Reseller w Saal Digital

10 % zniżka*

Gwarantowana zniżka przez 12 miesięcy na wszystkie produkty

15 % zniżka*

Przy wartości zakupionych produktów 500 zł (netto) na miesiąc, tudzież 6000 zł (netto) w ciągu 12 miesięcy

20 % zniżka*

Przy wartości zakupionych produktów na kwotę 1000 zł miesięcznie (netto), tudzież 12000 zł w ciągu 12 miesięcy (netto)

* Rabat jest ważny przez 12 miesięcy i obejmuje wszystkie produkty. Przy osiągnięciu odpowiedniego progu nastąpi zwiększenie rabatu. Obniżenie rabatu może nastąpić, gdy po 12 miesiącach nie został osiągnięty odpowiedni próg obrotów. Obroty netto oznaczają kwotę bez podatku i bez kosztów wysyłki. Rabat ten nie łączy się z innymi akcjami i kuponami. Rabatu nie można przenosić na inne osoby.

Dla fotografów i agencji

Jesteś fotografem, masz agencję, studio fotograficzne, czy tego typu przedsiębiorstwo? Chcesz sprzedawać swoim klientom profesjonalne fotoprodukty w najwyższej jakości? Jeśli tak, to Saal Digital jest właściwym partnerem! Założyłaś/-eś firmę? Chętnie Cię wesprzemy 10% na wszystkie produkty. W zależności od ilości składanych zamówień, dopasujemy ten rabat.

Warunki w pigułce

  • Po udanej rejestracji otrzymasz swój osobisty kupon
  • Gwarantowane 10% rabatu na wszystkie produkty
  • Przy osiągnięciu odpowiedniego progu nastąpi zwiększenie rabatu
  • Nie ma opłat i czasu trwania
  • Nie można łączyć z innymi promocjami i kuponami
  • Zniżki nie można przekazywać innym
  • Umowa o przetwarzaniu danych dot. zamówień z Saal Digital Fotoservice GmbH

Zalety bycia resellerem

Strefa profesjonalistów

W zakładce dla profesjonalistów znajdziesz informacje na temat wymiarów, kalibracji monitora i tworzenia plików. Dzięki pluginom Saal Design dla programów Adobe Photoshop oraz Adobe InDesign możesz projektować w wybranej przez Ciebie aplikacji, aby następnie wgrać projekt przez nasz webshop i zamówić dany produkt.

Profil ICC

Zarządzanie kolorem dla profesjonalistów. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, pracujemy zgodnie z ICC. Zachęcamy do korzystania z profili ICC podczas kalibrowania, aby uzyskać jak najlepsze kolory.

Program dot. produktów przykładowych

Musterprodukteprogramm

50% rabatu na  produkty przykładowe. Zaprojektuj Twoje indywidualne portfolio i zaprezentuj Twoim klientom produkt wysokiej jakości, jak np. fotoksiążkę, fotoobraz czy fotokartkę.

Professional Line

Zaoferuj swoim klientom coś szczególnego. Ręcznie wykonane, w pokryciu z eko skóry i bez logo producenta. Produkty Professional Line z elegancką okładką ze szkła akrylowego i eko skóry nadają szczególnego wyglądu fotoksiążce. Pudełko prezentowe wysokiej jakości sprawi, że prezentacja będzie jeszcze bardziej efektowna.

Zgłoś się teraz

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Jeśli tak, to wypełnij formularz i kliknij na Wyślij. Następnie otrzymasz od nas Twój osobisty kupon.

 

 Twoje dane zostały przesłane z powodzeniem. Dziękujemy za Twoją wiadomość.

Często zadawane pytania dot. programu dla resellerów

Co się stanie po upływie 12 miesięcy?

Sprawdzimy obroty netto, odpowiednio dostosujemy Twój voucher i przedłużymy okres ważności o 12 miesięcy. Kupon zostanie dezaktywowany po 12 miesiącach, jeśli nie został użyty. Zachęcamy wtedy do ponownej rejestracji.

Czy zniżkę otrzymam automatycznie przy zamawianiu?

Nie. Aby otrzymać zniżkę, należy wpisać swój indywidualny kod rabatowy w wyznaczone pole podczas procesu zamawiania.

Co oznaczają obroty netto?

Obrót netto to rzeczywista kwota faktury zapłacona bez podatków i kosztów wysyłki. Ponadto, zwrócone zamówienia zostaną również odjęte od obliczonej kwoty netto.

Co się stanie, jeśli moje obroty będą sezonowe?

Nie ma problemu, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy osiągniecie obroty netto na odpowiednim poziomie rabatu, zniżka ta zostanie zachowana przez okres co najmniej 12 miesięcy. 

Są jeszcze inne zalety?

Oferujemy również ekskluzywne indywidualne oferty na Wasze wystawy/projekty/duże zamówienia. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Jak mogę ubiegać się o wyższą zniżkę?

Jeśli uważacie, że kwalifikujecie się do wyższej zniżki, to wystarczy odpowiedzieć na nasz e-mail, w którym otrzymaliście swój voucher. Sprawdzimy wtedy Wasze zgłoszenie indywidualnie.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich użytkowanie. Dalsze informacje odnośnie cookies można znaleźć tutaj.
OK