Kartki z zapowiedziami narodzin dziecka

Jeśli jest jakaś wiadomość, która zasługuje na wielką prezentację, to są to narodziny dziecka: wyjątkowy moment w naszym życiu, którym chcemy się podzielić z rodziną i przyjaciółmi w szczególny sposób. Świetnym sposobem na ogłoszenie tego faktu jest spersonalizowana kartka z projektem, który pasuje do Twojego stylu, gdzie możesz dodać pierwsze zdjęcia dziecka i informacje, takie jak jego imię i data urodzenia.

Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Doskonałe możliwości indywidualizacji

Doskonałe możliwości indywidualizacji

Dodaj tekst lub zdjęcia i dobierz format oraz typ papieru

Dodatkowe zabezpieczenie

Dodatkowe zabezpieczenie

Wyślemy Ci nowe kartki, jeśli wydarzenie zostanie odwołane lub przełożone na inny termin

Zainspiruj się naszą galerią!

Stwórz swoją idealną kartkę dla dziecka!

Stwórz swoją idealną kartkę dla dziecka!

Wiemy, że narodziny dziecka to wielki krok milowy, którym chcesz się podzielić z przyjaciółmi i rodziną. Dlaczego nie zaprojektować spersonalizowanej kartki dla dziecka, która zawiera wspaniałe zdjęcie noworodka, jak również jego imię, datę urodzenia i wszystko inne, co chcesz dodać?

Inną świetną opcją jest wysłanie kartek z podziękowaniami dla dziecka, aby osobiście podziękować przyjaciołom i rodzinie za ich wsparcie, prezenty lub życzenia.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać swój ulubiony wzór z naszej oferty, dodać zdjęcia i tekst, który chcesz umieścić i jesteś gotowy do zamówienia! Zaprojektuj swoją kartkę z życzeniami dla dziecka według własnych upodobań.

Personalizowane kartki dla dzieci: wybierz jeden z naszych specjalnych wzorów

Personalizowane kartki dla dzieci: wybierz jeden z naszych specjalnych wzorów

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz swój ulubiony wzór kartki dla dziecka: mamy zabawne wzory ze zwierzętami, bardziej eleganckie, a także kilka minimalistycznych opcji. Możesz również dodać piękne i zabawne cliparty, aby dodać dodatkowy akcent do swojego projektu. Wybierz, co chcesz napisać w kartce dla dziecka i jakie zdjęcia chcesz dodać.

Kiedy już będziesz zadowolony ze swojego projektu, zamów tyle kart ile chcesz (oferujemy niestandardową ilość), a będziesz gotowy do ogłoszenia swojej specjalnej wiadomości.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz