Fotokalendarze rodzinne

Organizacja dla każdego w zasięgu wzroku

Wspaniały sposób na organizację czasu dla całej rodziny

Wspaniały sposób na organizację czasu dla całej rodziny

Pomóż członkom swojej rodziny lepiej planować zadania i pamiętać o ważnych datach, tworząc dla nich fotokalendarz ze spersonalizowanymi kolumnami dla każdej z osób. Jedno spojrzenie wystarczy, aby sprawdzić wydarzenia wszystkich członków rodziny w danym miesiącu, a jednocześnie przypomnieć sobie najlepsze wspólne chwile.

Wybierz rozmiar idealny dla siebie

Wybierz preferowaną opcję wykończenia kalendarza rodzinnego

Wybierz preferowaną opcję wykończenia kalendarza rodzinnego

Kalendarz miesięczny

Opcja kalendarza miesięcznego zapewnia standardowy kalendarz z dniami tygodnia. Wyświetlane są również święta i dni tygodnia.

kalendarz miesięczny
kalendarz całoroczny

Zainspiruj się naszą galerią!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Stwórz w pełni spersonalizowany kalendarz

Jedna kolumna dla każdego członka rodziny

Jedna kolumna dla każdego członka rodziny

Dodaj tyle kolumn, ile potrzeba dla wszystkich członków rodziny, maksymalnie osiem. Możesz spersonalizować tytuł kolumny, wpisując w nim imię danej osoby, i dodać wydarzenia dotyczące tej osoby bezpośrednio do kalendarza.

Wybierz własne kolory

Wybierz własne kolory

Możesz dowolnie dobierać kolory tekstu, tła, świąt i niedziel, a także stopień ich przezroczystości. Dzięki temu możesz stworzyć kalendarz całkowicie według własnych upodobań, a nawet dopasować jego elementy do kolorów na zdjęciach.

Dodaj święta i ważne daty

Dodaj święta i ważne daty

Po wybraniu kraju i regionu możesz dodać do kalendarza gotową listę dni świątecznych. Lista ta pozwala na pełną personalizację. Oznacza to, że możesz usuwać znajdujące się na niej daty oraz dodawać inne wydarzenia ważne dla całej rodziny lub dla poszczególnych jej członków.

Jak utworzyć kalendarz rodzinny

W tym krótkim filmie pokażemy Ci, jak utworzyć kalendarz rodzinny z wieloma kolumnami dla członków Twojej rodziny.

Dlaczego warto wybrać Saal Digital?

Jesteśmy wielkimi pasjonatami fotografii i prowadzimy profesjonalne laboratorium fotograficzne. Nieustannie doskonalimy nasze produkty, wciąż podnosząc standardy i odpowiadając na potrzeby klientów. Świadczymy nowoczesne usługi przez internet, specjalizując się w wysokiej jakości produktach fotograficznych, takich jak personalizowane fotokalendarze ścienne, biurkowe i rodzinne.

Brak logo producenta

Brak logo producenta

Żaden z naszych produktów nie zawiera naszego logo. Otrzymasz całkowicie neutralny produkt.

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Nawet się nie obejrzysz, a otrzymasz zamówiony fotoprodukt. Realizacja wymaga zaledwie kilku dni roboczych, więc nie będziesz czekać długo.

Satysfakcja gwarantowana

Satysfakcja gwarantowana

Zamawianie w Saal Digital przebiega bezstresowo. To dlatego, że zadowolenie klientów stanowi fundament filozofii naszej firmy.

Zamawianie bez ryzyka

Zamawianie bez ryzyka

Oferujemy szeroki wybór bezpiecznych sposobów płatności za zamówienia. Możesz wybrać polecenie zapłaty, płatność kartą kredytową lub usługę PayPal.

Profesjonalna jakość

Profesjonalna jakość

Stawiamy na produkty najwyższej klasy, starając się zawsze oferować naszym klientom to, co najdoskonalsze. Twoje zdjęcia są w najlepszych rękach!

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz