Ustawienia sprzedaży i rachunków

Ustawienia sprzedaży i rachunków

Saal Digital całkowicie bezpłatnie zajmuje się całym procesem sprzedaży, pozostawiając Ci możliwość skupienia się na swoim biznesie. W tym menu znajdziesz jednak różne opcje związane z procesem sprzedaży i rozliczeń, które pozwolą Ci lepiej dostosować się do potrzeb i kontrolować swoją firmę i markę.

Sales and bill settings panel

Ustawienia rachunku

Jeśli chcesz, możesz dodać swoje logo, które będzie wyświetlane w górnym rogu faktury. W ten sposób Twoja marka będzie obecna i widoczna dla klientów podczas procesu płatności.

Upload image button

Po prostu kliknij przycisk Prześlij obraz i prześlij swoje logo, używając określonych parametrów. Po przesłaniu logo będzie ono dostępne tutaj.

Logo in bill settings

Możesz zastąpić logo, klikając Prześlij obrazek, lub usunąć je, klikając Usuń. Jeśli klikniesz na Edytuj obrazek, będziesz mógł ustawić konkretny kadr, którego chcesz użyć, i w razie potrzeby dokonać kilku poprawek.

Logo editor

Ręczne zwalnianie zamówień

Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad swoimi zamówieniami, zatwierdzając je ręcznie, zanim trafią do produkcji, możesz to zrobić, aktywując tę opcję.

Manual release orders option

Wszystkie zamówienia złożone przez twoich klientów pojawią się w panelu zarządzania zamówieniami, czekając na twoje ręczne zatwierdzenie. Otrzymasz również powiadomienie e-mailowe o każdym złożonym zamówieniu.

Order management panel with order waiting

Jedyne, co musisz zrobić, to przekazać zamówienie do produkcji, aby je zrealizować, lub anulować zamówienie, jeśli jest to konieczne.

Order waiting for approval

Odbiór w sklepie

Jeśli chcesz, aby zamówienia były wysyłane na określony adres, a nie na miejsce wybrane przez klienta, możesz aktywować tę opcję. Jest to bardzo przydatne, jeśli masz sklep fizyczny lub chcesz dostarczać zamówienia swoim klientom osobiście.

In store collection option

Po aktywacji wystarczy wpisać adres, a wszystkie zamówienia z twoich galerii i projektów będą wysyłane na ten adres.

Funkcja udostępniania - Neutralny link udostępniania

Ta opcja umożliwia wysyłanie linków udostępnionych do klientów w całkowicie neutralny sposób, bez odniesienia do Saal Digital. Opcja Saal Digital jest domyślnie zaznaczona. Oznacza to, że wszystkie udostępnione linki do Twoich galerii i projektów będą w domenie saal-digital.net.
Jeśli wybierzesz opcję Photo Portal, Twoje linki będą znajdować się w domenie photo-portal.shop. Oznacza to, że Twoi klienci nie zobaczą żadnego odniesienia do Saal Digital, kiedy będą odwiedzać Twoje materiały.

Sharing function

Ta funkcja ma wpływ na całą Twoją zawartość, zarówno galerie, jak i projekty, a także na stronę Twojego profilu.

Gallery with neutral link