Wyślij wiadomość na kartce

Możliwość zaprojektowania dwóch stron

Cards
usp-heading

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

usp-heading2

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

usp-heading3

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Card and envelope

Projektowanie kartek z naszą aplikacją

Kartki dostępne są w wielu formatach w pionie lub poziomie. W naszej aplikacji zaprojektować można zarówno stronę przednią, jak i tylną. Znajdziesz tam również szablony np. do kartek save-the-date lub do kartek urodzinowych.

W pigułce

  • Trzy formaty o różnych orientacjach
  • W formatach kwadratowym, pionowym lub poziomym
  • Do wyboru trzy powierzchnie: klasyczna, perłowa lub z teksturą
  • Dwie strony do zaprojektowania
  • Na życzenie z kopertą
  • Darmowa kartka próbna
Formats

Różnorodne możliwości projektowania

Aplikacja Saal Design oferuje Ci oprócz gotowych szablonów, do których wystarczy tylko wkleić zdjęcia i teksty, również wiele narzędzi, które pomoga Ci  w zaprojektowaniu kartki w Twoim stylu. Skorzystaj z możliwości i dopasuj np. kartkę save-the-date do zaproszeń czy kartek z podziękowaniem, tworząc kolekcję kartek z jednolitym designem.

Indywidualna konfiguracja kartek

Wolną rękę dajemy Ci nie tylko podczas projektowania kartek. Również przy konfiguracji możesz wybierać między papierami klasycznym, perłowym lub z teksturą oraz między różnymi formatami. Oprócz tego możesz wpisać w konfiguratorze indywidualną ilość kartek, którą chcesz zamówić.

Photoproduct

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "z teksturą"

Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz