Poczuj różnicę: Metallic Frame

Twój  65 zł kupon na dobry początek*:  WB624-EXW

Metallic Frame

*65 zł kupon rabatowy "fotoobrazy na dobry początek". Akcja trwa do 31.10.2021. Min. wartość zamówienia 130 zł. Koszty wysyłki są niewliczone. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami rabatowymi. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe.

Metallic Frame

Błyszcząca krawędź Metallic Frame nadaje fotoobrazom szlachetnego wyglądu i pozwala wyróżniać się imponującym zdjęciom. Szerokość marginesu automatycznie dostosowuje się do wybranego formatu fotoobrazu.
Podstawą jest aluminiowy panel kompozytowy o grubości 3 mm, który zapewnia stabilność i odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki 7-kolorowemu (włączając jasne kolory), bezpośredniemu drukowi UV, możesz cieszyć się najwyższą rozdzielczością i maksymalną ostrością.

Różne kolory ram

Idealnie dopasowany do koloru zdjęcia, Twój fotoobraz Metallic Frame będzie czymś szczególnym. Oprócz klasyki w kolorze srebrnym i złotym, możesz teraz nadać swoim czterem ścianom akcentów z różem i brązem.
Powierzchnia szczotkowanego aluminium odpowiada za metaliczny połysk w otaczającej ramce. Obszar obrazu jest pokryty białą warstwą przy użyciu wysokiej jakości druku, co pozwala uzyskać matowy połysk i głębię kolorów.
Photos

Udoskonal swój fotoobraz z Floating Frame

Chcesz, aby fotoobraz szczególnie zachwycał? Jeśli tak, to zamów Floating Frame! Rama ta uzupełnia zdjęcie i zapewnia profesjonalny wygląd, niczym w galerii sztuki. Wybierz kolor czarny lub biały, aby rama jak najlepiej pasowała do zdjęcia.
Floating Frame tworzy lukę wizualną o szerokości 8 mm między fotoobrazem a drewnianą ramą, co nadaje obrazowi pływającego wyglądu. Obraz wewnątrz ramy jest zawieszony przez załączone wsporniki.
Photos

Różne sposoby mocowania Twojego fotoobrazu

Mocowanie aluminiowe

Mocowanie aluminiowe

Dzięki temu mocowaniu, obraz jest oddalony od ściany o ok. 1 cm, przez co sprawia wrażenie, jakby był zawieszony w powietrzu.

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe

Mocowanie standardowe umożliwi Ci łatwe i nieskomplikowane zawieszenie Twojego fotoobrazu. Wystarczy je tylko przykleić.

  • Niewidoczne z przodu
  • Mocowanie standardowe wraz z podkładkami jest załączone do Twojego fotoobrazu i jest przeznaczone do samodzielnego montażu
  • Przystosowane tylko do wnętrz
  • Dostępne dla wybranych formatów
  • Więcej informacji i wskazówki dotyczące montażu
Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby

Mocowanie na śruby otrzymasz razem z fotoobrazem. Wystarczy tylko przykręcić śruby do Twojego fotoobrazu.

Zamów teraz
Zamów teraz