Fotokalendarze ścienne

Połączenie dekoracji i organizacji

Dekoracja, która zmienia się co miesiąc

Dekoracja, która zmienia się co miesiąc

Dzięki fotokalendarzowi ściennemu nie tylko łatwiej zapanujesz nad zadaniami i wydarzeniami, które będą zawsze w zasięgu wzroku, ale także wprowadzisz do pomieszczenia dynamiczny element dekoracyjny, który każdego miesiąca będzie cieszył oczy nowym wyglądem. Wysokiej jakości materiały oraz łączenie za pomocą spirali z zawieszką ułatwiają obracanie stron.

Wybierz rozmiar idealny dla siebie

Dobierz idealne wykończenie

photoproduct

Kalendarze fotograficzne

Zaprezentuj swoje zdjęcia na papierze fotograficznym Fujifilm Crystal Archive DP II, dostępnym w wersji błyszczącej, matowej i jedwabistej. Papier wyróżnia się trwałością i doskonałym odwzorowaniem barw.

Kalendarze drukowane

Kalendarze drukowane

Dzięki drukowi cyfrowemu odręczne notatki umieszczane w kalendarzu są bardziej czytelne, ponieważ papier szybko wchłania tusz. Spośród dostępnych opcji wybierz tę, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania – od powierzchni matowych po tekstury naturalne w dotyku.

Zainspiruj się naszą galerią!

Wybierz styl Twojego kalendarza spośród szerokiej gamy wzorów

Wybierz styl Twojego kalendarza spośród szerokiej gamy wzorów

Stwórz w pełni spersonalizowany kalendarz

Wybierz własne kolory

Wybierz własne kolory

Możesz dowolnie dobierać kolory tekstu, tła, świąt i niedziel, a także stopień ich przezroczystości. Dzięki temu możesz stworzyć kalendarz całkowicie według własnych upodobań, a nawet dopasować jego elementy do kolorów na zdjęciach.

Dodaj święta i ważne daty

Dodaj święta i ważne daty

W menu „Dni świąteczne” znajduje się gotowa lista świąt dla wybranego kraju i jego regionów. Listę tę można w prosty sposób modyfikować i rozszerzać. Innymi słowy, możesz usuwać i dodawać święta, urodziny oraz inne ważne daty.

Dostosuj wielkość tabelki kalendarza

Dostosuj wielkość tabelki kalendarza

W zależności od układu kalendarza rozmiar tabelki z datami można zmienić, określając wartość procentową. Możesz ją zmniejszyć, aby zdjęcie grało główną rolę w każdym miesiącu, lub powiększyć, aby ułatwić planowanie i poprawić widoczność ważnych dat.

Udostępnij kalendarz

Udostępnij kalendarz

Wystarczy kilka kliknięć, aby udostępnić kalendarz dowolnej osobie. Mogą to być Twoi bliscy, którzy chcieliby go obejrzeć, podzielić się uwagami lub zamówić taki sam dla siebie, albo klienci, którym chcesz sprzedać stworzony przez siebie kalendarz.

Dlaczego warto wybrać Saal Digital?

Jesteśmy wielkimi pasjonatami fotografii i prowadzimy profesjonalne laboratorium fotograficzne. Nieustannie doskonalimy nasze produkty, wciąż podnosząc standardy i odpowiadając na potrzeby klientów. Świadczymy nowoczesne usługi przez internet, specjalizując się w wysokiej jakości produktach fotograficznych, takich jak personalizowane fotokalendarze ścienne, biurkowe i rodzinne.

Brak logo producenta

Brak logo producenta

Żaden z naszych produktów nie zawiera naszego logo. Otrzymasz całkowicie neutralny produkt.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nawet się nie obejrzysz, a otrzymasz zamówiony fotoprodukt. Realizacja wymaga zaledwie kilku dni roboczych, więc nie będziesz czekać długo.

Satysfakcja gwarantowana

Satysfakcja gwarantowana

Zamawianie w Saal Digital przebiega bezstresowo. To dlatego, że zadowolenie klientów stanowi fundament filozofii naszej firmy.

Zamawianie bez ryzyka

Zamawianie bez ryzyka

Oferujemy szeroki wybór bezpiecznych sposobów płatności za zamówienia. Możesz wybrać polecenie zapłaty, płatność kartą kredytową lub usługę PayPal.

Profesjonalna jakość

Profesjonalna jakość

Stawiamy na produkty najwyższej klasy, starając się zawsze oferować naszym klientom to, co najdoskonalsze. Twoje zdjęcia są w najlepszych rękach!

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz