Krótki przewodnik: Utwórz, udostępnij i sprzedaj galerię

Krótki przewodnik: Utwórz, udostępnij i sprzedaj galerię

Oto prosty przewodnik krok po kroku dotyczący tworzenia i udostępniania galerii. Dla każdego kroku znajdziesz również odpowiednie wpisy ze szczegółowymi objaśnieniami:

  1. Przejdź do menu Galerie i kliknij przycisk Dodaj. Wpisz tytuł swojej galerii i kliknij przycisk Utwórz.
  2. Twoja galeria jest teraz utworzona i pusta w menu Galerie. Kliknij ją, aby ją otworzyć.
    Menu Galerie
  3. Kliknij przycisk Dodaj, a następnie przycisk Dodaj obrazy, aby wybrać zdjęcia z urządzenia lokalnego lub zasobu online.
  4. Domyślnie jeden obraz jest wybrany jako obraz główny. Możesz go edytować lub zmienić, klikając przyciski nad obrazem w prawej kolumnie.
  5. Dostosuj wyświetlanie galerii i włącz funkcje, takie jak znaki wodne lub uwagi, klikając Ustawienia galerii w prawej kolumnie.
  6. Aby włączyć udostępnianie, kliknij przycisk Ustawienia udostępniania w prawej kolumnie. Po włączeniu możesz skonfigurować opcje, takie jak udostępniony tytuł i opis. Utworzony zostanie link udostępniony, który możesz udostępnić swoim kontaktom przy użyciu preferowanej metody. Kliknij Zapisz, aby aktywować udostępnianie.
  7. Zezwól na zamawianie zdjęć w galerii, klikając Ustawienia sprzedaży. Po włączeniu możesz wybrać cennik, dodać promocje i nie tylko. Po skonfigurowaniu wszystkiego kliknij Zapisz, aby umożliwić zakup Fotozestawów w galerii zgodnie z konfiguracją i cenami, które ustawiłeś.

Galeria

Po skonfigurowaniu galerii możesz kliknąć przycisk Otwórz, aby uzyskać dostęp do udostępnionego łącza i sprawdzić swoją galerię. Pamiętaj, aby udostępnić link do galerii swoim klientom za pośrednictwem menu Ustawienia udostępniania lub w inny preferowany sposób. A jeśli skonfigurowałeś galerię do zakupów, miej oko na swoje pierwsze zamówienie. Możesz śledzić wszystkie zamówienia w menu Zarządzanie zamówieniami w panelu Sprzedaż.

 

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz:

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz: