Mini Leporello

Mini Leporello

Mini Leporello znajdziesz w menu wyboru produktów w Kartkach. Po wybraniu otworzy się konfigurator. Możesz wybierać spośród kilku formatów, każdy z określoną liczbą stron. Możesz wybrać ilość lub wprowadzić liczbę w polu Niestandardowe. Co więcej, możesz także wybierać między różnymi rodzajami papieru. Po skonfigurowaniu naciśnij przycisk Design.

Mini Leporello configurator

Otworzy się kreator z pustym Mini Leporello, który możesz zaprojektować. Podobnie jak w przypadku innych produktów fotograficznych, możesz wybrać linię Projektuj == Linie Projektuj, wybrać jeden z szablonów i dostosować go do swoich potrzeb.

Składanie Mini Leporello, przód i tył

Wszystkie Mini Leporello mają dwa obszary do zaprojektowania: Przód i Tył, widoczne w dolnym menu. Każdy obszar zawiera określoną liczbę stron, w zależności od wybranej konfiguracji. Strony są oznaczone prowadnicami odpowiadającymi obszarom składania. Zwróć uwagę, że liczba stron określa położenie przodu i tyłu Mini Leporello. W przypadku 8- i 12-stronicowych Mini Leporello przód i tył znajdują się w tym samym obszarze (przód).

12 pages Mini Leporello in designer

12 pages Mini Leporello folded

W przypadku 10-stronicowego Mini Leporello przód znajduje się w przednim obszarze projektowania, a tył w tylnym obszarze projektowania.

10 pages Mini Leporello in designer

10 pages Mini Leporello folded