10% zniżki edukacyjnej na Twoje zamówienia!

Zgłoś się po rabat!

Jesteś uczniem lub studentem?*

Chcesz, aby produkty foto towarzyszyły Twoim projektom już w czasie nauki? A może zakładasz w czasie studiów działalność gospodarczą i oferujesz Twoim klientom różne produkty foto?

Saal Digital wspomoże Cię w tym! Damy Ci 10% zniżki na czas całej Twojej edukacji*. Po zgłoszeniu się do nas otrzymasz specjalny kod rabatowy, który możesz zrealizować wpisując go w wyznaczone pole podczas składania kolejnych zamówień. Zniżka zostanie natychmiast odliczona od rachunku.

Twoje korzyści:

 • Zgłoś się a otrzymasz od razu osobisty kod rabatowy ze zniżką 10 %
 • Zniżka obowiązuje na fotoksiążki, fotokalendarze, fotoobrazy, kartki i fotoprezenty
 • Kod rabatowy możesz zrealizować podczas składania każdego zamówienia, rabat zostanie natychmiast odliczony od kwoty całkowitej
 • Możesz bezpiecznie płacić przez PayPal lub kartą kredytową Visa bądź Mastercard
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia czy opłat

*Dolna granica wieku to 14 lat.

Zgłoś się teraz!

Aby otrzymać Twój osobisty kod rabatowy, prosimy o wypełnienie i wysłanie do nas następującego formularza:

 

 

Twoje dane zostały przesłane z powodzeniem. Dziękujemy za Twoją wiadomość.
 • Proszę wgrać legitymację studencką lub zaświadczenie o uczęszczaniu na uczelnię wyższą.
 • image/*,application/pdf,application/msword,application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document,text/plain,application/x-zip-compressed Format pliku jest niedozwolony. 5 Osiągnięto maksymalną ilość przesyłanych plików. 4MB Maksymalna dozwolona wielkość pliku to 4 MB.
  Legitymacja szkolna/studencka
 •  
 • Chcę otrzymać ekskluzywne nowości związane ze zniżką dla studentów
Wyślij
Proszę poprawnie wypełnić wszystkie pola zaznaczone na czerwono.
Proszę, popraw Twój adres e-mail.

Wspieramy Cię przy Twoich projektach

Oprócz zniżki edukacyjnej, wspieramy Cię również przy wystawach lub w przypadku większych zamówień! Na adres marketing(at)saal-digital.pl możesz nam przysłać mail z informacjami odnośnie Twojego projektu oraz Twoje pomysły, w jaki sposób moglibyśmy Cię wesprzeć! Zgłosić możesz się również, gdy np. na studiach potrzebujesz materiałów lub przykładowych produktów. Cieszymy się na kontakt z Tobą!

 

 

Dlaczego Saal Digital?

1. Bezpośrednio od producenta

Nasze produkty są produkowane bezpośrednio u nas. Jak tylko dostaliśmy Twoje zamówienie, zaczynamy możliwie jak najszybciej jego realizację. Już po 1-2 dniach roboczych Twoje fotoprodukty są gotowe do wysyłki!

2. Fotoprodukty bez logo

Wszystkie nasze artykuły oferujemy bez logo producenta. Dzięki temu możesz zaoferować Twoim klientom neutralne portfolio z Twoimi zdjęciami i własnym logo!

3. Gwarancja zadowolenia Saal Digital

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejsza czescia filozofii naszej firmy. Jesli nie bedziesz zadowolony, nasi pracownicy pomoga Ci wspólnie znalezc szybkie i zadowalajace rozwiazanie.