Wyślij wiadomość na kartce

Możliwość zaprojektowania dwóch stron

Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Projektuj swoje kartki za pomocą naszego oprogramowania

Kartki są dostępne w wielu formatach i w orientacji poziomej lub pionowej. Zarówno przód, jak i tył można zaprojektować w naszym oprogramowaniu. Znajdziesz tam również szablony projektów dla popularnych tematów, takich jak Save The Date czy kartki z zapowiedzią urodzin.

W pigułce

  • Trzy formaty o różnych orientacjach
  • W formatach kwadratowym, pionowym lub poziomym
  • Do wyboru trzy powierzchnie: klasyczna, perłowa lub z teksturą
  • Dwie strony do zaprojektowania
  • Na życzenie z kopertą
  • Darmowa kartka próbna

Różne możliwości projektowania

Oprogramowanie Saal Design oferuje szeroki wybór narzędzi i szablonów, które pomogą ci w łatwy sposób stworzyć unikalny projekt, wykorzystując twoje osobiste zdjęcia i wiadomości. Kartki możesz tworzyć z wielu różnych powodów, na przykład, aby ogłosić ślub, zaprosić ludzi na specjalne wydarzenie lub podziękować im za coś, co zrobili.

Indywidualna konfiguracja kartek

Wolną rękę dajemy Ci nie tylko podczas projektowania kartek. Również przy konfiguracji możesz wybierać między papierami klasycznym, perłowym lub z teksturą oraz między różnymi formatami. Oprócz tego możesz wpisać w konfiguratorze indywidualną ilość kartek, którą chcesz zamówić.

Photoproduct

Classic

Papier "Classic" (300 g/m²) charakteryzuje się niezwykle gładką i jasną białą matową powierzchnią. Druk cyfrowy zapewnia wspaniałe kolory w realistycznej jakości fotograficznej.

Photoproduct

Strukturalny

Papier "Structured" (300 g/m²) nie tylko nadaje Twojej kartce charakteru, ale także sprawia, że jest ona wyraźna w dotyku. Nadruk cyfrowy zapewnia wyraziste kolory.

Photoproduct

Perłowy

Jeśli przywiązujesz dużą wagę do wzornictwa, papier "Perłowy" jest właściwym wyborem. Niezwykła powierzchnia charakteryzuje się intensywnymi, mieniącymi się refleksami.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz