Udostępnianie projektu

Udostępnianie projektu

Istnieje kilka opcji udostępniania projektów, w zależności od potrzeb. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest włączenie udostępniania. Jest kilka miejsc, w których możesz włączyć tę opcję. Podczas projektowania projektu w górnym menu projektanta znajdziesz przycisk Udostępnij.

Designer with Professional Line

W panelu Projekty, jeśli rozwiniesz menu jednego z projektów, pojawi się kilka opcji. Znajdziesz tam przycisk Ustawienia udostęp niania.

Projects panel drop down menu

Kiedy wybierzesz projekt, po prawej stronie pojawi się menu zawierające wszystkie informacje na jego temat. Znajdziesz tam również przycisk Ustawienia udostępniania.

Right menu of the Projects panel

Po kliknięciu w Ustawienia udostępniania pojawi się menu podręczne. W tym miejscu musisz aktywować udostępnianie.

Activate Share Project

Po aktywacji pojawią się różne opcje, dzięki którym będziesz mógł dostosować sposób udostępniania projektu.

Share Project menu

Jeśli chcesz, możesz zabezpieczyć go hasłem. Będziesz musiał ręcznie podać użytkownikom hasło, aby mogli uzyskać dostęp do projektu. Podobnie jak w przypadku galerii, tutaj będzie dostępne udostępnione łącze do twojego projektu. Możesz skopiować i wkleić to łącze ręcznie lub po prostu kliknąć Otwórz. W ten sposób otworzysz link udostępniony do swojego projektu i będziesz mógł zobaczyć, jak będą go widzieć użytkownicy.
Poniżej udostępnionego linku znajdziesz różne opcje wysyłania i udostępniania projektu użytkownikom. Możesz skopiować link udostępniony, aby wysłać go do wybranych przez siebie użytkowników za pomocą preferowanej metody lub platformy. Możesz kliknąć na Wyślij pocztą elektroniczną, aby wysłać link pocztą elektroniczną, korzystając z domyślnego oprogramowania pocztowego wybranego na twoim urządzeniu. Możesz też wysłać udostępnione łącze do swoich kontaktów bezpośrednio z Photo Portalu, klikając opcję Udostępnij kontaktom. W sekcji Pokaż ustawienia zaawansowane znajdziesz opcję dodawania tłumaczeń.

Translations menu

Po skonfigurowaniu projektu kliknij przycisk Zapisz. Zobaczysz, że status twojego projektu uległ zmianie.

Project status

 

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz:

Twoje ustawienia językowe nie odpowiadają językowi tej witryny. Wybierz: