Kartki zaprojektowane z sercem

Stwórz jedyne w swoim rodzaju fotokartki

Baby Designs
fotoMagazin: Ogólna ocena bardzo dobra „Świetna” FOTOHITS 5/2019 Saal Digital zachwyca doskonale przetworzonym płótnem fotograficznym i ostrym, kontrastowym nadrukiem. Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Zwycięzca testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 trusted: Fotoksiążka, której jakość trudno przebić. fotoMagazin: Zwycięzca testu w naświetlaniu Ocena: bardzo dobra Szybka i sprawna wysyłka Saal przekonuje przykładną jakością Naświetlone zdjęcia przekonują ostrością najmniejszych detali oraz dużą wiernością kolorów Saal Digital punktuje bardzo dobrym kontrastem oraz czystą obróbką. Najlepsza jakość fotoksiążek, jaką dotychczas widzieliśmy.

Kartki dziecięce w sprawdzonej jakości Saal

Zrób świetne wrażenie zaprojektowanymi przez Ciebie kartkami

Odkryj wiele możliwości naszej aplikacji i stwórz kartki jedyne w swoim rodzaju. Specjalny, 6-kolorowy druk nada Twoim kartkom znakomitych kolorów wiernie odzwierciedlających rzeczywistość.

 • Znakomity, 6-kolorowy druk
 • Trzy różne rodzaje papieru
 • Bez loga czy kodu kreskowego
 • Dostępna darmowa kartka przykładowa

Dostępny z rodzajami papieru "klasyczny", "perłowy" i "z teksturą" jako kartka pocztowa, kartka otwierana na bok lub do góry. Bez loga czy kodu kreskowego. Na życzenie możesz również zamówić koperty.

Kartki na narodziny dziecka. Dziecinnie proste do wykonania z Aplikacją Saal Design. Wyślij kartkę z podziękowaniem za piękne prezenty dla Twojego Maluszka.

Kartki na narodziny dziecka

Przekaż dalej tę szczególną wiadomość

Narodziny dziecka są wspaniałym i nadzwyczajnym wydarzeniem. Dzięki fotokartce na narodziny dziecka podzielisz się radością z rodziną, znajomymi czy przyjaciółmi. Dlatego stwórz indywidualną kartkę na narodziny dziecka  i ozdób ją pięknymi zdjęciami Twojego Maluszka.

Szablony w Aplikacji Saal Design

Odkryj w naszej aplikacji różne szablony kartek na narodziny dziecka. Dopasuj do motywu tekst, kolor tekstu oraz czcionkę. Z pomocą szablonów stwórz również kartkę z podziękowaniem. Dzięki wielu funkcjom naszej aplikacji możesz zaprojektować kartkę wg Twoich gustów.

Zaprojektuj kartkę na narodziny dziecka już teraz!

Kartki na chrzest

Zaproszenie na specjalny dzień

Termin chrztu jest już ustalony? Wyślij zaproszenie do rodziny i przyjaciół na to szczególne wydarzenie. Zaprojektuj zaproszenie na chrzest. Stwórz zaproszenie jedyne w swoim rodzaju, dodawaj zdjęcia Twojego Malucha oraz indywidualne teksty. Na kartce nie może brakować naturalnie czasu i miejsca chrztu.

Kartka z podziękowaniem zostanie z pewnością doceniona

Po chrzcie możesz osobiście podziękować gościom za przybycie. Zaprojektuj kartki z podziękowaniem i wręcz je gościom po przyjęciu. Możesz dodać zdjęcie grupowe wszystkich gości i napisać indywidualny tekst z podziękowaniem. Daj się i w tym przypadku zainspirować szablonami dostępnymi w naszej aplikacji.

Zaprojektuj kartkę na chrzest dziecka już teraz!

Taufkarten können Sie in der Software ganz nach Ihrem Geschmack gestalten. Mit eigenen Fotos und Texten und vielen Designvorlagen, die individualisiert werden können.
Pasująca do zaproszenia i jako podziękowanie za wszystkie prezenty i życzenia. Kartkę z podziękowaniem możesz zaprojektować w naszej aplikacji wg Twojego gustu.

Kartka z podziękowaniem za przybycie na chrzest

Kartka z podziękowaniem jako wyraz szacunku

Idealne zwieńczenie pięknego przyjęcia, które jest wyrazem szacunku dla Twoich gości za wszystkie prezenty i życzenia. Kartka przypomni Ci również w przyszłości poruszające momenty ze chrztu. 

Projektowanie kartki z podziękowaniem

Design kartki możesz dopasować do zaproszenia. Dzięki temu gość wie, od kogo pochodzi ta kartka. Jeśli masz zdjęcie grupowe gości i Twojego Maluszka, możesz je załączyć do kartki.

Zaprojektuj kartkę na chrzest już teraz!

Jak będzie wyglądać Twoja fotokartka?

Zamów już teraz darmową kartkę przykładową

Żeby się upewnić, który format i rodzaj papieru Ci odpowiada, zamów darmową kartkę próbną z Twoim motywem. W ten sposób przekonasz się zupełnie niewiążąco o jakości naszych fotokartek.

Jeśli kartka próbna Cię przekona, otwórz Twój zapisany projekt w naszej aplikacji i zamów dowolną ilość kartek na wybranym papierze i w pasujących kopertach. Gotowe!

Tak zamówisz Twoją darmową kartkę przykładową:

 • Wybierz w konfiguratorze jako ilość sztuk "darmowa próbka"
 • Stwórz Twoją zindywidualizowaną kartkę
 • Zapisz Twój projekt
 • Zamów kartkę przykładową bez ryzyka

Pobierz aplikację już teraz i stwórz darmową kartkę przykładową

Jaki format pasuje do Twojej kartki?

Dla każdego się coś znajdzie

Die Karten sind in insgesamt fünf Formaten erhältlich. Die Formate 10 x 15 cm und 10 x 20 cm sind jeweils als Quer und als Hochformat erhältlich. Außerdem gibt es das quadratische Format 14 x 14 cm.

Kartki pocztowe

Kartki składają się z pojedynczych stron. Przy tym zaprojektować możesz zarówno przednią, jak i tylną stronę.

 • Rodzaj papieru: klasyczny, perłowy, z teksturą
 • Formaty: 10 x 15 cm, 10 x 20 cm, 14 x 14 cm, 15 x 10 cm, 20 x 10 cm
 • Koperty dostępne na wszystkie formaty
 • Zamówić można dowolną ilość kartek
 • Brak loga i kodu kreskowego
 • Dostępna darmowa kartka przykładowa
Die Klappkarten sind in vier verschiedenen Formaten erhältlich. Die Faltung dieser Karten befindet sich auf der linken Seite, die Karten werden wie ein Buch aufgeschlagen.

Kartki otwierane pionowo

Zagięcie kartek znajduje się po lewej stronie, dzięki czemu kartka otwiera się jak książka. Wszystkie cztery strony mogą zostać zaprojektowane i opisane według własnych upodobań. 

 • Rodzaj papieru: klasyczny, perłowy, z teksturą
 • Formaty: 10 x 15 cm, 14 x 14 cm, 20 x 10 cm, 10 x 20 cm
 • Koperty dostępne na wszystkie formaty
 • Brak loga i kodu kreskowego
 • Dostępna darmowa kartka przykładowa
Die Faltkarten sind in zwei verschiedenen Formaten erhältlich: 15 x 10 cm und 20 x 10 cm. Diese Karten werden nach oben aufgeschlagen.

Kartki otwierane poziomo

Te kartki otwierane są poziomo, do góry. Wszystkie cztery strony mogą zostać zaprojektowane i opisane według własnych życzeń.

 • Rodzaj papieru: klasyczny, perłowy, z teksturą
 • Formaty: 15 x 10 cm, 20 x 10 cm
 • Koperty dostępne na wszystkie formaty
 • Brak loga i kodu kreskowego
 • Dostępna darmowa kartka przykładowa
Selbstgemachte Menükarten und Tischkarten für besondere Anlässe. Erhältlich im Format 12 x 20 cm und 10 x 5 cm.

Karty menu i wizytówki na stół

Karty menu i wizytówki na stół mogą zostać dopasowane do dekoracji stołu. Wszystkie cztery strony kart menu mogą zostać zaprojektowane, w przypadku wizytówek na stół tylko dwie strony zewnętrzne.

 • Rodzaj papieru: klasyczny, perłowy, z teksturą
 • Formaty: 12 x 20 cm (karty menu), 10 x 5 cm (wizytówki na stół)
 • Koperty są niedostępne dla tych formatów
 • Brak loga i kodu kreskowego
 • Dostępna darmowa kartka przykładowa

Odkryj różne rodzaje papieru

Który papier jest Twoim faworytem?

Oprócz projektowania fotokartki, dużą rolę odgrywa sam papier kartek i kopert. Tym samym do wyboru masz dla wszystkich formatów naszych kartek powierzchnie "klasyczną", "perłową" i "z teksturą".

Koperty pasujace do kartek dostępne są dla wszystkich formatów i na rodzajach papieru "klasyczny" oraz "perłowy".

Rodzaj papieru "klasyczny" to biały, matowy papier.

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Rodzaj papieru "z teksturą"

 Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

 

 

Powierzchnia perłowa zawiera charakterystyczne, połyskliwe refleksy

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Ihre Vorteile bei Saal Digital

Twoje Fotokartki bez loga i kodu kreskowego

Całkowicie rezygnujemy z loga na naszych produktach. Tym samym otrzymasz kartki od Saal Digital bez loga i kodu kreskowego. Twoja kartka stanie się nie tylko bardziej wartościowa, ale również będzie ciekawą propozycją dla dalszych sprzedawców. Zaprezentuj swoim klientom neutralne fotoprodukty lub zaopatrz je we własne logo.

Nasza obietnica

Zadowolenie z naszych produktów i naszego serwisu jest najistotniejszą częścią filozofii naszej firmy.  Dlatego gwarantujemy Ci:

 • Fotoprodukty w znakomitej jakości
 • Sympatyczną obsługę klienta
 • Gotowe do wysyłki z reguły w ciągu 1-2 dni roboczych
 • Płać bezpiecznie przez PayPal.

Produkujemy dla Ciebie bezpośrednio!

Jak tylko otrzymaliśmy Twoje zamówienie, jak najszybciej zaczynamy jego realizację. Już po 1-2 dniach roboczych Twoja fotokartka jest gotowa do wysyłki. Aktualny czas dostawy danego produktu możesz sprawdzić online w każdej chwili w czasie rzeczywistym.

Sposoby płatności

U Saal Digital możesz płacić bezpiecznie przez PayPal.

Gestalten Sie mit der Saal Design Software einzigartige Babykarten. Mit tollen Fotos von Ihrem Baby und passenden Farben. Runden Sie das Gesamtbild mit einem persönlichen Text ab.

Aplikacja, która wiele potrafi

Niesamowicie szybka prędkość pobierania. Możesz zaraz zacząć projektować!

Pobierz darmową Aplikację Saal Design i stwórz jedyne w swoim rodzaju fotokartki.

Nasze szablony dla kartek dziecięcych pomogą Ci przy projektowaniu. Możesz zmieniać kolory i czcionki wg Twojego gustu jednym kliknięciem myszy. Wprowadź trochę urozmaicenia i odkryj nasze świetne filtry i efekty. Wypróbuj po prostu możliwości naszej aplikacji!

Pobierz darmową aplikację już teraz

Aplikacja Windows (7,3 MB)Aplikacja Mac OS X (7,4 MB)
Zamów teraz