Stwórz indywidualne zaproszenia na bierzmowanie

Zaprojektuj Twoje kartki z Aplikacją Saal Design

Bierzmowanie
Jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na bierzmowanie Twojego dziecka. Zaprojektuj kartki razem z nim.

Zaproszenia na bierzmowanie

Bierzmowanie się zbliża

Najwyższy czas zaprosić rodzinę i przyjaciów na to szczególne dla Twojego dziecka wydarzenie. Pomyśl na czas o zaproszeniach.

Stwórz kartki wg Twojego gustu. Wybieraj wspólnie z Twoim dzieckiem pasujące zdjęcia, kolory, tła oraz teksty.

Oprócz tego masz możliwość zamówienia u nas kart menu i wizytówek. Tutaj jest również wiele możliwości indywidualnego projektowania.

Zaprojektuj zaproszenia już teraz w naszej aplikacji

Rodzaj papieru "klasyczny" to biały, matowy papier.

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Rodzaj papieru "z teksturą"

 Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

 

 

Powierzchnia perłowa zawiera charakterystyczne, połyskliwe refleksy

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Vielfältige Möglichkeiten Konfirmationskarten oder Kommunionskarten zu gestalten mit der Saal Design Software. Viele Designvorlagen zur Auswahl.
Zamów teraz