Zdjęcia na biurko - Twój motyw jako nowoczesna dekoracja

Odkryj różne rodzaje

Zdjęcia na podstawce

Imponująca prezentacja Twoich motywów

Na dekoracyjnych podstawkach

Nadaj charakteru Twojemu motywowi i przekształć go w dizajnerski produkt, który ozdobi nie tylko Twoje biurko, ale i komodę. Doskonale nadaje się również jako dekoracja na regał. Dzięki stylowym podstawkom każdy zwróci uwagę na Twoje zdjęcie.

Zdjęcie na podstawce będzie również odpowiednie jako tabliczka informacyjna lub imienna, które mogą służyć w recepcjach czy na przyjęciach.

Twoje zdjęcie na podstawce

 • Druk bezpośredni na szkle akrylowym (pleksi), na płycie aluminiowej, na szczotkowanym aluminium lub Galleryprint
 • Ze stojakiem chromowanym lub akrylowym
 • Jako dekoracja dla domu lub na prezent
Alu Dibond lub szkło akrylowe

Powierzchnia ze szkła akrylowego (pleksi)

Zdjęcie na szkle akrylowym to stylowy produkt najwyższej jakości. Niesamowity design i spektakularne kolory są charakterystyczne dla tej ciekawej dekoracji. Zrezygnuj z ramy i wyeksponuj Twój motyw na pierwszym planie. 6-kolorowemu drukowi zawdzięczamy najwyższą rozdzielczość i maksymalną ostrość.

Grubość szkła akrylowego przy tym produkcie to 5 mm. Zaprezentuj Twój ulubiony motyw z chromowaną lub akrylową podstawką.

Fotoobraz alu print

Zaprezentuj Twoje zdjęcia na płytce aluminiowej. 6-kolorowy druk UV zapewni najwyższą rozdzielczość i maksymalną ostrość. Alu print ma grubość 3 mm i jest szczególnie stabliny i odporny na warunki atmosferyczne.

Podstawka ze zdjęciem znajdzie zastosowanie nie tylko w domu, ale i w biurze. Do wyboru dostępna ze stopą chromowaną lub akrylową.

Podstawka akrylowa

Oprócz chromowanej podstawki, do wyboru jest też akrylowa, które oferuje możliwość eleganckiej prezentacji Twoich motywów. Stopka składa się z płytki akrylowej o wymiarach 10 x 15 cm. Płytka ta znajduje się w poziomej pozycji i ma wyżłobienie na Twoje zdjęcie.

 • Płytka akrylowa 10 x 15 cm
 • Dostępna z drukiem na szkle akrylowym, Alu print, Alu print metallic lub na matowym, bądź błyszczącym GalleryPrint

Podstawka chromowana

Zaprezentuj Twój motyw na szkle akrylowym lub jako Alu print ze stylowymi stopkami chromowanymi. Podstawka w takiej formie składa się z dwóch 40 mm chromowanych stopek, każda o średnicy 8 mm. Z przodu widoczne są tylko dwie główki, jedna po prawej, druga po lewej stronie zdjęcia.

 • Dwie chromowane stopki po 40 mm długości każda
 • Średnica ok. 8 mm
 • Dostępne jako druk na szkle akrylowym, Alu print, Alu print metallic lub błyszczącym bądź matowym GalleryPrint
Podstawka chromowana (po lewej) i akrylowa (po prawej)

Odkryj różne formaty

Który format podoba Ci się najbardziej?

Zdjęcie na podstawce dostępne jest w różnych formatach. Wszystkie formaty możesz zamówić zarówno na szkle akrylowym, na alu print, alu print metallic, matowym lub błyszczącym GalleryPrint oraz z podstawką chromowaną lub akrylową.

 • Kwadratowe: 13 x 13 cm i 20 x 20 cm
 • Pionowe: 15 x 10 cm i 18 x 13 cm
 • Poziome: 10 x 15 cm, 13 x 18 cm i 20 x 30 cm
Formate 13x13 und 20x20
Formate 15x10 und 18x13
Formate 10x15,13x18 und 20x30
Zamów teraz
Zamów teraz