Zaprojektuj niesamowite fotokartki ślubne

z darmowa Aplikacją Saal Design

Marriage

Kartki Save-the-Date

Termin ślubu jest już ustalony

Już wiesz, kiedy odbędzie się Twój ślub? Wyślij w takim razie do przyszłych gości kartkę Save-the-Date, żeby mogli wcześniej zaplanować udział w Waszym weselu.

Pełna swoboda projektowania

Stwórz kartke Save-the-Date według własnych gustów. Dopasuj szablony do tych z zaproszeń, dzięki czemu gość od razu rozpozna Twoją kartkę. Aplikacja Saal Design oferuje również wiele innych możliwości projektowania i realizowania Twoich wymarzonych zaproszeń.

Już teraz zaprojektuj z nasza aplikacją kartkę Save-the-date

Ihr Hochzeitstermin steht fest? Dann verschicken Sie rechtzeitig die Save-the-Date Karten, damit sich Ihre Gäste den Termin freihalten können. Die Gestaltung der Karte bleibt ganz Ihnen überlassen.
Stwórz zaproszenie jedyne w swoim rodzaju. Dopasuj szablony do tych użytych w kartkach Save-the-Date. Wskazówka: Dodawaj też właśne zdjęcia.

Zaproszenia

Twój ślub się zbliża

Zbliża się termin Waszego ślubu, co oznacza najwyższy czas na rozsyłanie zaproszeń. Po wysłaniu kartek Save-the-Date przychodzi kolej na zaproszenia, dzięki którym oficjalnie zaprosisz gości na to szczególne wydarzenie.

Projekt zaproszenia

Stwórz zaproszenie wg własnych upodobań - kreatywne, eleganckie, romantyczne, zabawne czy stylowe. Bądź sobą podczas kreowania. Wasz portret i osobisty tekst sprawią, że zaproszenie stanie się szczególne.

Twoja kolekcja ślubna

Oprócz kartek Save-the-Date i zaproszeń, możesz zamówić również kartki z odpowiedzią, z podziekowaniem lub wizytówki na stół. Będzie to kompletna kolekcja kartek na szczególne wydarzenie, jakim jest Wasz ślub.

Już teraz zaprojektuj z nasza aplikacją zaproszenie na Wasz ślub

Kartka z potwierdzeniem przybycia - dowiedz się, kto dokładnie przyjdzie na Wasz ślub

Kartka z odpowiedzią na Wasze zaproszenie

Do zaproszenia możesz dołączyć kartkę z potwierdzeniem przybycia, którą wypełniają zaproszeni goście. Dzięki temu dowiesz się, ile gości zjawi się na Waszym weselu.

Kreowanie kartki z potwierdzeniem przybycia

Kartka z odpowiedzią jest dołączona do zaproszenia, dzieki czemu możesz dopasować jej wygląd właśnie do zaproszenia. Kartki z odpowiedzią mają często format pocztówki, dzięki czemu łatwo jest je odesłać. 

Jak wygląda kartka z odpowiedzią?

Przednią stronę kartki możesz zaprojektować wg uznania. Tylna strona natomiast wygląda jak w pocztówce. Po lewej stronie jest miejsce na potwierdzenie przybycia.

Zaprojektuj już teraz kartkę z potwierdzeniem przybycia!

Kartki ślubne z odpowiedziami. Również je możesz sam/a zaprojektować i dopasować szablon. Użyj własnych zdjęć i tekstów.
Gestalten Sie eine individuelle Dankeskarte für die vielen Geschenke und Glückwünsche selbst

Kartki z podziękowaniem

Kartka z podziękowaniem za przybycie

Ślub już minął, ale wspomnienia i prezenty z tego szczególnego wydarzenia zostaną. Wyślij w podziękowaniu za wspaniałe przyjęcie kartkę dla Twoich gości.

Kreowanie kartki z podziękowaniem

Wybierz szczególny szablon dla Twojej kartki z podziękowaniem. Dodaj Wasze zdjęcie, które będzie przypominało gościom o Was i Waszym szczególnym dniu.

Już teraz zaprojektuj z nasza aplikacją kartki z potwierdzeniem przybycia

Zindywidualizowane karty menu na Wasze wesele

Dopasuj wygląd kart do dekoracji stołu

Menu na wesele jest już ustalone? Jeśli tak, to brakuje jeszcze tylko karty ze spisem potraw. Zaprojektuj ją według uznania i dopasuj do dekoracji stołu. Z Aplikacją Saal Design możesz indywidualnie zaprojektować wszystkie cztery strony.

Format: 12 x 20 cm
Rodzaj papieru: Klasyczny, perłowy, z teksturą
Projetkowanie: Możesz zaprojektować wszystkie cztery strony

Wskazówka: Dopasuj kartę menu i wizytówki na stół do reszty dekoracji.

Zaprojektuj karty menu i dopasuj je do dekoracji stołu
Gestalten Sie individuelle Tischkarten für Ihre Hochzeitsfeier. Passen Sie das Design an die restliche Tischdekoration an.

Wizytówki na stół: Kto gdzie siedzi?

Każdy gość znajdzie swoje miejsce

Dzięki wizytówce na stół każdy gość będzie wiedział, gdzie ma siedzieć. Te wizytówki możesz zaprojektować indywidualnymi elementami, tekstami itp., dzięki czemu będą one wpadać w oko. Dopasuj kolory i szablony do kart menu i reszty dekoracji stołu.

Format: 10 x 5 cm
Powierzchnie: klasyczna, perłowa, z teksturą
Projektowanie: zaprojektować można tylko strony zewnętrzne

Wskazówka: Wypisz imiona i nazwiska gości piórem, co nada wizytówkom elegancji.

Jak będą wyglądały moje zaproszenia i inne kartki?

Zamów wcześniej darmową kartkę przykładową

Jeśli nie jesteście pewni, jaki papier i format sa odpowiednie, zamówcie darmową kartkę przykładową (np. zaproszenie) z Waszym motywem! W ten sposób możesz się niewiążąco przekonać o jakości naszych fotokartek.

Jeśli spodoba Ci się fotokartka, otwórz zapisany projekt w Aplikacji Saal Design i zamów tyle fotokartek, ile tylko Ci potrzeba. Dobierz jeszcze rodzaj papieru i koperty - gotowe!

Jak zamówić darmową kartkę przykładową?

  • Wybierz w konfiguratorze jako ilość zamówienia "darmowa próbka"
  • Zaprojektuj Twoją kartkę
  • Zapisz Twój projekt 
  • Zamów bez ryzyka kartkę przykładową

Pobierz darmową aplikację i zamów darmową kartkę przykładową

Rodzaj papieru "klasyczny" to biały, matowy papier.

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Rodzaj papieru "z teksturą"

 Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

 

 

Powierzchnia perłowa zawiera charakterystyczne, połyskliwe refleksy

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Z Aplikacją Saal Design masz wiele możliwości projektowania Twoich zaproszeń.

Wydajna aplikacja

Niesamowicie szybka prędkość pobierania. Możesz zaraz zacząć projektować!

Pobierz darmową Aplikację Saal Design i stwórz jedyne w swoim rodzaju zaproszenia czy inne kartki na ślub.

Wybieraj z naszych szablonów i edytuj je wg uznania. Dodawaj ulubione zdjęcia lub osobiste teksty i dopasowuj rodzaj i kolor czcionki.

Pobierz darmową aplikację już teraz

Aplikacja Windows (7,3 MB)Aplikacja Mac OS X (7,4 MB)
Zamów teraz