Indywidualna wiadomość zawarta w kartce otwieranej poziomo

Indywidualne projektowanie w formacie poziomym

Folded card
Darmowa próbka

Darmowa próbka

Poznaj jakość Twoich kartek dzięki bezpłatnej, zaprojektowanej przez Ciebie kartce próbnej.

Indywidualna ilość

Indywidualna ilość

Wybierz indywidualną ilość kartek. Możliwe są również małe ilości, już od 1 sztuki.

Bez loga producenta

Bez loga producenta

Wszystkie produkty od Saal Digital nie zawierają loga.

Folded card with envelope
Photoproduct

Rodzaj papieru "klasyczny"

Rodzaj papieru „klasyczny" z gramaturą 300 g/m² przykuwa uwagę gładką i wysoce białą, matową powierzchnią. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość, która świetnie odzwierciedla naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "z teksturą"

Rodzaj papieru „z teksturą“ o gramaturze 300g/m² nada Twojej kartce nie tylko charakteru, ale i sprawi, że będzie ona bardziej rozpoznawalna. 6-kolorowy druk zadba o znakomite kolory i o jakość foto wiernie oddającą naturę.

Photoproduct

Rodzaj papieru "perłowy"

Jeśli kładziesz dużą wagę na desgin, to papier perłowy będzie dla Ciebie odpowiedni. Ta nadzwyczajna powierzchnia przykuwa uwagę intensywnymi przebłyskami. 6-kolorowy druk dba o znakomite kolory i o jakość foto świetnie oddającą naturę.

Stworzona dla Twoich panoramicznych ujęć

Portfolio kartek od Saal Digital daje wiele możliwości prezentowania Twoich wiadomości. Jedną z tych możliwości jest zaprojektowanie kartki otwieranej poziomo. Dostępna jest ona w formatach poziomych 15x10 cm (A6) i 20x10 cm (DIN długi) i oferuje wiele miejsca na panoramiczne zdjęcia.

Zagięcie znajduje się na najdłuższej stronie, tzn. kartka otwierana jest do góry. Naturalnie można ją postawić również jako dekorację. Dla ułatwienia projektowania oferujemy wiele szablonów. Możliwe jest również samodzielne projektowanie kartek bez użycia szablonów.

W pigułce

  • Dostępne wielkości 15x10 cm i 20x10 cm
  • Do wyboru trzy rodzaje papierów
  • Cztery strony do zaprojektowania
  • Na życzenie z kopertą
  • Dostępna darmowa próbka Twojej kartki
Folded card formats

Twoja kartka otwierana poziomo

Kartki otwierane poziomo dostępne są w formacie poziomym i są dostępne już od 1 sztuki. Oprócz ilości decyduj sam/a o rodzaju powierzchni Twojej kartki i dodaj do niej pasującą kopertę.

Abyś mógł/mogła całkowicie wykorzystać miejsce na kartce, rezygnujemy z nadruku naszego loga. Tym samym otrzymasz neutralny produkt.

Twój design

Wybieraj spośród różnych szablonów lub zaprojektuj Twoją kartkę bez pomocy gotowych układów. Wiele możliwości projektowych naszej aplikacji pomoże Ci w stworzeniu własnego designu.

Oprócz różnych czcionek, klipartów, filtrów i efektów, możesz ozdobić Twoje kartki również ramkami i tłami. Tym samym stworzysz całkowicie indywidualną kartkę.

Zaprojektuj teraz
Zaprojektuj teraz