Fotokalendarze rodzinne

Organizacja dla każdego w zasięgu wzroku

Wspaniały sposób na organizację czasu dla całej rodziny

Pomóż członkom swojej rodziny lepiej planować zadania i pamiętać o ważnych datach, tworząc dla nich fotokalendarz ze spersonalizowanymi kolumnami dla każdej z osób. Jedno spojrzenie wystarczy, aby sprawdzić wydarzenia wszystkich członków rodziny w danym miesiącu, a jednocześnie przypomnieć sobie najlepsze wspólne chwile.

Photoproduct

Wybierz rozmiar idealny dla siebie

Wybierz preferowaną opcję wykończenia kalendarza rodzinnego

Kalendarze fotograficzne

Zaprezentuj swoje zdjęcia na papierze fotograficznym Fujifilm Crystal Archive DP II, dostępnym w wersji błyszczącej, matowej i jedwabistej. Papier wyróżnia się trwałością i doskonałym odwzorowaniem barw.

Photoproduct

Kalendarze drukowane

Dzięki drukowi cyfrowemu odręczne notatki umieszczane w kalendarzu są bardziej czytelne, ponieważ papier szybko wchłania tusz. Spośród dostępnych opcji wybierz tę, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania – od powierzchni matowych po tekstury naturalne w dotyku.

Photoproduct
gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Stwórz w pełni spersonalizowany kalendarz

Jedna kolumna dla każdego członka rodziny

Dodaj tyle kolumn, ile potrzeba dla wszystkich członków rodziny, maksymalnie osiem. Możesz spersonalizować tytuł kolumny, wpisując w nim imię danej osoby, i dodać wydarzenia dotyczące tej osoby bezpośrednio do kalendarza.

Photoproduct

Wybierz własne kolory

Możesz dowolnie dobierać kolory tekstu, tła, świąt i niedziel, a także stopień ich przezroczystości. Dzięki temu możesz stworzyć kalendarz całkowicie według własnych upodobań, a nawet dopasować jego elementy do kolorów na zdjęciach.

Photoproduct

Dodaj święta i ważne daty

Po wybraniu kraju i regionu możesz dodać do kalendarza gotową listę dni świątecznych. Lista ta pozwala na pełną personalizację. Oznacza to, że możesz usuwać znajdujące się na niej daty oraz dodawać inne wydarzenia ważne dla całej rodziny lub dla poszczególnych jej członków.

Photoproduct

Jak stworzyć kalendarz rodzinny

W tym krótkim filmie pokażemy, jak stworzyć kalendarz rodzinny z zastosowaniem oddzielnych kolumn dla poszczególnych członków rodziny

Dlaczego warto wybrać Saal Digital?

Jesteśmy wielkimi pasjonatami fotografii i prowadzimy profesjonalne laboratorium fotograficzne. Nieustannie doskonalimy nasze produkty, wciąż podnosząc standardy i odpowiadając na potrzeby klientów. Świadczymy nowoczesne usługi przez internet, specjalizując się w wysokiej jakości produktach fotograficznych, takich jak personalizowane fotokalendarze ścienne, biurkowe i rodzinne.

usp-heading

Brak logo producenta

Na żadnym z produktów nie umieszczamy naszego logo. Otrzymujesz całkowicie neutralny produkt, bez żadnych symboli odwracających uwagę.

usp-heading2

Szybka dostawa

Nawet się nie obejrzysz, a otrzymasz zamówiony fotoprodukt. Realizacja wymaga zaledwie kilku dni roboczych, więc nie będziesz czekać długo.

usp-heading3

Satysfakcja gwarantowana

Zamawianie w Saal Digital przebiega bezstresowo. To dlatego, że zadowolenie klientów stanowi fundament filozofii naszej firmy.

usp-heading

Zamawianie bez ryzyka

Oferujemy szeroki wybór bezpiecznych sposobów płatności za zamówienia. Możesz wybrać polecenie zapłaty, płatność kartą kredytową lub usługę PayPal.

usp-heading2

Profesjonalna jakość

Stawiamy na produkty najwyższej klasy, starając się zawsze oferować naszym klientom to, co najdoskonalsze. Twoje zdjęcia są w najlepszych rękach!

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz