Zaprojektuj fotoksiążkę od Saal Digital

Uwiecznij niezapomniane wspomnienia w fotoksiążce

Zostań odkrywcą i dzięki kuponowi rabatowemu dowiedz się więcej o różnorodnych formatach oraz sposobach ulepszania fotoksiążki.

Wideoporadnik o tworzeniu fotoksiążki w Saal Digital

Dzięki temu poradnikowi, krok po kroku poznasz aplikację Saal Design - od uruchomienia aplikacji, po zamówienie fotoksiążki. Odkryj świat produktów Saal Digital i zaprojektuj fotoksiążkę, korzystając z wielu możliwości projektowych aplikacji.

Wideoporadnik o projektowaniu fotoksiążki OneMinute

Tutaj dowiesz się, jak dzięki opcji OneMinute w szybki i prosty sposób można zaprojektować fotoksiążkę. Po utworzeniu projektu, możliwe jest jeszcze wprowadzanie zmian. Opcję projektowania fotoksiążki OneMinute można znaleźć w aplikacji Saal Design oraz w webshopie na naszej stronie.

Wideoporadnik o opcji AutoLayout

Opcja AutoLayout w aplikacji Saal Design jest połączeniem dowolności w projektowaniu z automatycznym tworzeniem projektu fotoksiążki. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak korzystać z tej przydatnej funkcji.

Zaprojektuj spersonalizowane kartki

Nie ma nic lepszego, jak zaskoczenie bliskich oryginalną kartką! Czy to zaproszenie na ślub, komunię, czy na urodziny albo kartka z podziękowaniem za przybycie. W tym wideoporadniku znajdziecie informacje, jak w szybki i nieskomplikowany sposób można zaprojektować elelganckie fotokartki.

Poznaj różne rodzaje papierów

W Saal Digital możesz wybierać pomiędzy różnymi papierami fotograficznymi wysokiej jakości, które pasują do każdego projektu. Obejrzyj ten wideoporadnik, aby dowiedzieć się o najważniejszych cechach i przekształcić swoje zdjęcie w dzieło sztuki!

Porównanie alu print vs. alu print metallic

Aby optymalnie zaprezentować swoje najlepsze zdjęcia, decydujące znaczenie ma wybór odpowiedniego materiału fotoobrazu. W tym wideoporadniku dowiesz się o głównych różnicach między aluminiową płytą - alu print a szczotkowanym aluminium - alu print metallic.

Zamów teraz
Zamów teraz