Indywidualna wiadomość zawarta w kartce otwieranej poziomo

Indywidualne projektowanie w formacie poziomym

Folded card
Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Folded card with envelope
Photoproduct

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Photoproduct

Struktura

Papier "Structured" (300g/m²) nie tylko nadaje Twoim kartom charakter, ale także nadaje im wyraźną fakturę w dotyku. Sześciokolorowy nadruk zapewnia efektowne kolory.

Photoproduct

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Stworzone dla Twoich zdjęć panoramicznych

Kolekcja kartek Saal Digital daje ci kilka możliwości zaprezentowania swojej wiadomości. Jedną z nich jest składana karta, która w formacie poziomym (15 x 10 cm i 20 x 10 cm) oferuje mnóstwo miejsca na Twoje panoramiczne zdjęcia.

Zagięcie znajduje się na najdłuższym boku kartki, otwierając się do góry, co oznacza, że można ją również wykorzystać jako dekorację do domu. W naszym programie do projektowania mamy dla ciebie różne szablony, ale możesz też stworzyć całkowicie indywidualny projekt swojej kartki.

W pigułce

  • Dostępne wielkości 15x10 cm i 20x10 cm
  • Do wyboru trzy rodzaje papierów
  • Cztery strony do zaprojektowania
  • Na życzenie z kopertą
  • Dostępna darmowa próbka Twojej kartki
Folded card formats

Twoja kartka otwierana poziomo

Kartki otwierane poziomo dostępne są w formacie poziomym i są dostępne już od 1 sztuki. Oprócz ilości decyduj sam/a o rodzaju powierzchni Twojej kartki i dodaj do niej pasującą kopertę.

Abyś mógł/mogła całkowicie wykorzystać miejsce na kartce, rezygnujemy z nadruku naszego loga. Tym samym otrzymasz neutralny produkt.

Twój osobisty projekt

Wybierz jeden z różnych szablonów projektów lub sam stwórz układ swojej składanej kartki. Liczne opcje projektowania w darmowym programie pomogą ci stworzyć własny projekt.

Oprócz różnych czcionek, klipartów, filtrów i efektów, możesz również ozdobić swoje zdjęcia i teksty różnymi ramkami i tłami, aby stworzyć całkowicie jedyną w swoim rodzaju kartkę.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz