Pudełko premium na  szczególne momenty
Pudełko premium na  szczególne momenty
Pudełko premium na  szczególne momenty

Pudełko premium na
szczególne momenty

Zamów teraz

To, co najlepsze dla Twojej fotoksiążki

Zdjęcia ślubne, zdjęcia dzieci i inne wydarzenia - ważne chwile zasługują na naszą uwagę i wymagają ciekawej prezentacji. Pudełko premium to szlachetne pudełko na fotoksiążkę, które Cię zainspiruje! Nadaje się jako eleganckie pudełko upominkowe do stylowej prezentacji i bezpiecznego przechowywania fotoksiążki.

Handmade

Ręcznie wykonane pudełko prezentowe z materiałów o wysokiej jakości

Obicie z eko skóry

Obicie z odpornej na ścieranie
eko skóry

Brak logo Saal Digital 

Pudełko premium

Ręcznie wykonane pudełko premium

Nasze pudełko upominkowe na fotoksiążkę jest wykonane wyłącznie ręcznie i przekonuje szczególnie szlachetną optyką. Wytrzymała okładka z eko-skóry zapewnia optymalną ochronę fotoksiążki przed niepożądanymi uszkodzeniami. Pudełko jest dostępne w kolorze czarnym lub białym.

Pudełko premium z okładką akrylową

Otwierane jak książka

Czy to powieść, czy fotoksiążka: każda książka opowiada swoją historię. Aby fotoksiążka i pudełko tworzyły idealną całość, pudełko może być otwierane na bok - jak książka.

Rozpakowanie będzie nowym doświadczeniem

Dzięki miękkiej, dopasowanej do koloru satynowej tasiemce w środku, fotoksiążkę można łatwo wyjąć z tego szczególnego pudełka. Rozpakowywanie będzie ciekawym doświadczeniem.

Bez logo i kodu kreskowego

Nie chcesz, aby nazwa producenta i kod kreskowy pojawiały się na pudełku prezentowym fotoksiążki? Celowo zrezygnujemy z tego, aby wygląd pudełka premium był szlachetny i neutralny.

Zamów już teraz

Zamów teraz
Zamów teraz