teraz!

Szukasz eleganckiego sposobu na prezentację Twoich zdjęć?

Lubisz robić zdjęcia, masz blog, fanpage lub jesteś dostępna/y na różnych portalach społecznościowych? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do przetestowania naszej fotoksiążki i napisania szczerej recenzji na jej temat.

Przetestuj i zrecenzuj!

Napisz otwartą i szczerą recenzję o naszej fotoksiążce. Ważna jest Twoja opinia, czy spełniliśmy Twoje oczekiwania, co moglibyśmy zrobić lepiej, czego Ci brakowało! Tylko dzięki szczerej opinii naszych klientów możemy stale poprawiać jakość naszych usług.

Zgłoś się terazTwoje dane zostały przesłane z powodzeniem. Dziękujemy za Twoją wiadomość.

Jak napisać zgłoszenie?

Opowiedz nam o sobie i napisz, dlaczego chciałbyś/chciałabyś przetestować fotoksiążkę. Jaki projekt masz zamiar zrealizować w fotoksiążce? Czy będzie to np. portfolio z Twoimi dziełami, czy może zamówienie klienta? Chętnie się dowiemy!

Kiedy otrzymam kupon rabatowy?

Po wysłaniu zamówienia, automatycznie weźmiesz udział w procesie rekrutacji. Gdy zostaniesz wybrana/-y, otrzymasz od nas e-mail z warunkami udziału. Jeśli ten e-mail nie będzie widoczny w skrzynce odbiorczej, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Jak tylko potwierdzisz warunki akcji promocyjnej, wyślemy Ci kupon rabatowy. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że jedna osoba może skorzystać z testu fotoksiążki jeden raz.

 

 

Co się stanie, gdy cena mojej fotoksiążki przekroczy wartość kuponu?

Jeśli cena Twojej fotoksiążki przekroczy wartość kuponu - 200 zł, zostanie wystawiona faktura na pozostałą kwotę. 200 zł z kuponu zostanie w każdym razie odliczone od kwoty całkowitej. Poza tym do kwoty całkowitej należy doliczyć koszty dostawy - w przypadku Polski 20 zł. 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich użytkowanie. Dalsze informacje odnośnie cookies można znaleźć tutaj.
OK