Zostań resellerem w Saal Digital

Tylko do 31.01.2019

30 % rabatu

na fotoksiążki, pudełka prezentowe, fotoobrazy, fotokartki, fotokalendarze oraz fotoprezenty.

10 % rabatu

Odbitki, plakaty i FineArt

Dla fotografów i agencji

Jesteś fotografem, masz agencję, studio fotograficzne, czy tego typu przedsiębiorstwo? Chcesz sprzedawać swoim klientom profesjonalne fotoprodukty w najwyższej jakości? Jeśli tak, to Saal Digital jest właściwym partnerem! Założyłaś/-eś firmę? Chętnie Cię wesprzemy 10% zniżką. W zależności od ilości składanych zamówień, dopasujemy ten rabat.

Warunki w pigułce

  • Po rejestracji otrzymasz swój osobisty kupon, który możesz wykorzystać przy kolejnych zamówieniach. Wtedy zniżka zostanie odliczona.
  • Do 31.01.2019: 30 % zniżki na fotoksiążki, opakowania prezentowe, fotoobrazy, kartki, kalendarze i fotoprezenty. 10% zniżki na odbitki, plakaty i FineArt.
  • Nie wymagamy minimalnych obrotów ani żadnych opłat.
  • Obowiązuje umowa o przetwarzaniu danych dot. zamówień z Saal Digital Fotoservice GmbH

Zalety bycia resellerem

Strefa profesjonalistów

W zakładce dla profesjonalistów znajdziesz informacje na temat wymiarów, kalibracji monitora i tworzenia plików. Dzięki pluginom Saal Design dla programów Adobe Photoshop oraz Adobe InDesign możesz projektować w wybranej przez Ciebie aplikacji, aby następnie wgrać projekt przez nasz webshop i zamówić dany produkt.

Profil ICC

Zarządzanie kolorem dla profesjonalistów. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, pracujemy zgodnie z ICC. Zachęcamy do korzystania z profili ICC podczas kalibrowania, aby uzyskać jak najlepsze kolory.

Program dot. produktów przykładowych

Musterprodukteprogramm

50% rabatu na  produkty przykładowe. Zaprojektuj Twoje indywidualne portfolio i zaprezentuj Twoim klientom produkt wysokiej jakości, jak np. fotoksiążkę, fotoobraz czy fotokartkę.

Professional Line

Zaoferuj swoim klientom coś szczególnego. Ręcznie wykonane, w pokryciu z eko skóry i bez logo producenta. Produkty Professional Line z elegancką okładką ze szkła akrylowego i eko skóry nadają szczególnego wyglądu fotoksiążce. Pudełko prezentowe wysokiej jakości sprawi, że prezentacja będzie jeszcze bardziej efektowna.

Zgłoś się teraz

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Jeśli tak, to wypełnij formularz i kliknij na Wyślij. Następnie otrzymasz od nas Twój osobisty kupon.

 

 

Proszę czekać: przesyłanie danych.


Twoje dane zostały przesłane z powodzeniem. Dziękujemy za Twoją wiadomość.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na ich użytkowanie. Dalsze informacje odnośnie cookies można znaleźć tutaj.
OK