[Translate to Polnisch:]

Einzigartige Taufkarten selbst gestalten

Erstellen Sie einzigartige Fotokarten

Baby Designs
Liebevolle Taufkarten selbst gestalten. Ob Einladung oder Dankeskarte. Mit den vielen Möglichkeiten in der Software können Sie selbst entscheiden, wie Ihre Karte aussehen wird.

Jak będzie wyglądać Twoja fotokartka?

Zamów już teraz darmową kartkę przykładową

Żeby się upewnić, który format i rodzaj papieru Ci odpowiada, zamów darmową kartkę próbną z Twoim motywem. W ten sposób przekonasz się zupełnie niewiążąco o jakości naszych fotokartek.

Jeśli kartka próbna Cię przekona, otwórz Twój zapisany projekt w naszej aplikacji i zamów dowolną ilość kartek na wybranym papierze i w pasujących kopertach. Gotowe!

Tak zamówisz Twoją darmową kartkę przykładową:

  • Wybierz w konfiguratorze jako ilość sztuk "darmowa próbka"
  • Stwórz Twoją zindywidualizowaną kartkę
  • Zapisz Twój projekt
  • Zamów kartkę przykładową bez ryzyka

Pobierz aplikację już teraz i stwórz darmową kartkę przykładową

Rodzaj papieru "klasyczny" to biały, matowy papier.

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Rodzaj papieru "z teksturą"

 Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

 

 

Powierzchnia perłowa zawiera charakterystyczne, połyskliwe refleksy

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Gestalten Sie mit der Saal Design Software einzigartige Taufkarten. Mit tollen Fotos von Ihrem Baby und passenden Farben. Runden Sie das Gesamtbild mit einem persönlichen Text ab.
Zamów teraz