Lista życzeń

Lista życzeń

Kiedy Twoi klienci odwiedzają galerię, mogą wybrać swoje ulubione zdjęcia i dodać je do listy życzeń. W ten sposób użytkownicy mogą tworzyć własne kolekcje i kupować je, kiedy tylko zechcą.

Gallery sample

Aby dodać zdjęcia do listy życzeń, kliknij w serduszko, które pojawia się przy każdym zdjęciu po najechaniu na nie myszką. Kliknięcie tego samego serca spowoduje usunięcie zdjęcia z listy życzeń. Lista życzeń znajduje się w prawym górnym rogu galerii i jest opatrzona liczbą oznaczającą ilość dodanych zdjęć. Kiedy Twój klient kliknie na serduszko, zobaczy wszystkie zdjęcia dodane do listy życzeń, łącznie z tymi, które zostały wybrane w pod-galeriach.

Wish list sample

Z tego miejsca Twój klient może kupować zdjęcia i usuwać zdjęcia, których nie chce z listy życzeń. Ponadto zdjęcia dodane przez użytkowników do listy życzeń są oznaczane w galerii serduszkiem, które jest widoczne dla Ciebie.

Wish list icon notification

Kiedy w galerii zaznaczonych jest kilka zdjęć, w prawym menu dostępna jest opcja Pobierz plik CSV. Dzięki temu możesz wybrać zdjęcia dodane do listy życzeń użytkownika i pobrać plik CSV, aby szybko znaleźć je w zewnętrznym oprogramowaniu, takim jak Lightroom.

Przycisk opinii

Lista życzeń może być używana jako narzędzie do przekazywania informacji zwrotnych. W ustawieniach Galerii znajduje się opcja Pokaż przycisk opinii.

Show feedback button in gallery settings

Po jej włączeniu użytkownicy znajdą na swojej liście życzeń przycisk Wyślij wybór.

Send selection button in wish list

Kliknięcie tego przycisku spowoduje wyświetlenie okna, w którym użytkownik zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych wraz z wiadomością. Po wypełnieniu danych i kliknięciu przycisku Wyślij, otrzymasz wiadomość e-mail z wiadomością od klienta.

Send selection window

Wybrane przez klienta zdjęcia zostaną wyświetlone w odpowiedniej galerii, oznaczone ikoną serca.

Heart icon on gallery