Wyślij wiadomość na kartce

Możliwość zaprojektowania dwóch stron

Cards
Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Card and envelope

Projektuj swoje kartki za pomocą naszego oprogramowania

Kartki są dostępne w wielu formatach i w orientacji poziomej lub pionowej. Zarówno przód, jak i tył można zaprojektować w naszym oprogramowaniu. Znajdziesz tam również szablony projektów dla popularnych tematów, takich jak Save The Date czy kartki z zapowiedzią urodzin.

W pigułce

  • Trzy formaty o różnych orientacjach
  • W formatach kwadratowym, pionowym lub poziomym
  • Do wyboru trzy powierzchnie: klasyczna, perłowa lub z teksturą
  • Dwie strony do zaprojektowania
  • Na życzenie z kopertą
  • Darmowa kartka próbna
Formats

Różne możliwości projektowania

Oprogramowanie Saal Design oferuje szeroki wybór narzędzi i szablonów, które pomogą ci w łatwy sposób stworzyć unikalny projekt, wykorzystując twoje osobiste zdjęcia i wiadomości. Kartki możesz tworzyć z wielu różnych powodów, na przykład, aby ogłosić ślub, zaprosić ludzi na specjalne wydarzenie lub podziękować im za coś, co zrobili.

Indywidualna konfiguracja kartek

Wolną rękę dajemy Ci nie tylko podczas projektowania kartek. Również przy konfiguracji możesz wybierać między papierami klasycznym, perłowym lub z teksturą oraz między różnymi formatami. Oprócz tego możesz wpisać w konfiguratorze indywidualną ilość kartek, którą chcesz zamówić.

Photoproduct

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Photoproduct

Struktura

Papier "Structured" (300g/m²) nie tylko nadaje Twoim kartom charakter, ale także nadaje im wyraźną fakturę w dotyku. Sześciokolorowy nadruk zapewnia efektowne kolory.

Photoproduct

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz