Weź naszą fotoksiążkę pod lupę

Regularnie fotografujesz a nie zamówiłeś/-aś jeszcze fotoksiążki od Saal Digital? Szukamy testerów, którzy chcieliby przetestować fotoksiążkę z własnymi zdjęciami. Ty decydujesz, czy będą to ujęcia z poprzedniego urlopu, z rodzinnej uroczystości czy np. zdjęcia, które publikujesz na portalach jak Instagram czy Facebook.

Na test otrzymasz od nas 150 zł. Aby nie dopłacać do kuponu, możesz zamówić np. fotoksiążkę w formacie 15 x 21 z 36 stronami. Koszty przesyłki są wliczone w wartość kuponu.

Jak wziąć udział?

  1. Wypełnij formularz.

  2. Przyślij nam w wiadomości e-mail link do Twojego profilu na portalu Instagram lub Facebook.

  3. Napisz nam, jakich zdjęć chciałbyś/chciałabyć użyć w fotoksiążce do testu.

  4. Jak tylko otrzymasz fotoksiążkę, podziel się Twoją opinią na temat otrzymanego produktu na Twoim profilu w mediach społecznościowych lub na blogu.

Szybka dostawa

Produkty są gotowe do wysyłki z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych, dzięki czemu gwarantujemy szybkie opracowanie zlecenia.

Płaskie łączenie stron

Bez zagięcia na środku - pozwala na rozmieszczenie zdjęć 
na płasko

Indywidualna liczba stron

Możliwe dodawanie po dwie strony do projektu

Zgłoś się terazTwoje dane zostały przesłane z powodzeniem. Dziękujemy za Twoją wiadomość.

Płaskie łączenie stron

Fotoksiążka z łączeniem na płasko i zdjęciem z turystą górskim.

Łączenie panoramiczne umożliwia Ci rozmieszczenie zdjęcia na obu stronach bez utraty istotnych elementów w miejscu typowego zagięcia. Łączenie na płasko sprawdza się głównie w przypadku dużych, panoramicznych motywów.

Indywidualna ilość stron

Strony wewnętrzne fotoksiążki z papieru fotograficznego.

W naszej aplikacji możliwe jest rozszerzanie projektu o dwie strony. Do wyboru masz błyszczący papier fotograficzny o dużej głębi kolorów i szczególnym, błyszczącym efekcie lub matowy papier fotograficzny z laminowaniem SoftTouch, co nadaje stronom delikatnego, jedwabistego charakteru.

Okładka naświetlana na papierze foto

Okładka fotoksiążki z papieru fotograficznego.

Zaprojektuj okładkę w Twoim stylu i przedstaw Twoje dzieło w jak najlepszy sposób. Okładka zostanie naświetlona na papierze błyszczącym lub matowym Fujifilm Crystal Archive Album.