Zaimponuj zaprojektowanymi przez Ciebie kartkami bożonarodzeniowymi

Z własnymi zdjęciami i pozdrowieniami

Tutaj możesz obejrzeć kilka przykładów kartek bożonarodzeniowych. Te szablony sa dostępne w naszej aplikacji, możesz je zatem edytować, jak tylko Ci się podoba. Dodaj np. Twój ulubiony motyw lub zmień tekst, jego kolor czy czcionkę.

Oczywiście możesz zaprojektować Twoje kartki od zera. Użyj różnych funkcji Aplikacji Saal Design i zostań dizajnerem Twoich kartek bożonarodzeniowych.

Design kartki bożonarodzeniowe
Design kartki bożonarodzeniowe
Kartki bożonarodzeniowe czerwono-białe
Design zielony kartki bożonarodzeniowe ze zdjęciem
Rodzaj papieru "klasyczny" to biały, matowy papier.

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Rodzaj papieru "z teksturą"

 Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

 

 

Powierzchnia perłowa zawiera charakterystyczne, połyskliwe refleksy

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Zamów teraz