Fotokalendarze biurkowe

Jedyny taki kalendarz na biurko

Photoproduct

Kalendarze biurkowe

Nasze fotokalendarze biurkowe mają wysokiej jakości łączenie ze spirali oraz stabilną tekturową podstawę – będą doskonałą ozdobą stolika, komody lub półki. Zadbaj o doskonałą organizację dnia, mając kalendarz zawsze pod ręką. Kalendarz biurkowy sprawdzi się idealnie – postaw go na przykład na biurku lub na stoliku nocnym, aby móc zerknąć na niego w dowolnej chwili. To nie tylko praktyczny gadżet – to również świetny sposób, aby co miesiąc odświeżać różne wspomnienia.

Kalendarze w formacie idealnie pasującym na Twoje biurko

Photoproduct

Rodzaje papieru dla kalendarzy biurkowych

Wybierz jeden z naszych papierów premium, gwarantujących wysoką jakość wydruków. Kalendarze drukowane to idealne rozwiązanie, jeśli zamierzasz na nich pisać długopisem lub ołówkiem, ponieważ zapewniają one bardzo dobrą czytelność. Najlepiej sprawdzi się wykończenie matowe lub z teksturą.

Zainspiruj się naszą galerią!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Wybierz styl Twojego kalendarza spośród szerokiej gamy wzorów

Photos

Stwórz w pełni spersonalizowany kalendarz

Photoproduct

Użyj ulubionych kolorów

W pełni spersonalizuj swój kalendarz biurkowy, wybierając kolory dni roboczych, świąt, niedziel i ważnych prywatnych dat. Możesz także dobrać preferowany kolor tła oraz stopień jego przezroczystości.

Photoproduct

Dodaj święta i prywatne wydarzenia

W menu „Dni świąteczne” znajdziesz gotową listę świąt dla wybranego kraju i regionu. Listę tę możesz dowolnie rozszerzać i modyfikować, usuwając lub dodając własne daty, takie jak urodziny, rocznice oraz ważne wydarzenia.

Photoproduct

Wybierz rozmiar tabelki kalendarza

Możesz dowolnie dostosować jej rozmiar, w zależności od tego, czy chcesz więcej przestrzeni na zdjęcia, czy też wolisz przeznaczyć więcej miejsca na dni miesiąca.

Photoproduct

Udostępnij kalendarz

Wystarczy kilka kliknięć, aby udostępnić kalendarz dowolnej osobie. Mogą to być Twoi bliscy, którzy chcieliby go obejrzeć, podzielić się uwagami lub zamówić taki sam dla siebie, albo klienci, którym chcesz sprzedać stworzony przez siebie kalendarz.

Dlaczego warto wybrać Saal Digital?

Jesteśmy wielkimi pasjonatami fotografii i prowadzimy profesjonalne laboratorium fotograficzne. Nieustannie doskonalimy nasze produkty, wciąż podnosząc standardy i odpowiadając na potrzeby klientów. Świadczymy nowoczesne usługi przez internet, specjalizując się w wysokiej jakości produktach fotograficznych, takich jak personalizowane fotokalendarze ścienne, biurkowe i rodzinne.

usp-heading

Brak logo producenta

Na żadnym z produktów nie umieszczamy naszego logo. Otrzymujesz całkowicie neutralny produkt, bez żadnych symboli odwracających uwagę.

usp-heading2

Szybka dostawa

Nawet się nie obejrzysz, a otrzymasz zamówiony fotoprodukt. Realizacja wymaga zaledwie kilku dni roboczych, więc nie będziesz czekać długo.

usp-heading3

Satysfakcja gwarantowana

Zamawianie w Saal Digital przebiega bezstresowo. To dlatego, że zadowolenie klientów stanowi fundament filozofii naszej firmy.

usp-heading

Zamawianie bez ryzyka

Oferujemy szeroki wybór bezpiecznych sposobów płatności za zamówienia. Możesz wybrać polecenie zapłaty, płatność kartą kredytową lub usługę PayPal.

usp-heading2

Profesjonalna jakość

Stawiamy na produkty najwyższej klasy, starając się zawsze oferować naszym klientom to, co najdoskonalsze. Twoje zdjęcia są w najlepszych rękach!

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz