Wyślij wiadomość na kartce

Możliwość zaprojektowania dwóch stron

Cards
Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Card and envelope

Projektowanie kartek z naszą aplikacją

Kartki dostępne są w wielu formatach w pionie lub poziomie. W naszej aplikacji zaprojektować można zarówno stronę przednią, jak i tylną. Znajdziesz tam również szablony np. do kartek save-the-date lub do kartek urodzinowych.

W pigułce

  • Trzy formaty o różnych orientacjach
  • W formatach kwadratowym, pionowym lub poziomym
  • Do wyboru trzy powierzchnie: klasyczna, perłowa lub z teksturą
  • Dwie strony do zaprojektowania
  • Na życzenie z kopertą
  • Darmowa kartka próbna
Formats

Różnorodne możliwości projektowania

Oprogramowanie Saal Design oferuje Ci oprócz gotowych szablonów, do których wystarczy tylko wkleić zdjęcia i teksty, również wiele narzędzi, które pomoga Ci  w zaprojektowaniu kartki w Twoim stylu. Skorzystaj z możliwości i dopasuj np. kartkę save-the-date do zaproszeń czy kartek z podziękowaniem, tworząc kolekcję kartek z jednolitym designem.

Indywidualna konfiguracja kartek

Wolną rękę dajemy Ci nie tylko podczas projektowania kartek. Również przy konfiguracji możesz wybierać między papierami klasycznym, perłowym lub z teksturą oraz między różnymi formatami. Oprócz tego możesz wpisać w konfiguratorze indywidualną ilość kartek, którą chcesz zamówić.

Photoproduct

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "z teksturą"

Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz