Kalendarze biurkowe od Saal Digital

Kalendarz jedyny w swoim rodzaju - zrobiony idealnie na Twoje biurko

Photos
W fotokalendarzach zdjęcia są ostre, detale odpowiadają oryginałowi Saal Digital zwycięzca testu kategoria fotokalendarze Fotokalendarz ocena bardzo dobra Jakość druku & wierność kolorów: wyśmienita

Spersonalizowany kalendarz na Twoje biurko

Zaprojektuj Twój fotokalendarz według własnch gustów. Wybierz swojego faworyta spośród różnych formatów, powierzchni i designów kalendarza.

Ten kalendarz nadaje się idealnie na biurko, szafkę czy regał. Na 13 stronach masz możliwość przedstawienia co miesiąc Twojego ulubionego motywu, zdjęć rodziny czy też ujęć z urlopu. Kalendarz na biurko obejmuje kartkę kalendarzową na każdy miesiąc oraz dodatkowo jedną kartkę wierzchnią, którą możesz indywidualnie dopasować. Kalendarz stoi na kartonowej podstawie.

Swoboda projektowania

Oprócz dowolnego miesiąca- i roku startowego, możesz dopasować dni świąteczne oraz kolor tekstu i tła Twojego kalendarza. Do wyboru są trzy rodzaje pól z datami. Możesz wybrać między zaokrąglonym, prostym oraz łukowatym polem. Równie łatwo dają się zmienić przezroczystość czy kolory pól z datami, jak również dodawanie klipartów.

Wszystkie kalendarze na biurko łączone są wysokiej jakości spiralą. Łączenie to,  nazywane również Wire-O, jest eleganckim a zarazem stabilnym sposobem na mocowanie kart kalendarza.

Kalendarz na biurko z prostym układem dat

Prosty i szykowny

Postaw Twój motyw w centrum uwagi. Prosty układ dat i subtelny wygląd uzupełniają Twoje zdjęcie. Tabela z datami ma szerokość całego kalendarza, co łączy prosty design z elegancją.

Twój fotokalendarz to niepowtarzalny egzemplarz: er als absolutes Einzelstück: oprócz koloru niedziel i świat zmieniaj też tło kalendarza.

Zaokrąglona tabela z datami

Tabela z datami tego kalendarza jest zaokrąglone, co widać na jego rogach. Każda z dat przedstawiona jest przejrzyście w rzędzie. Dodawać możesz swobodnie dni świąteczne i numery tygodni.

Kontynuuj personalizację Twojego kalendarza korzystając z możliwości zmiany koloru tła. Ponadto możesz ustawić przezroczystość, żeby Twój motyw był widoczny lub też nie

Kalendarz biurowy zaokrąglony
Kalendarz na biurko łukowaty

Łukowaty i nowoczesny design

Zaprojektuj kalendarz z łukowatym polem dat, aby nadać Twojemu kalendarzowi nowoczesnego wyglądu. Łuk rzuca się w oczy i góruje nad użytym motywem.

Ponadto dostępne są możliwości edycji pola dat, jak np. dopasowanie koloru, oprawienie zdjęć w ramki czy też dodanie klipartów.

Bez tabeli z datami - dla profesjonalistów do indywidualnego zaprojektowania

Kalendarz na biurko możesz również wybrać bez gotowej tabeli z datami. Ta możliwość nadaje się idealnie dla profesjonalistów, którzy chcą stworzyć absolutnie niespotykany egzemplarz, którego nie da się pomylić z innym.

Oprócz wyboru dwunastu zdjęć masz również możliwość dopasowania kalendarza do Twoich potrzeb i upodobań. Wybieraj kolory i projektuj wygląd stron.

Kalendarz na biruko można zamówić również bez gotowego pola dat.

Dowolny wybór kolorów

Oprócz miesiąca, który wybierzesz, możesz dopasować kolor tekstu i tła oraz świąt i niedziel według własnych upodobań.

Przy tym możesz zmieniać przezroczystość pól oraz dodawać własne pliki PNG (również z możliwością dopasowania transparencji).

Dopasuj wielkość pola z datami

Pole z datami fotokalendarza możesz indywidualnie dopasować.

W zależności od rodzaju fotokalendarza, możesz procentowo dopasować wielkość pola z datami. Zmniejszając je wyeksponujesz bardziej Twój motyw. Jeśli natomiast powiększysz daty, postawisz na pierwszym planie terminy, urodziny i inne okazje. 

Oprócz dowolnego miesiąca- i roku startowego możesz wybrać kolor tła i czcionki dla dni powszednich oraz świąt i niedziel.

Dni wolne i indywidualne terminy

Dni świąteczne

W menu "dni świąteczne" możesz dodać listę ze świętami. Lista jest dostępna dla wielu europejskich państw i dla każdego regionu.

Lista z dniami świątecznymi może zostać łatwo dopasowana i rozszerzona. W prosty sposób możesz wyciąć poszczególne święta lub dodać dni wolne, urodziny czy inne ważne terminy.

Zamów teraz
Zamów teraz