Wybór produktów

Wybór produktów

Za pośrednictwem Saal Digital możliwe jest drukowanie obrazów na szerokiej gamie produktów. Każdy z nich oferuje różne narzędzia dostosowywania, w zależności od charakterystyki produktu. Po uruchomieniu oprogramowania komputerowego pierwszą rzeczą, która się otworzy, jest Wybór produktu. Tutaj znajdziesz główne kategorie produktów. Należą do nich Odbitki, Fotoksiążki, Fotoobrazy, Kartki i wiele innych.

Okno wyboru produktu

Każda kategoria produktów ma kilka podkategorii. Na przykład, wybierając Fotoksiążki, zobaczysz różne podkategorie, takie jak Fotoksiążka w twardej oprawie, Profesjonalna fotoksiążka liniowa, Albumy portfolio itp.

Okno wyboru Fotoksiążki

Ze względu na szeroką gamę produktów, mogą istnieć nawet podkategorie w podkategoriach, w zależności od artykułu. W tym przykładzie wybranie opcji Profesjonalna fotoksiążka liniowa spowoduje wyświetlenie opcji formatu dla tego produktu. Kliknięcie dowolnej z nich przeniesie Cię do konfiguracji produktu. Na przykład w przypadku Fotoksiążek możesz wybrać różne opcje dla materiału okładki, stron, czy dołączyć opakowanie prezentowe itp. Kliknięcie przycisku Projekt spowoduje otwarcie kreatora z wybranym produktem i konfiguracją do zaprojektowania.

Panel konfiguracji Profesjonalnej fotoksiążki liniowej 30 x 30

Po wybraniu kategorii produktu u góry pojawi się nazwa wybranego produktu. Działa to również jako nawigator. Kliknięcie dowolnej nazwy kategorii spowoduje powrót do menu wyboru kategorii. Dzięki temu możesz przewijać różne kategorie i podkategorie, aby wybrać najlepszy produkt i konfigurację dla swoich obrazów. Na przykład, po wybraniu Plakaty/FineArt > FineArt > Dostosuj FineArt zostaniesz przeniesiony do panelu konfiguracji.

Panel konfiguracji FineArt

Kliknięcie tytułu Plakaty/FineArt u góry przeniesie cię z powrotem do menu kategorii, gdzie możesz wybrać inną kategorię, taką jak Zdjęcie w zmiennej ramie.

Okno wyboru Plakaty i FineArt