Reseller w Saal Digital

10 % zniżki*

Gwarantowana zniżka przez 12 miesięcy na wszystkie produkty

15 % zniżki*

Przy wartości zakupionych produktów 500 zł (netto) na miesiąc, tudzież 6000 zł (netto) w ciągu 12 miesięcy

20 % zniżka*

Przy wartości zakupionych produktów na kwotę 1000 zł miesięcznie (netto), tudzież 12000 zł w ciągu 12 miesięcy (netto)

30 % zniżki i więcej *

Przy wyższych obrotach możliwa jest indywidualna zniżka.

* Rabat jest ważny przez 12 miesięcy i obejmuje wszystkie produkty. Przy osiągnięciu odpowiedniego progu możliwe jest zwiększenie rabatu. Obniżenie rabatu może nastąpić, gdy po 12 miesiącach nie został osiągnięty odpowiedni próg obrotów. Obroty netto oznaczają kwotę bez podatku i bez kosztów wysyłki. Rabat ten nie łączy się z innymi akcjami i kuponami. Rabatu nie można przenosić na inne osoby.

Dla fotografów i agencji

Jesteś fotografem, masz agencję, studio fotograficzne, czy tego typu przedsiębiorstwo? Chcesz sprzedawać swoim klientom profesjonalne fotoprodukty w najwyższej jakości? Jeśli tak, to Saal Digital jest właściwym partnerem! Założyłaś/-eś firmę? Chętnie Cię wesprzemy 10% na wszystkie produkty. W zależności od ilości składanych zamówień, rabat może dostać dopasowany.

Warunki w pigułce

  • Po udanej rejestracji otrzymasz swój osobisty kupon
  • Gwarantowane 10% rabatu na wszystkie produkty
  • Po osiągnięciu odpowiedniego progu netto możliwe zwiększenie rabatu
  • Nie ma opłat i czasu trwania
  • Nie można łączyć z innymi promocjami i kuponami
  • Zniżki nie można przekazywać innym
  • Umowa o przetwarzaniu danych dot. zamówień z Saal Digital Fotoservice GmbH

Zalety bycia resellerem

Strefa profesjonalistów

W zakładce dla profesjonalistów znajdziesz informacje na temat wymiarów, kalibracji monitora i tworzenia plików. Dzięki pluginom Saal Design dla programów Adobe Photoshop oraz Adobe InDesign możesz projektować w wybranej przez Ciebie aplikacji, aby następnie wgrać projekt przez nasz webshop i zamówić dany produkt.

Profil ICC

Zarządzanie kolorem dla profesjonalistów. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, pracujemy zgodnie z ICC. Zachęcamy do korzystania z profili ICC podczas kalibrowania, aby uzyskać jak najlepsze kolory.

Program dot. produktów przykładowych

Musterprodukteprogramm

50% rabatu na  produkty przykładowe. Zaprojektuj Twoje indywidualne portfolio i zaprezentuj Twoim klientom produkt wysokiej jakości, jak np. fotoksiążkę, fotoobraz czy fotokartkę.

Professional Line

Zaoferuj swoim klientom coś szczególnego. Ręcznie wykonane, w pokryciu z eko skóry i bez logo producenta. Produkty Professional Line z elegancką okładką ze szkła akrylowego i eko skóry nadają szczególnego wyglądu fotoksiążce. Pudełko prezentowe wysokiej jakości sprawi, że prezentacja będzie jeszcze bardziej efektowna.

Wysoka jakość

Produkty w świetnej jakości są domeną Saal Digital. Naszym zadaniem jest oferowanie Ci jak najlepszych produktów, w których Twoje zdjęcia znajdą odpowiednią oprawę.

Szybka wysyłka

Chcesz trzymać Twój wymarzony produkt możliwie jak najszybciej w rękach? Dzięki zaledwie kilkudniowemu procesowi produkcji, przesyłka dotrze do Ciebie w krótkim czasie.

Bezpośrednio od producenta

W Saal Digital otrzymasz produkty bezpośrednio od producenta! Dzięki temu gwarantujemy szybką realizację zamówień i bezproblemową komunikację!

Na naszych produktach nie umieszczamy logo. Dzięki temu otrzymasz neutralny produkt i maksymalną dowolność projektowania!

Płatność bez ryzyka

Oferujemy różne metody płatności: wygodną płatność kartą kredytową lub przez PayPal.

Gwarancja zadowolenia

W Saal Digital zamawiasz bez ryzyka. Gwarancja zadowolenia jest jednym z najważniejszych elementów filozofii naszej firmy. Jeśli mimo to nie będziesz zadowolona/-y, z pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązanie - wyprodukujemy Twoje zamówienie na nowo, wyślemy Ci kupon lub zwrócimy pieniądze.

Zgłoś się teraz

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Jeśli tak, to wypełnij formularz i kliknij na Wyślij. Następnie otrzymasz od nas Twój osobisty kupon.

 

 Twoje dane zostały przesłane z powodzeniem. Dziękujemy za Twoją wiadomość.

Często zadawane pytania dot. programu dla resellerów

Co się stanie po upływie 12 miesięcy?

Po upływie 12 miesięcy chętnie przedłużymy ważność kuponu o kolejne 12 miesięcy. Kupon zostanie dezaktywowany po 12 miesiącach, jeśli nie został użyty. Zachęcamy wtedy do ponownej rejestracji.

Czy zniżkę otrzymam automatycznie przy zamawianiu?

Nie. Aby otrzymać zniżkę, należy wpisać swój indywidualny kod rabatowy w wyznaczone pole podczas procesu zamawiania.

Co oznaczają obroty netto?

Obrót netto to rzeczywista kwota faktury zapłacona bez podatków i kosztów wysyłki. Ponadto, zwrócone zamówienia zostaną również odjęte od obliczonej kwoty netto.

Co się stanie, jeśli moje obroty będą sezonowe?

Nie ma problemu, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy osiągniecie obroty netto na odpowiednim poziomie rabatu, zniżka ta zostanie zachowana przez okres co najmniej 12 miesięcy. 

Są jeszcze inne zalety?

Oferujemy również ekskluzywne indywidualne oferty na Wasze wystawy/projekty/duże zamówienia. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Jak mogę ubiegać się o wyższą zniżkę?

Jeśli uważacie, że zakwalifikowaliście się do wyższej zniżki, to możecie się zgłosić do nas przez formularz tutaj.