Aktualny status produkcji

Ze względu na bieżące wydarzenia, chcielibyśmy zapewnić Państwa, że nadal będziemy dla Państwa gotowi i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Państwu niezawodną obsługę.

Bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników jest naszym najwyższym priorytetem. Nasi pracownicy biurowi pracują już z domu, jeśli to tylko możliwe. Zmieniliśmy sposób działania w naszym centrum produkcyjno-logistycznym na system zmianowy i zaostrzyliśmy standardy higieny. W ten sposób zapewniamy szybkie i punktualne dostarczanie zamówień. 

Ponadto, chcielibyśmy zapewnić Państwu miejsce na bieżące informacje, które są regularnie aktualizowane. Jeśli coś się zmieni, poinformujemy o tym tutaj. Zebraliśmy również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli chcą być Państwo na bieżąco, zachęcamy zapisanie się do naszego newslettera i obserwowanie nas na Facebooku. Tam również podzielimy się informacjami.

Produkcja: dostępna bez ograniczeń  
Wysyłka: Aktualne informacje odnośnie czasu wysyłki można znaleźć tutaj.

Często zadawane pytania:

Czy mogę nadal zamawiać?
Produkujemy i wysyłamy produkty, jak dotychczas, dlatego można składać zamówienia bez ograniczeń.

Jakiego adresu powinnam/powinienem użyć? 
Proszę używać tylko prywatnych adresów do wysyłki, ponieważ dostawa nie może być zapewniona do adresów firmowych.

Czy przez moje zamówienia kurierzy będą narażeni na niebezpieczeństwo?
Wszystkie firmy transportowe ustanowiły własne środki bezpieczeństwa, takie jak dostawy zbliżeniowe, w celu zapewnienia bezpieczeństwa ich pracowników, a także odbiorców.

Czy mogę zarazić się przez produkty fotograficzne? 
Otrzymanie paczek i produktów jest bezpieczne według ekspertów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie głównej Światowej Organizacji Zdrowia: https://www.who.int/

Czy zapewnione są środki bezpieczeństwa na produkcji? 
Opracowaliśmy środki bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy dla naszych pracowników na produkcji.

Zamów teraz