Karty z zaproszeniami ślubnymi

Ślub to bardzo wyjątkowy moment w naszym życiu i zasługuje na perfekcję w każdym szczególe. Więc naturalnie, decydując się na projekt kartek z zaproszeniami ślubnymi jest bardzo ważne. Oferujemy szeroką gamę wzorów, abyś mógł znaleźć kartę, która pasuje do Twojego stylu i zaprosić rodzinę i przyjaciół na swój wielki dzień w sposób, który jest dla Ciebie wyjątkowy.

Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Doskonałe możliwości indywidualizacji

Doskonałe możliwości indywidualizacji

Dodaj tekst lub zdjęcia i dobierz format oraz typ papieru

Dodatkowe zabezpieczenie

Dodatkowe zabezpieczenie

Wyślemy Ci nowe kartki, jeśli wydarzenie zostanie odwołane lub przełożone na inny termin

Zainspiruj się naszą galerią!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Wyjątkowa Kartka Ślubna na Twój wyjątkowy dzień

Wyjątkowa Kartka Ślubna na Twój wyjątkowy dzień

Wiemy, jak ważne jest, aby każdy aspekt Twojego ślubu był wierny Twojej osobowości i stylowi. Dlatego chcieliśmy zaoferować szeroką gamę wzorów kart ślubnych, abyś mógł znaleźć idealną spersonalizowaną kartę ślubną dla Ciebie i Twojego wyjątkowego dnia.

Od określonych estetyk ślubnych (minimalistycznych, nowoczesnych lub eleganckich) po konkretne motywy (ptaki lub kwiaty), z pewnością znajdziesz coś, co pokochasz! Wybierz, co napisać w swojej karcie ślubnej, a jeśli chcesz upewnić się, że jesteś w 100% zadowolony z projektu, oferujemy możliwość zamówienia bezpłatnej próbki, abyś mógł zobaczyć ją osobiście przed dokonaniem ostatecznego zamówienia.

Zaproszenia ślubne, karty save the date i nie tylko!

Zaproszenia ślubne, karty save the date i nie tylko!

Kiedy myślimy o kartach ślubnych, myślimy o zaproszeniach... ale istnieją inne możliwe zastosowania dla spersonalizowanej karty!

Na przykład, możesz zaprojektować karty save the date, aby wysłać je na kilka miesięcy przed wydarzeniem, aby poinformować swoich gości. Możesz też wysłać kartki z podziękowaniami ślubnymi do wszystkich swoich przyjaciół i rodziny, aby dać im znać, że jesteś wdzięczny za ich obecność lub prezenty. Skorzystaj z okazji i podziel się z nimi swoimi ulubionymi zdjęciami, a nawet anegdotami z tego szczególnego dnia.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz