Opakowanie prezentowe na fotoksiążkę w sprawdzonej jakości Saal

Fotoksiążka i jej opakowanie tworzą komplet

Fotoksiążka i idealnie dopasowane opakowanie tworzą komplet

Jak można ciekawie i elegancko zapakować High-endową fotoksiążkę Saal? Opakowanie prezentowe dla Twojej fotoksiążki powstaje z wysokiej jakości materiałów i jest perfekcyjnie dopasowane do fotoksiążki. Idealna para.

 

 

Pudełko to zarazem eleganckie opakowanie dla Twojego prezentu, jak i jego skuteczna ochrona. Stabilna forma pianki otacza i chroni Twoją fotoksiążkę.

Opakowanie jest dostępne w błyszczącej bieli lub antracycie

Pudełko może być równie eleganckie jak fotoksiążka

Powierzchnia opakowania dostępna jest w błyszczącej bieli lub matowym antracycie, przez co zachwyca nie tylko wyglądem, ale i haptyką. Mając opakowanie w rękach możesz poczuć, jak szczególna jest jego zawartość.

Otwierając pudełko, od razu zwrócisz uwagę na fotoksiążkę, która jest otoczona szlachetną pianką. Pianka ta jest przycinana dokładnie wg wymiarów Twojej fotoksiążki, dzięki czemu oba produkty tworzą doskonałą całość.

Opakowanie bez irytującego logo

Dokładnie jak w przypadku fotoksiążki, tak przy pudełku nie znajdziesz loga producenta.

Tym samym rezygnujemy całkowicie z naszego loga. Opakowanie wygląda dzięki temu nie tylko na bardziej wartościowe, ale i jest bardziej interesujące dla dalszych sprzedawców.

Bezpiecznie przechowana w sprawdzonej jakości Saal

Opakowanie na fotoksiążkę jest nie tylko eleganckim pomysłem na prezent, ale również bezpiecznym sposobem na przechowanie. Chroni ono Twoją fotoksiążkę przed uszkodzeniami, brudem czy kurzem. Stabilna forma pianki wewnątrz pudełka otacza fotoksiążkę, dzięki czemu fotoksiążką jest chroniona a z nią okładka i kanty.

Opakowanie jest perfekcyjnie dopasowane do Twojej fotoksiążki z twardą okładką.

Opakowanie idealnie przycięte do Twojej fotoksiążki

W zależności od rodzaju fotoksiążki i jej uszlachetnienia, opakowanie prezentowe jest dostępne dla standardowych fotoksiążek, jak i dla fotoksiążek XG. Dokładne wymiary pudełka wynoszą 33 x 33 cm. Wnętrze pudełka dopasowywane jest ponadto do danego formatu.

Duża panoramiczna fotoksiążka ma większe, dopasowane opakowanie.

Małe, delikatne wyżłobienie na brzegu pianki umożliwi Ci łatwe wyjęcie fotoksiążki bez pozostawiania widocznych śladów - jedyne w swoim rodzaju. Opakowanie otwiera się jak książka. 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich użytkowanie. Dalsze informacje odnośnie cookies można znaleźć tutaj.
OK